Pages:
Author

Topic: Bitcoin Cash Transfer süresi inanılmaz ama gerçek sadece 1 saniye sürdü - page 2. (Read 309 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 504
Hocam transfer hızı ödediğiniz fee ücretine bağlı bu yüzden hızlı bir gönderim olmuş olabilir ama her halükarda bitcoincash bitcoinden hızlıdır

Poloniex standart gönderi ücreti kesiyor 10.000 satoshi. Bitcoin Core'da aynı transfer günlerce sürebiliyor.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Hocam transfer hızı ödediğiniz fee ücretine bağlı bu yüzden hızlı bir gönderim olmuş olabilir ama her halükarda bitcoincash bitcoinden hızlıdır
full member
Activity: 672
Merit: 100
Bitcoin'in yerini transfer ücretleri az olan ve çok daha hızlı olan coinlere bırakacaktır, bitcoincash'in değerlenmesinde en büyük sebeplerinden biriside bu
member
Activity: 295
Merit: 10
Bugün Poloniex'ten Blockchain.info wallet'a ufak bir miktar yaklaşık 170 dolar BCH yolladım, test için yan sekmeye de wallet sayfamı açtım. Gönder tuşuna bastım ve mail onayı geldi, onaya tıklayıp yan sekmede açtığım blockchain wallet sekmesine geldim amacım gönderinin ne kadar sürede cüzdanıma geleceğini test etmek idi ancak wallet sekmesini açtığımda şoka girdim BCH hesabımdaydı. Sadece 1 saniyede hesabıma geçmişti gözlerim doldu. İçimi nedensiz bir mutluluk gelince paylaşmak istedim  Cheesy

Görmek ve duymak istediğimiz işte bu Smiley Btc'den de aynısını bekliyoruz Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Hız istiyosan Doge kullan, üstelik transfer ücreti 1 kuruş yani bu çöpe ihtiyaç yok.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Bugün Poloniex'ten Blockchain.info wallet'a ufak bir miktar yaklaşık 170 dolar BCH yolladım, test için yan sekmeye de wallet sayfamı açtım. Gönder tuşuna bastım ve mail onayı geldi, onaya tıklayıp yan sekmede açtığım blockchain wallet sekmesine geldim amacım gönderinin ne kadar sürede cüzdanıma geleceğini test etmek idi ancak wallet sekmesini açtığımda şoka girdim BCH hesabımdaydı. Sadece 1 saniyede hesabıma geçmişti gözlerim doldu. İçimi nedensiz bir mutluluk gelince paylaşmak istedim  Cheesy
Pages:
Jump to: