Pages:
Author

Topic: Bitcoin 100 Bin Doları Görebilir - page 2. (Read 283 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
April 26, 2023, 07:31:18 AM
Bence bitcoin her geçen gün sağlamlığını biraz daha kanıtlıyor. Artık birkaç yıl öncesindeki görüşte değiliz, herkes biliyor ki bu bir devrimdi ve biz buna şahit olduk. Başta benimsemeyen ya da saçma bulan herkes bu sisteme girdi, şimdi ise daha iyisini nasıl yaparız düşüncesiyle yaşıyorlar.
100 bin dolar için 1.5 sene bekleyeceğimizi düşünmüyorum, bir sonraki hamlede yeni rekorlar görebiliriz. Önümüzdeki yazı atlattıktan sonra eğlencenin başlayacağına inanıyorum, şimdi ne biriktirsek kar dönemindeyiz Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 701
April 26, 2023, 03:18:17 AM
Benim için bu geçecek olan sürede hazır olabilmek önemli. 2024 olsun 2025 olsun ama hepimiz hazır olalım boğa sezonuna. O zaman geldiğinde bakın o kadar zaman geçti ve beklediğimize değdi diyebilelim. Piyasa için birçok tarih veriliyor ve en fazla verilen tarih de bu tarih. En azından benim gördüklerimin çoğunluğu bu şekilde.

Tahminlerin elbette birisi tutacak ve o zamana kadar gerekli şeyleri yapabilmişsek hedeflerimize ulaşabiliriz. Bitcoin elbette 100.000 doları geçecek. Bunun zamanı kimsede net değil ama o zamana kadar bekleyecek gücü olanlar, beklentilerinin karşılıklarını alacaklar.

Bizler bitcoinle ilgili haberleri takip eden, buna mesai harcayan, okuyup öğrenen insanlar olarak 100.000 doları da fazlasını da göreceğiz. Hangi aşamalardan buralara geldi diye hatırlayıp vay be diyeceğiz.

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
April 26, 2023, 02:08:30 AM
2024 yılı Nisan ayı (tam emin değilim) bitcoin yarılanması var. Bundan önce her yarılanmadan sonra btc iyi bir ralli yapmış. Çok büyük bir tecrübem yok ama 2017 den bu yana gördüğüm harekette btc ralli yapıyor sonra ayı gelince 1/6'ine iniyor (aşağı yukarı) sonra boğa gelince ( genelde yarılanma sonrası) yine ralli yapıyor. 2024 sonuna kadar 100 bin doları bile geçme ihtimali yüksek. Bundan önce ki hareketlerine bakıldığı zaman.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
April 26, 2023, 12:29:40 AM
Standard Chartered'a göre Bitcoin 2024 yılı sonuna kadar 100 bin doları görebilir.

Standard Chartered analisti Geoff Kendrick, Silicon Valley Bank ve diğer orta seviye ABD borç veren firmalarının çöküşünün Bitcoin'in sağlamlığını tekrar kanıtladığını söyledi. Bitcoin'in merkezsiz ve güvenilir bir dijital varlık olduğunu vurgulayan Kendrick artık 100 bin dolara giden yolun daha net hale geldiğini belirtti.

Bu tarz haberlerin artması yeni boğa piyasasının gelişinin habercisi olabilir.

https://www.cnbc.com/2023/04/24/bitcoin-btc-price-could-hit-100000-by-end-2024-standard-chartered.html
Pages:
Jump to: