Pages:
Author

Topic: Bitcoin Cüzdanları Güvenilir Değil ! - page 2. (Read 314 times)

legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
January 09, 2018, 08:01:57 PM
Nerede kaldı bu bitcoinin merkezsizliği ? Zaman geçtikçe çok saçma sapan şeyler öğrenip soğuyorum bitcoinden.Hani hacklenemezdi hani çok sağlamdı cüzdanlar ? Elecktrum cüzdanında çıkan bir açıkdan dolayı hackerler az daha cüzdanları boşaltacakmış ve açık farkedilmişmişmişmişmişmişmiş !!! HuhHuhHuh? Eeee eğer açtığımız bitcoin hesapları biryere bağlıysa ve birileri şifremizi-privkeylerimizi görüyorsa bu nasıl merkezsiz oluyor ? Yine birilerinin insafına kalmadık mı ? O açık yüzünden olmayan milyon dolarlarımız çalınsa kim hesap verecek bize ? Bence merkezsiz oluşu sadece burada devreye giriyor hesap soracak KİMSE yok.Evet çok merkezsiz gerçekten bitcoin xD

İyi de elecktrum zaten yarı merkezi bir cüzdan. İkinci olarak da cüzdan başka bir şey, bitcoin blockchain başka. Bitcoin adresleri kırılamaz ve merkezsizdir. Cüzdanlar merkezi olur, merkezsiz olur, kırılabilir, hacklenebilir. Boşuna offline veya donanımsal cüzdanlar çıkmıyor.
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
January 09, 2018, 07:50:12 PM
Hocam en son böyle konuşuyordum geçen bir baktım 170 bin lira param olmuş sonra yaktım bi sigara keyfime baktım, çok düşünme bunları Bitcoin adı üzerinde Deneysel bir ödeme sistemidir. Bu deney başarili da olabilir, başarisiz da.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
January 09, 2018, 05:24:44 PM
Nerede kaldı bu bitcoinin merkezsizliği ? Zaman geçtikçe çok saçma sapan şeyler öğrenip soğuyorum bitcoinden.Hani hacklenemezdi hani çok sağlamdı cüzdanlar ? Elecktrum cüzdanında çıkan bir açıkdan dolayı hackerler az daha cüzdanları boşaltacakmış ve açık farkedilmişmişmişmişmişmişmiş !!! HuhHuhHuh? Eeee eğer açtığımız bitcoin hesapları biryere bağlıysa ve birileri şifremizi-privkeylerimizi görüyorsa bu nasıl merkezsiz oluyor ? Yine birilerinin insafına kalmadık mı ? O açık yüzünden olmayan milyon dolarlarımız çalınsa kim hesap verecek bize ? Bence merkezsiz oluşu sadece burada devreye giriyor hesap soracak KİMSE yok.Evet çok merkezsiz gerçekten bitcoin ..
Pages:
Jump to: