Pages:
Author

Topic: Bitcoin Adresleriniz -Hesap Kurtarma Süreci- - page 3. (Read 45589 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Ben henüz bir BTC adresi profilime koymadım veya buradan paylaşmadım. size sorum şu; şimdi bir btc adresi koysam buraya ve başkası alıntı yapsa ama sonradan benim btc adresim değiştirsem tekrar buraya atsam.. kısacası eski btc adresim erişimim olmazsa eğer yenisi ile hesap kurtarmamı yapabilir miyim?
Güzel soru. Keşke biri cevaplasa Smiley
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
1KCs9ZwUoBatkjzowNTnXwfrbPTN3PcLVq

Herkes niye birbirini alıntılıyor onu anlamadım. Theymos veya moderatörler zaten mesajlarda yapılan değişiklikleri ve silinen mesajları görmüyor mu?

Silinen mesajlar görülebilir ancak kurtarma işleminde size lazım olan mesajın linkidir. Hesabınızın hacklenmesi ve kurtarma adresinin olduğu mesajın silinmesi halinde o mesajın numarasını kendiniz kaydetmeseniz bile alıntı yapılan mesajdan zaman damgasına ve mesajın numarasına ulaşabilirsiniz.

Sizin attığınız post için örnek: https://bitcointalksearch.org/topic/m.51431665
Kurtarma işleminde bu linke ihtiyacınız var.

1fYom5wBHdbxs4V4nw3Xekz4jkJshS2r2

18wYBxa6eHfjasTkhiq1nGFMtevmELeKq8
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598

Herkes niye birbirini alıntılıyor onu anlamadım. Theymos veya moderatörler zaten mesajlarda yapılan değişiklikleri ve silinen mesajları görmüyor mu?

Silinen mesajlar görülebilir ancak kurtarma işleminde size lazım olan mesajın linkidir. Hesabınızın hacklenmesi ve kurtarma adresinin olduğu mesajın silinmesi halinde o mesajın numarasını kendiniz kaydetmeseniz bile alıntı yapılan mesajdan zaman damgasına ve mesajın numarasına ulaşabilirsiniz.

1fYom5wBHdbxs4V4nw3Xekz4jkJshS2r2
Bjk
member
Activity: 71
Merit: 26
Ben henüz bir BTC adresi profilime koymadım veya buradan paylaşmadım. size sorum şu; şimdi bir btc adresi koysam buraya ve başkası alıntı yapsa ama sonradan benim btc adresim değiştirsem tekrar buraya atsam.. kısacası eski btc adresim erişimim olmazsa eğer yenisi ile hesap kurtarmamı yapabilir miyim?
full member
Activity: 350
Merit: 110
Doğru, o şekilde düşünmemiştim. Teşekkürler ikinize de.
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange

hero member
Activity: 1400
Merit: 569

Theymos silinen mesajları bulmayla uğraşır mı uğraşmaz mı belli olmaz. O yüzden herkes ipini sağlam kazığa bağlıyor.
full member
Activity: 350
Merit: 110

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
3CSboa4iqWU7kTRhK1X5HXCtHHKAQbk1HQ  catex.io

umarım ihtiyaç olmaz.
lütfen gerekli işlemi yapın

borsa adresini imzalayamazsin

1Dark1y54wWXzdewW7hGPLbitd9mgjLNHv

Açıkçası korktum Smiley Bu kadar emek ve zamanın heba olacağı korkusu sardı. Umarım kimsenin ihtiyacı olmaz.  Ama biz tedbirimizi alalım.

35ACCeeiGxZbnFv9TZbAsKetyYRm8KQSTy

Banada quote yapıverin gençler
3CSboa4iqWU7kTRhK1X5HXCtHHKAQbk1HQ  catex.io

umarım ihtiyaç olmaz.

39Qt8NBEngo8sPvdg9ESd1TtfjPtLxmXsX

16z1bRqa39SZ3mpu3MTAqB7J34NyDUAjhd

bc1qtktvjljrwp5vxuacgrad7ke8avn2xslmmkgdzs

1JX9qPW69ZtfopJVZ6c1yxyxT5p56scnjr

güzel bir hesap koruma yöntemi geliştirilmiş, forum yönetimini tebrik ederim. bizim için değerli olan hesaplarımızın güvenliği sağlanmış. umarım ihtiyacımız olmaz ve rahat bir şekilde kullanmaya devam ederiz. quote alan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.

SegWit entegrasyonlu adresleri imzalamakta zorlanabilirsiniz. Yerinizde olsam bc1q ya da 3 ile başlayan adresler yerine 1 ile başlayan legacyleri kullanirdim. Ben SegWit adresleri bir türlü imzalamayı başaramadım.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131

bc1qtktvjljrwp5vxuacgrad7ke8avn2xslmmkgdzs

1JX9qPW69ZtfopJVZ6c1yxyxT5p56scnjr

güzel bir hesap koruma yöntemi geliştirilmiş, forum yönetimini tebrik ederim. bizim için değerli olan hesaplarımızın güvenliği sağlanmış. umarım ihtiyacımız olmaz ve rahat bir şekilde kullanmaya devam ederiz. quote alan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Borsadaki BTC adresimizi de verebiliyor muyuz yoksa private key'i elimizde olan cüzdan adresi mi gerekli? Ona göre editleyeyim bu postumu. Ne olacağı belli olmaz!
sr. member
Activity: 558
Merit: 251
3CSboa4iqWU7kTRhK1X5HXCtHHKAQbk1HQ  catex.io

umarım ihtiyaç olmaz.
sr. member

Açıkçası korktum Smiley Bu kadar emek ve zamanın heba olacağı korkusu sardı. Umarım kimsenin ihtiyacı olmaz.  Ama biz tedbirimizi alalım.

full member
Activity: 840
Merit: 111

Açıkçası korktum Smiley Bu kadar emek ve zamanın heba olacağı korkusu sardı. Umarım kimsenin ihtiyacı olmaz.  Ama biz tedbirimizi alalım.

sr. member
Ne olur ne olmaz. Mesajımız bulunsun.

-----BEGIN BITCOIN SIGNED MESSAGE-----
Bu adres benimdir - 07.06.2018
-----BEGIN BITCOIN SIGNATURE-----
Address: 1PLTPrxZstjkhRN2ZTCwhMhA8wu8ZQDfpU

IBB4Vlb1Myy6trcYPpida0T2VR+bX2gYjSmyimxACd2qQTy6xGJq6rc8X+b3oywcnD/K9pPbXkdNEMfYlBC5nxs=
-----END BITCOIN SIGNATURE-----

tamam
full member
Activity: 301
Merit: 100
Ne olur ne olmaz. Mesajımız bulunsun.

-----BEGIN BITCOIN SIGNED MESSAGE-----
Bu adres benimdir - 07.06.2018
-----BEGIN BITCOIN SIGNATURE-----
Address: 1PLTPrxZstjkhRN2ZTCwhMhA8wu8ZQDfpU

IBB4Vlb1Myy6trcYPpida0T2VR+bX2gYjSmyimxACd2qQTy6xGJq6rc8X+b3oywcnD/K9pPbXkdNEMfYlBC5nxs=
-----END BITCOIN SIGNATURE-----
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Tamamdır

size zahmet quote lermisiniz.

stock.exchange
3QokmQUweXJAFZKeULs12z1WHzEQxBXNoc

poloniex
15VahQqeU5UKABc98yJZe9tLPvf8uCwUMF
sr. member
size zahmet quote lermisiniz.

stock.exchange
3QokmQUweXJAFZKeULs12z1WHzEQxBXNoc

poloniex
15VahQqeU5UKABc98yJZe9tLPvf8uCwUMF
full member
Activity: 448
Merit: 124
özellikle bounty yada airdrop larda verilen wallet lara dikkat etmek gerekiyor. En azından ana pc ile dosya alış verişi olmayan bir sanal bilgisayar üzerinde açılabilir bu tarz dosyalar.
newbie
Activity: 294
Merit: 0
Evet güvenli şifre her şeyden önemli ama ne yazık ki, keylogger vs gibi bir şekilde çalıyorlar hesapları bu çok tehlikeli bir durum,
Pages:
Jump to: