Pages:
Author

Topic: Bitbabex.com - page 2. (Read 284 times)

full member
Activity: 195
Merit: 111
December 18, 2017, 02:05:18 PM
Mükemmel bı haber bu hocam. Bi de bunların yanına debit kart servisi eklerseniz efsane olur. Açılışını dört gözle bekliyorum.

dostum kaçırdın tüm sürprizi ya, ekledim duyuruya.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
December 18, 2017, 01:57:56 PM
Mükemmel bı haber bu hocam. Bi de bunların yanına debit kart servisi eklerseniz efsane olur. Açılışını dört gözle bekliyorum.
full member
Activity: 195
Merit: 111
December 18, 2017, 01:50:43 PM
Sevgili Bitcointalk ailesi,

Biliyorsunuz Bitbaba.xyz sitesini Şubat ayında yayına aldım. Fikrin oluşmaya başladığı zamanlar geçen yıl aralık ayının son günleriydi. Kapadokya'da bir kış tatili sırasında alan adına radikal bir seçimle .xyz uzantısı seçerek karar verdim. Lan Google bile kullanıyor (abc.xyz), hem zaten yenilikçilik değil mi işimiz, neden bu işe alan adı ile başlamayayım diye de kendimi ikna ettim.

Ardından ilk işim bir tema, gerekli gördüğüm bir kaç yazı ve ilk günden beri oldukça sevilen iki araç ile siteyi hayata geçirmek oldu. O günden beri forumdan ve Facebook'tan gördüğüm destek inanılmazdı. Hatta birçok geliştirme için eleştiriler ilham kaynağı oldu. Şimdi yanımda olmasa da o günlerde bana inanan ve destek olan, yazılan her paragraf ve fonksiyonda benim kadar emeği olan Ceylan arkadaşım başta olmak üzere, forumda ve Whatsapp grubumuzda bana destek olan Murathan Abi, Mustafa Abi, Huzur Abi, Onur Abi, Kalemder Abi, Kubra Dam ve diğer arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum.

Bugün çok heyecan verici bir servisi sizlere sunmanın gururunu yaşıyorum. Aylardır üzerinde çalıştığımız yüksek güvenlikli altyapı, eğittiğimiz destek personeli ve aldığımız güvenlik önlemleri ile size paper wallet güvenini bir borsada sağlamanın müjdesini vermek için buradayım. Üstelik Türkiye'de ilk ve tek nakit çekme ve yatırma (para sayma makinemiz var),  entegre altyapısı ile sadece %0,5 komisyon ve onay beklemeden e-ticaret yapma imkanı (anlaşmalı sitelerden anında alışveriş), anlaşmalı bankalar ile havale ve ATM üzerinden 24 saat para yatırma desteği ve nice yenilik ile yakında sizlerleyiz.
Ayrıca eğer yok kardeşim ben başka yerlerden alışveriş yapacağım diyorsanız debit kartı adresinize yolluyoruz, dünyanın her yerinde kullanıyorsunuz. (İlk 1000 üye için kart ücretsiz ve her ay 1000 TL'e kadar komisyonsuz)

Üstelik yaptığımız görüşmeler sayesinde Binance (Poloniex ve Bittrex'le de görüşmeler sürüyor) borsasına işlem onayı beklemeden Bitcoin gönderebileceksiniz. Bu işlem için günlük bir limitimiz var, bu limit üyelere adil bir şekilde dağıtılmaya çalışılacaktır. Bu servisin sürekliliğini şu an garanti edemesek de hep beraber test etmiş olacağız.

Bitbabex.com yakında yayında!

İnternet sitemizi ziyaret edip mail bültenimize üye olabilir, bizi Facebook ve Twitter'dan takip edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar buraya kadar okuyup ümit ettiyseniz üzgünüm ama böyle bir çalışmamız yok. Bunları sırf bu fikirleri birileri çalsın diye yazdım. Biz borsa istemiyoruz artık yenilik istiyoruz, entegrasyon istiyoruz. Ülkemin Trader'i yeniliğe aç aç!
Pages:
Jump to: