Pages:
Author

Topic: Ελληνικά αυθεντικά άρθρα βλακείας για το Bitcoin.. - page 7. (Read 12782 times)

legendary
Activity: 910
Merit: 1000
Ρε γμτ δεν έχω αποθηκεύσει διάφορα άρθρα που έχω βρει κατά καιρούς και είναι ισάξια με αυτό που έβαλες.

Υπάρχει πληθώρα "άρθρων" εκεί έξω στο ελληνικό διαδίκτυο που είναι για γέλια (και για κλάματα)
sr. member
Activity: 387
Merit: 250
Ωραίο νήμα.

Θα χρειαστεί σίγουρα, για να βλέπουμε τι κυκλοφορεί εκεί έξω...
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
απολυτα καταρτισμενο αρθρο!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Ανοίγω αυτό το νήμα για να ανεβάζουμε ότι ποιο αυθεντικό στην ανοησία γύρω από το Bitcoin βρούμε ιδίως μέσα από την Ελληνική καθημερινή αρθρογραφία. Νομίζω το βραβείο μέχρι στιγμής έχει ένα απίθανο site συνωμοσιολογίας με δόσεις θρησκευτικού φανατισμού αναμεμειγμένες με φασισμό που λέγετε "Αθέατη γνώση"
Το site τους είναι και η αφορμή της ιδέας γιαυτό το νήμα  Grin Μιλάμε βρίσκεις άπειρα διαμάντια εκεί μέσα  Cheesy
Πάμε για το πρώτο και σημερινό που νομίζω είναι δικαιωματικά στα 3 ποιο top άρθρα βλακείας που έχω διαβάσει στην Ελλάδα για το Bitcoin. Ο τίτλος του..

ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ΚΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΤΟΥ BITCOIN ΒΑΖΕΙ ΓΕΡΑ ΘΕΜΕΛΙΑ

http://thesecretrealtruth.blogspot.com/2015/10/bitcoin_24.html

Ο τίτλος του δεν σε προετοιμάζει με τίποτα στο τι θα διαβάσεις...
Πάμε γερά

Το bitcoin ωστόσο, είναι "ενα τίποτα" ανύπαρκτο, και εφόσον δεν έχει καμία υλική μορφή, ανα πάσα στιγμή κινδυνεύεις να πέσεις θύμα υποκλοπής από χάκερ.

εχει βάλει και link για τον hacker...
Πάμε μετά

Quote
Το ψηφιακό νόμισμα είναι ακόμη ένας συνδετικός κρίκος στην αλυσίδα προώθησης του χαράγματος του Αντιχρίστου.

λολ ρε φίλε.. Και εκεί που έχεις κατουρηθεί από τα γέλια σου δίνει άλλη μια στην συνέχεια και σε αποτελειώνει..

Quote
Τότε, όπως έχουμε αναφέρει από την Αθέατη γνώση, ώς από μηχανής θεός θα έρθει η λύση του χαράγματος, όπου το ψηφιακό πορτοφόλι θα ενσωματωθεί κατευθείαν επάνω στον άνθρωπο στο μέτωπο η στο χέρι όπου εκεί θα υπάρχει η απόλυτη ασφάλεια.

και κλείνει φυσικά με μια συνέχεια επικών διαστάσεων που θα ζήλευε και ο ίδιος ο Μωυσής ( μην του πει κανείς ότι είναι εβραίος γιατί θα αυτοκτονήσει.. Tongue)

Quote
Η απόφαση αυτή του δικαστηρίου της Ευρώπης ότι το bitcoin πρέπει να αντιμετωπίζεται σαν νόμισμα, βάζει ακόμη ενα ληθαράκι στα άμεσα σχέδια του Αντιχρίστου να υποτάξει κάθε άνθρωπο στον πλανήτη με την θέλησή του και να τον δεχτεί ως τον Μεσσία που θα σώσει την ανθρωπότητα.

απλά epic hahahaha  Grin
Pages:
Jump to: