Pages:
Author

Topic: Bitcoin Borsalarını Aynı Yerden Takip Et - page 2. (Read 5187 times)

full member
Activity: 195
Merit: 111
site gerçekten güzel bir hizmet veriyor, özellikle Türkiye de ki borsalarında olması çok güzel olmuş. tek bir sayfadan birden çok borsayı takip etmek güzel olmuş elinize sağlık.

Çok sağolun. Yakında Bitkapital'i de ekleyeceğiz takipteyiz.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
site gerçekten güzel bir hizmet veriyor, özellikle Türkiye de ki borsalarında olması çok güzel olmuş. tek bir sayfadan birden çok borsayı takip etmek güzel olmuş elinize sağlık.
full member
Çok güzel bir iş çıkarmışsın. Beğendim ve kullanıyorum. Teşekkürler.  Wink

Teşekkür ederim Smiley
full member
Activity: 301
Merit: 100
Çok güzel bir iş çıkarmışsın. Beğendim ve kullanıyorum. Teşekkürler.  Wink
full member
Emek verilmiş yapılmış. Arkadaş sürekli olarakta "Nasıl daha iyi hale getirebilirim? Ne ekleyebilirim?" diye bir çaba içerisinde. Göremedim ama bir BTC adresi eklese, burayı kullanan arkadaşta belki teşekkür niyetiyle katkıda bulunur. En azından sitenin masrafları çıkarılır.

Teşekkür ederim hocam, en altta bir bağış kısmı var. Maddi olarak destek bulunur. Böyle manevi destekler de benim için çok önemli. Çok teşekkür ederim.

Bütçe olarak bağış şansım yok ama eğer sisteme bakıp eksiklerini/geliştirilecek yönlerini arkadaşa iletirsek ona en büyük yardımı yapmış oluruz diye düşünüyorum. Böyle şeyleri desteklemek gerek.

Teşekkür ederim hocam düşünmeniz bile büyük bir destek benim için.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Emek verilmiş yapılmış. Arkadaş sürekli olarakta "Nasıl daha iyi hale getirebilirim? Ne ekleyebilirim?" diye bir çaba içerisinde. Göremedim ama bir BTC adresi eklese, burayı kullanan arkadaşta belki teşekkür niyetiyle katkıda bulunur. En azından sitenin masrafları çıkarılır.

Teşekkür ederim hocam, en altta bir bağış kısmı var. Maddi olarak destek bulunur. Böyle manevi destekler de benim için çok önemli. Çok teşekkür ederim.

Bütçe olarak bağış şansım yok ama eğer sisteme bakıp eksiklerini/geliştirilecek yönlerini arkadaşa iletirsek ona en büyük yardımı yapmış oluruz diye düşünüyorum. Böyle şeyleri desteklemek gerek.
full member

full member
Activity: 128
full member
Sistemin bir değişik versiyonu diğer kriptoparalar için de eklenmiştir.

https://www.bitbaba.xyz/kriptopara-borsalari/
full member
Güzel olmuş hemen sık kullanılanlara ekledim ama mobilde grafik görmedim eğer fazla zor değilse grafik de eklerseniz on numara olur. Elinize sağlık böyle başarılı işler görmek güzel.

grafik için api'yi geliştiriyorum hocam. yakın zamanda hazır olacak umarım.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Güzel bir hizmet olmuş bu. Elinize sağlık
full member
Site harika olmuş,tebrik ederim.
bitfinex hacminin bu kadar yuksek oldugunu bılmıyordum

en birinci hemde hocam.
hero member
Activity: 532
Merit: 500
Güzel olmuş hemen sık kullanılanlara ekledim ama mobilde grafik görmedim eğer fazla zor değilse grafik de eklerseniz on numara olur. Elinize sağlık böyle başarılı işler görmek güzel.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Site harika olmuş,tebrik ederim.
bitfinex hacminin bu kadar yuksek oldugunu bılmıyordum
full member
Bunu yaklaşık 24 borsa ve 100'ü aşkın kriptopara için gerçekleştireceğim. Başka öneri ve tavsiyesi olanlar mutlaka söylesinler.
full member
Gerçekten başarılı olmuş, elinize sağlık

Teşekkür ederim hocam, tavsiye ve eleştiriniz olursa başım üstüne.
legendary
Activity: 2632
Merit: 1333
Gerçekten başarılı olmuş, elinize sağlık
full member
Güzel bir çalışma olmuş , emeginize sağlık, çalışmaların devamını dilerim.

Teşekkür ederim.

google docs için böyle birşey olsa çok işime yarardı

Tam olarak tarif ederseniz hocam, belki yapabilirim.

Derli toplu bir site olmuş elinize sağlık. Arka planda verileri ne şekilde topluyorsunuz teknik bilgi verebilirseniz sevinirim Smiley
Çok sağolun, borsaların Ticker adreslerinden anlık toplanıyor veriler.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
google docs için böyle birşey olsa çok işime yarardı
full member
Activity: 235
Güzel bir çalışma olmuş , emeginize sağlık, çalışmaların devamını dilerim.
Pages:
Jump to: