Pages:
Author

Topic: Bitcoin Cash Geçen Hafta Yüzde 100 Değer Kazandı - page 2. (Read 756 times)

full member
Activity: 350
Merit: 110
Böyle olacağı belliydi. 1600 lere kadar çıktı oradan 1000 dolar seviyelerine geri döndü. Orta vadede tekrar 500 dolar seviyelerini görecektir. Her söylentiye inanıp parasını sağa sola saçan insanları anlayamıyorum.
full member
Activity: 268
Merit: 109
Bu işte bi işlik var böyle yükselme olmaz 300lerden tak 1200e nedir ya btc yide sollayacak diyolar ya arkadaslar eth yapamamıs gerçi btcde de bi bok yok bchde de hersey olabilir bu piyasada
full member
Activity: 210
Merit: 100
çöp dediğimiz coine bakın. bitcoin segwit2x forku gerçekleşseydi bu coin çöp olacaktı. elinde sonunda bence çöp olacak yine.
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
sattım yükseldi aldım düştü Smiley) Bi türlü bch dan yüzüm gülmedi gitti. Ama kişisel tahminim btc olamasa da ikincilik için ethereum ile bir süre daha mücadele edeceği yönünde
bekleyip göreceğiz.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Yeni bitcoin filan olamaz. Piyasada söz sahibi olan bir şahıs satoshi böyle isterdi gibi damardan girerek eski bitcoin'in yani BCC kullanılması gerektiğini çatallanmaların olumsuz olduğunu söylemesi üzerine suni bir artış oldu. Büyük balinalar bu spekülasyondan yeterince nemalanınca yine aynı fiyatlara gelir BCC.
member
Activity: 360
Merit: 18
Bitcoin'in yaşadığı sıkıntı Bitcoin Cash sahiplerine yaradı.

BCH geçtiğimiz hafta yüzde 100'ün üzerinde değer kazandı ve hala yükseliyor.

https://kriptokoin.in/bitcoin-cash-rekora-doymuyor/

Ne diyorsunuz artmaya devam eder mi BCH? Ya da yeni Bitcoin olabilir mi?
Pages:
Jump to: