Pages:
Author

Topic: Bitci.com Türkiye'nin Kriptopara Alım Satım, Blockchain ve FanToken Platformu - page 2. (Read 1290 times)

member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
BitcoinTurk, Paribu gibi borsalarda yaşanan problemleri gördükten sonra Bitci, iCrypex gibi son zamanlarda yükselişte olan borsalarda işlem yapmak daha doğru geliyor bana, Bitci özellikle ileride daha çok adından söz ettirecek gibi görünüyor
legendary
Activity: 2114
Merit: 1131
real betis ve rangers'ın taraftar tokenleri bitci üzerinden çıkacakmış. yerli takımlarımız için chiliz&socios alternatifi olmalarının üzerinde bir başarı gösterebileceklerini pek sanmıyordum ama özellikle rangers iyi bir iş olmuş, tebrikler.
jr. member
Activity: 34
Merit: 1
Karşıyaka Token 2. Tur Satışları Başlamıştır.

Arz adedi: 15 Milyon Adet
Birim Fiyatı: 0,4 TL

Karşıyaka Uygulamasına erişim sağlamak için aşağıdaki Market linklerini kullanabilirsiniz.
(Bitci hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.)

https://www.bitci.com/ksk/nasil-alinir

Google Play Store
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bitci.club.ksk

Apple APP Store
https://apps.apple.com/tr/app/karşıyaka-s-k/id1544055440?l=tr
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
BtcTürk futbol, Bitci basketbol ana sponsoru. Tebrikler.

https://www.bitci.com/tbf/
jr. member
Türk Lirası Yatırma İşlemlerinde "EMİR VERME" ve banka gönderiminizin açıklama kısmına girilen "İŞLEM KODU" kaldırılmıştır.

IBAN numaralarımıza sadece gönderim yapmanız yeterli olacaktır. Türk Lirası Gönderimleriniz otomatik olarak bakiyenize eklenecektir.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1131
borsayı kullanmıyorum ancak karşıyaka futbol kulübüne taraftar tokeni konusunda sağlanan destek/işbirliği nedeniyle sizleri tebrik ederim. önü sonu bütün futbol takımlarının balıklama gireceği bir alanda chiliz alternatifi oluşturulmasını olumlu karşıladım.
jr. member
Karşıyaka Taraftar Token Çok yakında...

https://ksk.bitci.com
jr. member
Tron - TRX

TRY - BTC - CHFT marketlerde listelenmiştir.
Yatırma ve Çekme işlemleri aktif edilmiştir.
jr. member
BAT (Basic Attention Token)

TRY - BTC - CHFT marketlerde işleme açılmıştır.
jr. member

Siz istediğiniz bankadan gönderim yapabilirsiniz.

Seçim yaptığınız bankalar bizim hesaplarımızın olduğu bankalar. Hangi bankayı seçerseniz O bankaya ait şirketimizin IBAN numarasını görebilirsiniz.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve papara üzerinden işlemleriniz 7/24 diğer bankalardaki gönderimler mesai saatleri içerisinde hesabınıza geçiyor.

Yanlış anlaşıldık sanırım.2018 mayıstan beri tersteyiz ve yüklü miktarda para bağladık ve coinler hardwalletda bekliyor.Ben boğa dönemi için dedim.Bir nevi hazırlık gibi düşünün.Zaten beklediğim fiyatlar gelirse eldeki coinlerin hepsini satıp çıkıcam 2 senedir bekliyoruz çıkmaz ayın son çarşambasını.
Kaldıki üstteki yerli borsalarda hesaplarım var ve oralara  deneme amaçlı coin transfer edip Akbank hesabına TL çekim işlemi yapıldı ve TL olarak hesaba paralar yansıdı.BCTturk-thodex-paribu bu 3 ünden nakit çekim yapıldı bitexende çekim yapmadım sadece coin transfer takasta kullandım.Ama ordada akbank hesabı sistemlerinde kayıtlıdır.
Sizde işte Akbank iban giremedik sisteminiz kabul etmiyor.Yani coini yollayıp ilerki dönemde bozdursak Akbank a ben nasıl TL olarak çekicem?
Anlatmak istediğim bu.İban nosunu sisteminiz kabul etmiyor?

Akbank IBAN numaralarına çekim yapılabiliyor. Kullanıcılarımız arasında Akbank kullananlar ve para çekimi sağlayanlar mevcut.

[email protected] adresine IBAN numaranızı gönderin kontrol edelim.
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader

Seçim yaptığınız bankalar bizim hesaplarımızın olduğu bankalar. Hangi bankayı seçerseniz O bankaya ait şirketimizin IBAN numarasını görebilirsiniz.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve papara üzerinden işlemleriniz 7/24 diğer bankalardaki gönderimler mesai saatleri içerisinde hesabınıza geçiyor.

Yanlış anlaşıldık sanırım.2018 mayıstan beri tersteyiz ve yüklü miktarda para bağladık ve coinler hardwalletda bekliyor.Ben boğa dönemi için dedim.Bir nevi hazırlık gibi düşünün.Zaten beklediğim fiyatlar gelirse eldeki coinlerin hepsini satıp çıkıcam 2 senedir bekliyoruz çıkmaz ayın son çarşambasını.
Kaldıki üstteki yerli borsalarda hesaplarım var ve oralara  deneme amaçlı coin transfer edip Akbank hesabına TL çekim işlemi yapıldı ve TL olarak hesaba paralar yansıdı.BCTturk-thodex-paribu bu 3 ünden nakit çekim yapıldı bitexende çekim yapmadım sadece coin transfer takasta kullandım.Ama ordada akbank hesabı sistemlerinde kayıtlıdır.
Sizde işte Akbank iban giremedik sisteminiz kabul etmiyor.Yani coini yollayıp ilerki dönemde bozdursak Akbank a ben nasıl TL olarak çekicem?
Anlatmak istediğim bu.İban nosunu sisteminiz kabul etmiyor?
jr. member
Mobil uygulama güncellemesi:

Vakıfbank ve Papara ödeme sistemi eklenmiştir.

Web Sitesi Güncellemesi:

Logomuz #EVDEKAL Olarak değiştirilmiştir.

Borsanıza demin üye oldum.
KYC belgeride yolladım.
Yalnız banka hesabımı gireyim dedim.
Orda sıkıntı var görünen kendi hesabımızı (AKBANK)giremiyoruz.
Ziraat-vakıfbank-papara seçenekleri var.
AKBANK kullanıyorum.
Paribu-BTCturk-Thodex-Bitexen de hesaplar var.
Bu borsalarda Akbank hesabınızı girin diyince hemen sadece iban monte ediyorsun.
Sizde iban monte olayı yok banka ismi çıkıyor ve oraya iban monte ediliyor.Akbank olmayınca orda takıldık.
Sizde o seçenek yok haliyle AKBANK hesabı eklemenizi öneririm.
Benim için değil sadece diğer sitede akbank kullanan çok kişi var başka borsa konularındada yazdılar.
Önümüzde boğa olayı var pastadan pay almak istiyorsanız seçeneklerinizi geliştirin derim.
İyi günler.

full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader

Web Sitesi Güncellemesi:

Borsanıza demin üye oldum.
KYC belgeride yolladım.
Yalnız banka hesabımı gireyim dedim.
Orda sıkıntı var görünen kendi hesabımızı (AKBANK)giremiyoruz.
Ziraat-vakıfbank-papara seçenekleri var.
AKBANK kullanıyorum.
Paribu-BTCturk-Thodex-Bitexen de hesaplar var.
Bu borsalarda Akbank hesabınızı girin diyince hemen sadece iban monte ediyorsun.
Sizde iban monte olayı yok banka ismi çıkıyor ve oraya iban monte ediliyor.Akbank olmayınca orda takıldık.
Sizde o seçenek yok haliyle AKBANK hesabı eklemenizi öneririm.
Benim için değil sadece diğer sitede akbank kullanan çok kişi var başka borsa konularındada yazdılar.
Önümüzde boğa olayı var pastadan pay almak istiyorsanız seçeneklerinizi geliştirin derim.
İyi günler.
jr. member
EOS
TRY - BTC ve CHFT marketlerde aktif edilmiştir.

DGB -Çekme
XMR Yatırma ve Çekme
EOS Yatırma ve Çekme Aktif edilmiştir.
jr. member

Web Sitesi Güncellemesi:

jr. member

Üretici firma ile anlaşılamaması sonucunda askıya alındı. ilerleyen zamanda yeniden aktif edilmesi planlanıyor ama tarihi şuan için belirsiz.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
jr. member
Papara yatırma ve çekme komisyon oranları 100 TL + KDV olarak güncellenmiştir.
jr. member
VAKIFBANK ÜZERİNDEN YATIRMA VE ÇEKME İŞLEMLERİ AKTİF EDİLMİŞTİR.
jr. member
BİTCİ AİLESİNE HOŞ GELDİN VAKIFBANK

02 Mart 2020 Pazartesi gününden itibaren VAKIFBANK ile Türk Lirası yatırma ve çekme işlemleri aktif edilecektir.
Pages:
Jump to: