Pages:
Author

Topic: Bitcoin 44 saatte 1000 dolardan fazla değer kaybetti - page 4. (Read 2651 times)

full member
Activity: 938
Merit: 115
Hayır yani düşceksen düş anladık, zaten deli gibi yükseldin. Altları da neden çekiyorsun yanına, zaten canları çıktı, bir de silindirle ez üstlerinden de olsun bitsinn
full member
Activity: 742
Merit: 112
asıl kazanan btc düşmeden önce veya düşeceğini sezdikten sonra hemen paraya geçenler olacak.
güçlü desteklerden daha fazla btc alabilme imkanınız var.

bitcoini düşüren herkese teşekkür ederim Smiley
full member
Activity: 448
Merit: 124
Daha fazlada kaybedeceğe benziyor 6200 ün altına düşerse 5300 lere kadar yolu olabilir diye düşünüyorum.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Ön görülmedik yükseliş trendinden sonra böyle bir düşüş yaşanması zaten beklenen bir durumdu. Ben ufak bir geri çekilmeden sonra yine uzun bir yükseliş grafiği bekliyorum.
full member
Activity: 686
Merit: 101
Bu tarz haberler yalnızca yeni yatırımcıları korkutur bence yeni biraz sistemi anlamaya başlayınca 1000 dolarlık btc hareketleri küçük bir yer işgal eder.
member
Activity: 140
Merit: 20
Her hızlı bir yükselişin ardından bu düşüşler normaldir son dönemlerde fiyatı baya fazla şişirmişlerdi görünüşe göre daha da düşeceğe benziyor kritik eşiklerin altına düştü şuan fiyat biraz daha kırılıp düzenli bir yükselişe geçeceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Bitcoin 44 saatte 1000 dolardan fazla değer kaybetti. Son günlerde çatallanma tartışmaları ile gündeme gelen Bitcoin’de büyük bir düşüş görüldü.

devamı; https://www.finanspara.com/bitcoin-44-saatte-1000-dolardan-fazla-deger-kaybetti/
Pages:
Jump to: