Pages:
Author

Topic: bitcoin daha ne kadar düşecek - page 5. (Read 5208 times)

member
Activity: 336
Merit: 10
November 27, 2018, 12:49:57 PM
Bitcoinde düşüş sürececi 2019 ocak sonuna kadar devam edeceğini ve sonrasında fiyatın yatay seyir izleyeceğini düşünüyorum .2019 sonunda itibaren çıkışa geçecek olan bitcoin 2020 sonuna kadar yüksek rakamlara tekrardan ulaşacaktır.
full member
Activity: 602
Merit: 122
November 27, 2018, 05:57:41 AM
Tahminlerim tuttu yaklaşık 1 yıl öncesinde açtığım bu konu bu fiyatları görür mü acaba düşüncesi içeriyordu gördü Smiley Biraz daha düşüş beklentim var çok da fazla değil tabi dip fiyatı gördük sayılır en azından kendi tahminim bu kimseye yatırım vs tavsiyesi vermiyorum. Sadece sizlerinde fikirlerini duymak istiyorum. Konuyu açtığımda zaten bu tahmini yaparak sizin de düşüncelerinizi merak ettiğim için açmıştım. 2019 sonlarına doğru da yükseliş bekliyorum o zamana kadar da bu aralarda gider gelir Smiley (5 k düşüşte herkez düştü diye seviniiyor benim için bu düşüşlerin hiç bir anlamı yok hala zaten bu da aşırı tepki verilecek bir düşüş sayılmaz gün içersinde tekrar düştüğü rakamı yakalıyor  bu da normal birşey zaten okadar oynaması düşüş oldu demek için hiç kimsenin tahmin etmediği rakamları görmesi gerek oda pek olacak gibi durmuyor) bu yorumu yazmışım  Grin 5 k altına düştü yine bir anlamı yok hala yatırım yapacak parayı bulamadım Grin Grin

Benim fikrim biraz daha düşecek yıllardır hep aynı insanların ağzından bir dip tahmini çıkıyorsa o mutlaka görülüyor ki 2200 usd telaffuz edildi çok kez ben 3K'nın altına öyle ya da böyle sarkacak diye düşünüyorum 2019'da 2020 Mayıs'daki yarılanma sürecine kadar da bir yükseliş olabilir ama öncesinde mutlaka düşüş devam edecektir diye tahmin ediyorum, tabi bu sadece bir tahmin yatırım tavsiyesi değil.
member
Activity: 574
Merit: 34
November 26, 2018, 08:02:46 PM
Tahminlerim tuttu yaklaşık 1 yıl öncesinde açtığım bu konu bu fiyatları görür mü acaba düşüncesi içeriyordu gördü Smiley Biraz daha düşüş beklentim var çok da fazla değil tabi dip fiyatı gördük sayılır en azından kendi tahminim bu kimseye yatırım vs tavsiyesi vermiyorum. Sadece sizlerinde fikirlerini duymak istiyorum. Konuyu açtığımda zaten bu tahmini yaparak sizin de düşüncelerinizi merak ettiğim için açmıştım. 2019 sonlarına doğru da yükseliş bekliyorum o zamana kadar da bu aralarda gider gelir Smiley (5 k düşüşte herkez düştü diye seviniiyor benim için bu düşüşlerin hiç bir anlamı yok hala zaten bu da aşırı tepki verilecek bir düşüş sayılmaz gün içersinde tekrar düştüğü rakamı yakalıyor  bu da normal birşey zaten okadar oynaması düşüş oldu demek için hiç kimsenin tahmin etmediği rakamları görmesi gerek oda pek olacak gibi durmuyor) bu yorumu yazmışım  Grin 5 k altına düştü yine bir anlamı yok hala yatırım yapacak parayı bulamadım Grin Grin
member
October 25, 2018, 09:31:57 AM
BTC için duyduğum en dip fiyat tahmini 3,5 k usd bu bile çok düşük. Eğer buralara kadar düşerse zaten piyasa da saçma bir talep olacaktır. Buralara kadar gerileceğini düşünmüyorum ama hiç bir tahmin olacakları net bir şekilde tahmin etmemize fırsat vermiyor. Çok acayip şekilde değişiyor. Yeni çıkan ICO lar  başlıyor çok geçmeden durduruyorlar yatırım yapan kimse yok. Dolandırıcılık sayısı fazla. Altcoinler çok etkilendi insanlar rahat hareket edemiyor. Geneli ERC 20  ETH tabanlı ETH düşük fiyat olmasının da olumsuz etkileri var. En azından insanları az da olsa tatmin edecek bir yükseliş olsa piyasanın şekli daha da netleşecek ve gelişme potansiyeli olacak.
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
October 17, 2018, 10:19:38 PM
Her düşüşe yükselişten önceki son silkeleme diye diye nerelere geldiğimize bir bakın. Ben artık yatırımları da bitcoini de izlemeyi bıraktım. Aylık ekleme yapıp alttan toplamaya devam ediyorum.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
October 17, 2018, 07:28:53 PM
Düşeceği kadar düştü 6000 piyasanın dibi oluyor sanırım altına salınmıyor buradan zıplayıp daha yükseğe yerleşmeye çalışıyor. Öte yandan bu yıl sonunu boş geçirirsek bence kripto piyasasında baya bir şey değişecek.
member
Activity: 336
October 16, 2018, 10:12:18 AM
Bitcoin enteresan çakma bir haber ile yükselişe geçti ,haberin yalan olmasından sonrada ne hikmetse geldiği noktaya geri dönmedi ,bu bitcoin yükselişin bir başlangıcı olurmu bilinmez ama her ne olursa olsun bitcoin yükselsinde piyasaya bir can gelsin.
jr. member
Activity: 322
October 14, 2018, 09:47:53 AM
yükselişten önce son bir silkelenme olacaktır. piyasadakiler de artık baya baya bilinçlenmiş durumdalar çünkü ve sabır seviyeleri yükseldi.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
October 12, 2018, 05:43:18 PM
Yaklaşıyor ne olacaksa olacak yakındır, umarım her şey gönlümüzce yol alır. Boğaların bu gidişe bir müdahale etmeleri zamanı geldi.
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
October 12, 2018, 05:34:16 PM
Bence Bitcoinde 6000 dolar sınırı marketcapte 200 milyar sınırı var. Bu iki seviyenin altına düşme olmayacak. Asıl patlama yıl sonu 2019 başında gelerek 2017 final zamanlarına benzeyecek.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
October 06, 2018, 05:36:19 PM
Valla 600 USDye kadar fiyat tahminleri var, bu kadarını abartılı buluyorum, bana kalırsa buralardan daha düşmemesi lazım ama olurda düşerse 4.800 USD yi bulabilir tahminim.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
October 06, 2018, 01:49:54 PM
Bitcoin fiyatı düştükçe beklenti yükseliyor ,yaklaşık 10 aydır süre gelen düşüş ve dahada düşeceği beklentisi bir türlü son bulmuyor ,buda piyasaya yeni yatırmların girmesine engel bir durum oluşturuyor ,son ümidimiz artık kasım ayı.
sr. member
Activity: 542
Merit: 250
October 06, 2018, 01:47:06 PM
Evdeki hesabın çarşıya uymadığı doğrudur, koca bir piyasanın herkesin beklentilerini aynen karşılayacağı düşüncesi saçma olur. Düşersede ona göre hareket ederim, her ihtimale karşı planımız olmalı, çift yönlü.
member
Activity: 392
October 06, 2018, 12:44:47 PM
Bu piyasada gerçekten umutla giren ümitle  bekliyor ,bitcoine güvenip ,gelecek yıllarda çok değerli hale geleceği konusunda fikirleri henüz değişmiş değil ,o nedenle fiyatın ne kadar düşere düşsün bitcoine güvenen 3-5 yıl beklemeyi göze alanlar için sorun yok.
jr. member
Activity: 462
October 06, 2018, 11:20:00 AM
bunu kestirmek o kadar da kolay değil. fakat 3 bin dlara dahi düşse kimsenin şaşıracağını zannetmiyorum. o durumda bile çıkmam ben o ayrı.
member
October 05, 2018, 01:23:05 PM
Bitcoin alımı için bana göre bu rakamlar alım için son derece uygun ve makul rakamlar ,yeni bir döneme girişin hazırlığı içerisinde kripto piyasası ,eğer bitcoin çıkışa geçerse bir daha bu rakamları görmek mümkün olmayabilir.
Bize göre uygun ama küçük yatırımcıların girmesi ile piyasa çok da fark etmez piyasayı hareketlendirecek olanlar balinalar. Onların da kendi aralarında ayarladıkları bir sezon olduğunu düşünüyorum. İsterim ki biran önce piyasa değişsin zaten ülke olarak büyük sıkıntı yaşanıyor maddi konuda normal olarak sıkıntı var. Piyasaya imkan bulup bir umut yatırım yapanlar zaten burada bir darbe yedi. İnşallah hayırlısı olur herkesin hakkında sıkıntılı bir durum sabır diyelim bekleyelim başka da çaremiz yok maalesef.
member
October 05, 2018, 01:16:19 PM
Piyasada sadece sonuna kadar inanan insanların yani bizlerin parasının toplamı belli 170-190 milyar dolar civarı. Bunu bitcoin baskınlığı %60 ve bitcoin adedine böl karşına çıkan rakam sorunun cevabı olacak.

Sana 1 kaç senaryo hesaplaması yapayım.
180milyar dolar piyasa hacminde bitcoin %60 dominantlığa uşaştığında 6200 dolar olur.
180milyar dolar piyasa hacminde bitcoin %50 dominantlığa ulaştığında 5166 dolara gelir.

Bu arada kendin hesapla artık bitcoin baskınlığı nereye ulaşır diye. Ve şunu da söyliyeyim yok 1000 dolar olacak yok 3000 dolar olacak diyenlere inanma. Rakamlar bunlar.

Bunun hesabı yapılır da evdeki hesap çarşıya uyar mı onu bilmiyorum Smiley Bu başlığı açtığımda BTC 20 k Dolar dı. Hala o umutla yaşıyorum.  Bu seviyelerden bir gün katlayarak fırlayacaktır. ülkemizde gelişmesi gerek özellikle kullanıcı çok fazla kripto parayı ama bu kripto paraları kullanabileceğimiz imkanımız yok kabul eden mekan sahipleri çok nadir. Piyasayı da belirleyen balinalar bu zamanı aralarında ayarlayacaklardır. Bizim için önemli olan bu sürece dayanabilmek.
member
Activity: 350
Merit: 11
October 05, 2018, 12:07:52 PM
Bitcoin alımı için bana göre bu rakamlar alım için son derece uygun ve makul rakamlar ,yeni bir döneme girişin hazırlığı içerisinde kripto piyasası ,eğer bitcoin çıkışa geçerse bir daha bu rakamları görmek mümkün olmayabilir.
full member
Activity: 966
Merit: 142
October 05, 2018, 09:04:24 AM
Piyasada sadece sonuna kadar inanan insanların yani bizlerin parasının toplamı belli 170-190 milyar dolar civarı. Bunu bitcoin baskınlığı %60 ve bitcoin adedine böl karşına çıkan rakam sorunun cevabı olacak.

Sana 1 kaç senaryo hesaplaması yapayım.
180milyar dolar piyasa hacminde bitcoin %60 dominantlığa uşaştığında 6200 dolar olur.
180milyar dolar piyasa hacminde bitcoin %50 dominantlığa ulaştığında 5166 dolara gelir.

Bu arada kendin hesapla artık bitcoin baskınlığı nereye ulaşır diye. Ve şunu da söyliyeyim yok 1000 dolar olacak yok 3000 dolar olacak diyenlere inanma. Rakamlar bunlar.
member
October 05, 2018, 07:45:18 AM
Bende şimdi pek yükseliş olacağını düşünmüyorum bu aralar bu rakamları koruması daha iyi daha fazla da düşebilir uzun zamandır bu fiyat aralığında ilerliyor. Piyasa fiyatları çok düşük gördüğü en yüksek rakamlara göre baya düşük. Zarar çok fazla zengin olup piyasayı terk eden de çok Smiley Bakalım bir boğa sezonu daha ne zaman açılır.
Pages:
Jump to: