Pages:
Author

Topic: “Bitcoin İçin Kritik Seviyeler 6,500 ve 6,800 Dolar” - page 2. (Read 197 times)

jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Bende 6500 dolar seviyelerinin kritik olduğunu düşünüyorum, aşağı kırarsa kötü olur. Buralardan dönmesi lazım.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
nereden nereye düştü. madenciler artık cihaz kapatma seviyelerine geldi. umarım 6500'in altına inmez yoksa işimiz zor.
,

+1
Bu ay gerçekleşen %15 lik zorluk artışı ile bazı ülkeler için maliyet seviyesine yaklaşmış olabilir. Piyasanın sağlığı için buradan yükselme gelmesi lazım.
member
Activity: 253
Merit: 10
nereden nereye düştü. madenciler artık cihaz kapatma seviyelerine geldi. umarım 6500'in altına inmez yoksa işimiz zor.
member
Activity: 728
Trphy.io
Direnci aşıp 9000 civarlarına geldiği an elimdeki kripto paraları bozacağım sonrasını allah bilir. Bittik mi bitecek miyiz demekten gerçekten yoruldum ve artık kayıplarımı kapatıp daha mutlu olmak istiyorum  Angry
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Grafik olarak daha önce 6400 seviyesinde iki kez dip yapmış birisinde 11400 e diğerinde 9800e çıkmış.
full member
Activity: 700
Merit: 134
Şu anda 6800ü de 6500ü de salmış durumda. Peki ya daha fazla düşerse bizi neler bekliyor olacak? Madencilik yapanlar madenciliği bırakacak mı? Yıllarca toparlanamayacak bir piyasanın ortasında mı kalacağız? Fiyatların daha da düşmesi durumunda bizi kötü şeylerin beklediği kesin Sad
member
Activity: 126
btc yine 2017 de yaptığı piki yakalayacak. ama geçen seneki artış sonrası düşüş nedeniyle bu kez erken kaçan çok olacak. bu da ani düşüşün önüne geçerek kademli artışa neden olacak diye düşünüyorum
member
Activity: 360
Merit: 18
Kripto para market hacmi geçtiğimiz hafta sonunda da 2018 yılındaki genel trendini takip etti ve güçlü bir değer kaybı yaşadı.

Marketteki hacim eksikliği ve Google’daki Bitcoin aranma sayılarında yaşanan yüzde 75’lik gerileme kripto tutkunlarını Bitcoin’e olan ilginin azalmış olabileceği yönünde telaşlandırıyor.

Ne var ki bu durum CNCB analisti Brian Kelly için çok da endişe edilecek bir gösterge değil, zira ona göre Bitcoin halen süperstar Beyonce’den daha popüler.

Haftasonu yaşanan Bitcoin’deki fiyat kaybına değinen Kelly, 7000 dolar seviyesinin altına gerilenmesi sonrası yeni kritik destek ve direnç seviyelerini CNBC’de katıldığı programda duyurdu.

Brian Kelly Bitcoin için 6500 dolar seviyesinin kritik bir destek noktası olduğunu açıklarken Bitcoin madenciliği faaliyetlerinin ve maliyetinin bu seviyenin çok da altının görülmesine izin vermeyeceğini belirtti. Zira Kelly’nin hesapları bir Bitcoin yaratmak için ortalama madencilik maliyetinin 6000 dolara ulaştığını gösteriyor.

Kelly aynı zamanda 6800 doların da Bitcon için yeni direnç seviyesi olduğuna vurgu yapıyor. Ona göre bu noktanın aşılması yeni fiyat artışını tetikleyebilir ve bu seviyenin üzeri ticaret için fırsatları beraberinde getirebilir.

https://kriptokoin.in/bitcoin-icin-kritik-seviyeler-6500-ve-6800-dolar/
Pages:
Jump to: