Pages:
Author

Topic: Bitcoin Debitne Kartice - page 2. (Read 814 times)

jr. member
Activity: 119
Merit: 1
February 10, 2018, 06:43:35 AM
#19
Koristio sam je mnogo puta kao da mi je to kartica od tekuceg.  Cheesy

Nisam upoznat previše, možeš mi pojasniti na koji način te crypto debitne kartice funkcioniraju?
Digneš normalno na bankomatu novce u fiatu/ platiš kruh u dućanu i on ti skine sa walleta? Ili sam krivo shvatio?
Kolike su provizije za tako nešto s obzirom da se događa transfer crypto>fiat prilikom svake kupnje?
hero member
Activity: 728
Merit: 506
February 09, 2018, 09:09:54 PM
#18
Jel neko našo koju novu kreditnu karticu osim Skrill-a i MisterTango.com?
newbie
Activity: 7
Merit: 0
January 30, 2018, 03:42:27 PM
#17
Odlično! Hvala na shareu  Smiley

Imam i ja jednu "dobru vijest", nakon par dana uzaludne potražnje naisao sam na MisterTango.com naime oni nude Mastercard koji izdaje HercusCard ako se ne varam, tako da nisu povezani sa Wave crestom. Uglavnom kartica je besplatna samo je potrebna verifikacija preko mobitela. Dokumenti (osobna ili pasoš + selfi). Odlicna stvar je ta da su mi "odobrili" verifikaciju dokumenata u roku od par minuta cca 10min.

Mnogi ovdje na bitcointalku pisu da je firma "legit" i da nemaju nikakvih problema sa prebacivanjem bitcoina ali navodno se placa neki veci fee od 0.0025 BTC na svaki deposit, sta zapravo i nije tolko puno na trenutno situaciju. Mislim bolje dati za veci fee nego stalno porez placati ako se mene pita.

Bitcoin se konvertira u euro nakon 1 konfirmacije, i podize se sa bankomata takodjer u euru.

Pisem iskustvo cim stigne kartica, besplatna je pa vrijedi probati!

Pozz    Smiley

Zanimljiva informacija. Nikada prije nisam čuo za njih, vrijedi istražiti i probati.
Gdje si našao podatak za fee na BTC depozite? Ne vidim to nigdje.

Čini se u redu skroz. Ovdje na forumu ima topic na exchanges pa su ljudi pisali da su im fee malo preveliki, ali opet šta je tu je. Dok ne dodje nešto bolje i ovo je odlično.
member
Activity: 121
Merit: 10
Tullievo
January 30, 2018, 12:53:55 PM
#16
I meni je otisao cryptopay pa sad trazim novu.
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
January 30, 2018, 11:48:28 AM
#15
Odlično! Hvala na shareu  Smiley

Imam i ja jednu "dobru vijest", nakon par dana uzaludne potražnje naisao sam na MisterTango.com naime oni nude Mastercard koji izdaje HercusCard ako se ne varam, tako da nisu povezani sa Wave crestom. Uglavnom kartica je besplatna samo je potrebna verifikacija preko mobitela. Dokumenti (osobna ili pasoš + selfi). Odlicna stvar je ta da su mi "odobrili" verifikaciju dokumenata u roku od par minuta cca 10min.

Mnogi ovdje na bitcointalku pisu da je firma "legit" i da nemaju nikakvih problema sa prebacivanjem bitcoina ali navodno se placa neki veci fee od 0.0025 BTC na svaki deposit, sta zapravo i nije tolko puno na trenutno situaciju. Mislim bolje dati za veci fee nego stalno porez placati ako se mene pita.

Bitcoin se konvertira u euro nakon 1 konfirmacije, i podize se sa bankomata takodjer u euru.

Pisem iskustvo cim stigne kartica, besplatna je pa vrijedi probati!

Pozz    Smiley

Zanimljiva informacija. Nikada prije nisam čuo za njih, vrijedi istražiti i probati.
Gdje si našao podatak za fee na BTC depozite? Ne vidim to nigdje.
member
Activity: 126
Merit: 23
January 30, 2018, 07:22:11 AM
#14
Evo bas sam isao provjeriti na Cryptopay racun i vidim da mi pise "Your card is currently suspended". Tako da cu je sada baciti posto vise ne vrijedi. Koristio sam je mnogo puta kao da mi je to kartica od tekuceg.  Cheesy
Iako pise ispod "We are hard at work to implement a new card program as soon as possible." ako ponude novu karticu , mislim da necu vise kod njih uzimat. Uzet cu vjerojatno kod nekog drugog.

Skrill ili neteller racun se moze napuniti Bitcoinom po transakciji maksimalno 500 eur  fee 5 eur a onda te pare podici skrill mastercard karticom
newbie
Activity: 7
Merit: 0
January 28, 2018, 08:25:47 AM
#13
Odlično! Hvala na shareu  Smiley

Imam i ja jednu "dobru vijest", nakon par dana uzaludne potražnje naisao sam na MisterTango.com naime oni nude Mastercard koji izdaje HercusCard ako se ne varam, tako da nisu povezani sa Wave crestom. Uglavnom kartica je besplatna samo je potrebna verifikacija preko mobitela. Dokumenti (osobna ili pasoš + selfi). Odlicna stvar je ta da su mi "odobrili" verifikaciju dokumenata u roku od par minuta cca 10min.

Mnogi ovdje na bitcointalku pisu da je firma "legit" i da nemaju nikakvih problema sa prebacivanjem bitcoina ali navodno se placa neki veci fee od 0.0025 BTC na svaki deposit, sta zapravo i nije tolko puno na trenutno situaciju. Mislim bolje dati za veci fee nego stalno porez placati ako se mene pita.

Bitcoin se konvertira u euro nakon 1 konfirmacije, i podize se sa bankomata takodjer u euru.

Pisem iskustvo cim stigne kartica, besplatna je pa vrijedi probati!

Pozz    Smiley
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
January 28, 2018, 03:31:48 AM
#12
Malo offtopic, ali pronašao sam zanimljivu stranicu - https://www.cryptoflow.info/. Ekipa kupuje i prodaje kripto valute uz solarno plaćanje (kupoprodaja uživo) u Zagrebu i okolici. Pitao sam ih i kažu da nije problem kupoprodaja većih iznosa (npr. 40 ETH-a).
Da ne bi bilo zabune, nije reklama i nije moja stranica. Osobno nisam isprobao, ali ako netko želi, mislim da je dobar način za isplatu novaca bez zezancije s bankama.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
January 27, 2018, 05:41:51 PM
#11
Vjerovatno ce svi poslati besplatne kartice, ali je upitno koliko ce to trajati. Sumnjam da ce to biti ubrzo, a i to je samo kratka solucija.

Misliš koliko će trajati da pošalju nove kartice ili koliko će te nove kartice trajati? Pa nekako pretpostavljam da će pri potpisivanja ugovora s novim partnerom osigurati da im ne mogu baš samo tako otkazati suradnju. Jer izrada svake kartice košta, a oni će ih slati besplatno. Siguran sam da im nije u platiti izradu i slanje (karikiram) 100.000 novih kartica samo da bi one nakon nekoliko tjedana postale neaktivne.

Da, mislio sam na to koliko ce trajati proces oko izdavanja i slanja novih kartica! U potpunosti se slazem sa ovime sta si rekao. Sigurno im nije u interesu izraditi toliki broj kartica, da se poniste nakon kratkog vremena.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
January 27, 2018, 04:03:04 PM
#10
Vjerovatno ce svi poslati besplatne kartice, ali je upitno koliko ce to trajati. Sumnjam da ce to biti ubrzo, a i to je samo kratka solucija.

Misliš koliko će trajati da pošalju nove kartice ili koliko će te nove kartice trajati? Pa nekako pretpostavljam da će pri potpisivanja ugovora s novim partnerom osigurati da im ne mogu baš samo tako otkazati suradnju. Jer izrada svake kartice košta, a oni će ih slati besplatno. Siguran sam da im nije u platiti izradu i slanje (karikiram) 100.000 novih kartica samo da bi one nakon nekoliko tjedana postale neaktivne.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
January 27, 2018, 07:33:49 AM
#9
Vjerovatno ce svi poslati besplatne kartice, ali je upitno koliko ce to trajati. Sumnjam da ce to biti ubrzo, a i to je samo kratka solucija.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
January 27, 2018, 04:25:59 AM
#8
Evo bas sam isao provjeriti na Cryptopay racun i vidim da mi pise "Your card is currently suspended". Tako da cu je sada baciti posto vise ne vrijedi. Koristio sam je mnogo puta kao da mi je to kartica od tekuceg.  Cheesy
Iako pise ispod "We are hard at work to implement a new card program as soon as possible." ako ponude novu karticu , mislim da necu vise kod njih uzimat. Uzet cu vjerojatno kod nekog drugog.

Ne znam za Cryptopay, ali na AdvCash piše da će besplatno poslati nove kartice svima koji su imali AdvCash karticu čim postignu dogovor s nekom drugom kućom (izdavačem kartica).
full member
Activity: 645
Merit: 145
January 26, 2018, 01:26:58 PM
#7
Evo bas sam isao provjeriti na Cryptopay racun i vidim da mi pise "Your card is currently suspended". Tako da cu je sada baciti posto vise ne vrijedi. Koristio sam je mnogo puta kao da mi je to kartica od tekuceg.  Cheesy
Iako pise ispod "We are hard at work to implement a new card program as soon as possible." ako ponude novu karticu , mislim da necu vise kod njih uzimat. Uzet cu vjerojatno kod nekog drugog.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
January 26, 2018, 10:16:35 AM
#6
Na jednom drugom forumu sam pročitao da Skrill koristi drugog izdavača kartica i da njihove kartice normalno rade. Kripto valute se ne mogu direktno slati na Skrill, ali može se na https://www.bitpanda.com/ prodati kripto (podržavaju Bitcoin, BitcoinCash, Ethereum, Dash, Litecoin i Ripple) i onda uplatiti na Skrill. Nemojte me pitati kolike su provizije jer nisam osobno to koristio nego samo prenosim iskustva koja sam pročitao na drugom forumu.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
January 26, 2018, 08:18:06 AM
#5
Koristio sam i AdvCash, ali kao sto je rekao Slackovic, i ona je ugasena takodjer.

Ja mislim da je 90% master / visa bilo izdano od strane wave cresta, tako da je uzaludno traziti dalje. Pokusao sam traziti u protekla 2 dana, i rezulati su 0.

Neki najavljuju nove kartice od novog izdavača ali se ne zna kroz koliko vremena ce biti dostupne, vjerujem da ne tako brzo.

Dali je netko prodavao bitcoine na bitcoin mjenjacnici hr? Kakva je procedura tamo, dali se tamo placa porez nakon sta dobijemo uplatu na bankovni racun?


Pozz
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
January 26, 2018, 05:54:51 AM
#4
hahahaha pozz crobit isto tako! samo kaj sam najprije napisao post pa onda procitao tvoj xD


Iskopao sam ovo

https://advcash.com/en/

ako ti moze poslužit

AdvCash koristi MasterCard, ali također od izdavača Wave Crest. Znam jer sam neki dan dobio karticu samo da bi dan nakon toga dobio mail od Wave Crest-a kako će kartica vrijediti do 27.1.  Undecided
jr. member
Activity: 38
Merit: 2
January 24, 2018, 07:07:30 PM
#3
hahahaha pozz crobit isto tako! samo kaj sam najprije napisao post pa onda procitao tvoj xD


Iskopao sam ovo

https://advcash.com/en/

ako ti moze poslužit
member
Activity: 164
Merit: 13
January 24, 2018, 07:01:05 PM
#2
Mislim da isplata može ići na bilokoj tekući račun kao dohodak iz inozemstva, također imaš lokalne bitcoin mjenjačnice s provizijama koje ti isplačuju isti dan nakon što im sjedne btc na tvoj tekući račun, isplata na bitcoin bankomatima u Zagrebu znam za dva, ili prodaja uživo, što se tiče poreza, najbolje ti je pitati u poreznoj, ja nisam siguran ali mislim da je za Hrvatsku prošle godine bilo 115 000kn bez oporezivanja, od nove godine je 70 000kn koje su neoporezive, nakon toga iznosa banka šalje poreznoj i ti moraš platiti porez na iznos, ali nisam siguran, najbolje da se u vezi toga raspiraš u poreznoj
newbie
Activity: 7
Merit: 0
January 24, 2018, 04:12:52 PM
#1
Pozdrav svima,

Danas sam dobio e-mail da je Wave Crest potpuno ugasio program debitnih kartica [VISA I MASTERCARD] ne samo za područja izvan EU nego i za EU.
Tako da skoro sve debitne kartice poput wirex, spectroCoin, CryptoPay itd više nisu u funkciji.
Dali netko možda ima alternativu ili već koristi neku debitnu karticu koja nije izdana od Wave Crest-a, ili možda neki drugi način koji ne uključuje direktnu isplatu na naše banke?

Kako vi isplaćujete svoje crypto valute ili dollare, eure. Plaćate li porez HR ili ne?

Pages:
Jump to: