Pages:
Author

Topic: Bitcoin Alıp-Almama Konusunu Size Soran Olursa Ne Yaparsınız? - page 6. (Read 512 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Ne derim biliyor musun, kardeşim bunu başka birisine soruyorsan alma bence. ya da bunu değil derim ki almak istiyorsan al ama tamamen kaybetmeyi göze alabileceğin bir miktarla al derim.  Smiley
member
Activity: 308
Merit: 10
Kripto piyasasını, parayı yatır sonra bekle 3 ay sonra şu kadar olsun gibi düşündükleri için ben alma kardeşim alacaksan bile araştır sonra al diyorum.
ha keşke okumasını, araştırmasını seven insanlar olsa da beraber okusak öğrensek. Beraber yatırım yapsak.
newbie
Activity: 33
Merit: 0
bitcoin dünyasına girmeden önce ben de o soruyu soran kişilerdendim. benden önce girmiş üstadlarım vardı. genel olarak ben karışmıyorum derlerdi. bitcoinin 70 binlerde olduğu zamanlar, sürekli şu kadar kar yaptım, bu kadar kar yaptım derlerdi. Girseydin sende katlamıştın diyip ufak ufak hadi sende sistemi sevdirmeye çalışıyorlardı, sonunda başardılar o sevilerden girdim şimdi zarardayım Cheesy ama kimseye kızmıyorum bir elbet yükselecek...
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
Staker.network - POS Smart Contract ETH Token
Bana sorduklarında, alt coin işi ile ilgilenebiliyorlarsa biraz orada araştırma yapmalarını söylüyorum. Temel kurallar olan sabırlı olmak, al satta dip tepe noktalarına dikkat etmelerini, asla heyecanla bu işe yön vermemelerini anlatıyorum. Hele ki en çok uyardığım kısım; bu piyasa yeni, her an her şey olabilir, o yüzden kaybettiğinizde sizi üzmeyecek yatırımlar yapın diyorum
newbie
Activity: 153
Merit: 0
Her koyunun kendi bacağından asılacağı bir evrende yaşıyoruz.
Her birey kendi özgür iradesine sahiptir.
Batıp yükselmek kendi kararlarında ve kendi belirleyeceği giriş-çıkış noktalarındadır.
sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
sen bilirsin derim, karışmam hocam. banane? alır 10 katına çıkar, çıkarıpta sana 1 tl para verir mi? vermez. ama alır fiyatı az bir şey düşer, ulan batırdın beni bittim gittim mahvoldum der. o yüzden herkes kendi bildiğini yapsın karışmam.. .
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
soru doğrudan 1000 liralık alsam yaza kadar kaç para olur diye geldiği için ne al diyorum ne alma. 1000 liranın yaza ne olacağını bilsem durur muyum ben burada.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
bende öyle yapıyorum bir süredir. Arkadaşlarımdan birine al derken almadı, alma derken aldı. Şimdi de seni dinlemedim zarardayım deyip, zararına rağmen satarak çıkmak istiyor. Bende bu şekilde oynayanların para kaybettiğini, akıllı oynayanların kazandığını anlattım. Ama sanırım insanlar bu tarz konularda dinlemek yerine, haraket etmeyi seviyorlar. Bende artık sesimi çıkarmıyorum, kendi yatırımıma bakıyorum. Kendi kararlarımı da kendim veriyorum. Okuyor araştırıyorum ama sonunda kendi kararımı veriyorum.
member
Activity: 322
Merit: 16
Bitcoin alma kararı almak üzere olan birisi size sorarsa ona ne söylersiniz?

Ona bitcoin almasını veya almamasını mı söylersiniz yoksa Bitcoin ile ilgili bildiklerinizi anlatıp kararını kendisinin vermesini mi söylersiniz?

bildiklerimi anlatıyorum. üstüne kendisinin araştırabileceği yerlere yönlendiriyorum. Almak isterse kendisine kalmış. Almak istemezse de zorlamam asla.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Bitcoin alma kararı almak üzere olan birisi size sorarsa ona ne söylersiniz?

Ona bitcoin almasını veya almamasını mı söylersiniz yoksa Bitcoin ile ilgili bildiklerinizi anlatıp kararını kendisinin vermesini mi söylersiniz?
Pages:
Jump to: