Pages:
Author

Topic: Bitcoin, Ethereum ve Ripple'da Ücretsiz Transfer Dönemi (BTCTurk) - page 3. (Read 479 times)

member
Activity: 560
Merit: 57
Forumdan daha güzel bir reklam aracı olamayacağını hepimiz biliyoruz. BtcTürk sürekli foruma düşen bir borsa ne yapmaları gerektiğini iyi biliyorlar doğrusu.
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Çok iyi olmuş bu, btcturk'te mevcut btc lerim vardı bari ücretsiz transfer ederim. Üst üste atılımlar gerçekleştiriyorlar hadi hayırlısı bakalım. Geçenlerde de komisyonları düşürmüşlerdi baya baya. Şirket başka ele geçince atılımlar gelmeye başladı. Ama bir kaç ay sonra eski yerine geleceği kanaatindeyim, şu an Türkiye piyasasını ellerine geçirme derdindeler ve başarıyorlar da, tebrik ederim kendilerini. Diğer borsalar da aynısını yapsın da rekabet olsun.
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
Küçük miktarlarda yatırım yapan arkadaşlar bu konuda çok fazla şikayetçi oluyorlardı zaten yatırdıkları paranın %10-%15'i ordan oraya transfer ücretlerinde boşa gidiyordu.
full member
Activity: 420
Merit: 100
ben hep paribu kullanıyordum ama artık alışlarımı btctürkten alırım çok önemli bir hamle bana göre paribu bir şeyler yapmazsa biter bence adamlar çalışıyorlar
full member
Activity: 742
Merit: 140
Olumlu bir gelişme bence BTCTürk daha yeni satıldı biraz zaman vermek lazım güzel işler yapabilirler.

Ben sadece para çekmek için Koinim borsasını kullanıyorum o da tamamen alışkanlık bir sorun yaşamadım yaşamadıkça yılda 2 yada 3 kez para çekmek için kullanıyorum.

Bizim borsaların traderları daha fazla çekmeleri lazım mining yapılan coinlerin eklenmesi lazım.

Mesela x parayı mine eden biri ilk Binance gibi borsaya göneriyor sonra Bitcoin vs yapıp Türk borsalarına aktarıyor.

Bu zaman ve para kaybı.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Konuyu, haber değeri olduğunu düşündüğümden açmıştım. Böyle bir gelişme var diye yani. Ben Paribu kullanıyorum ve gayet de memnunum. BTCTurk malum son zamanlarda epey bir güven kaybı yaşadı. Belki zamanla bunu telafi edebilir. Asıl önemli olan nokta, Paribu gibi popüler Türk borsalarının da gaza gelip rekabet gereği bu sisteme geçmeleri. 0.0005 BTC transfer ücreti şu anda çoooook yüksek. Hele ki BTC $20.000'e ulaştığında acayip pahalı hale gelmişti geçen Aralık ayında.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Ben kesinlikle BTC Türk'e güvenmem ne de olsa Türk borsası transfer ücretini kaldırmış olabilir ama oradan elde edeceği geliri alış satışlara sokmuştur. Ne de olsa Türk zihniyeti. Ayrıca insanları çok mağdur etmiş bı borsa. Adı negatif olaylarla çok anıldı. Ben hesap dahi actirmadim çünkü hiç guvenmiyorum
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
herkes işlemlerdeki komisyon oranından bahsetmiş ama örnek vermek gerekirse bittrex her trade den %0.25 alıyor. binance %0.1 alıyor. Btcturk aylık hacminize göre %0.1 e kadar inebiliyor. maksimumda 0.35 hatta piyasa yapıcı emirde bu oran %0.2 yani öyle asırı bir komisyon almıyorlar tl bazlı oldugu icin size cok geliyor olabilir. birde ay sonu gonderdikleri faturadaki tutarı gorunce yuklu geliyor olabilir. Ayda ortalama faturalanmış 2500tl komisyon ücreti ödüyorum.acıkcası faturayı gorunce icime oturuyor ama yaptıgım hacimle oranlayınca bana makul geliyor. Ha keske daha düsük komisyon alsalar ama dunya standartlarından cokta yuksek değil. özellikle surekli işlem yapıyorsanız fee oldukca makul seviyeye geliyor.
hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
Bireysel düşünüldüğünde yatırımcılar için küçük meblağlar olmakla birlikte BTCTurk yatırımcılardan transfer ücreti almayarak karlılığından ödün vermiş. Bu bakımdan müşteri odaklı hareket ederek yatırımcısını arttırmak istemiş muhtemelen. Türk borsaları yabancı yatırımcı ssyısını arttırmak için de harekete geçmeli.
member
Activity: 294
Merit: 10
BTCTurk Turkiye icerisinde uye oldugum tek borsa, ancak yurt disi telelfonlarina mesaj gondermesi konusunda sikinti yasatiyor. Her defasinda sistemi degistirdik sorun yasamazsiniz deseler de maalesef kullanim acisindan sikintili bir borsa.
hero member
Activity: 661
Merit: 509
küçük paralarla uğraşanlar için iyi olmuş. 150 liralık coin çekmek için 50 lira fee ödeme insana koyuyordu. ama 15 bin liralık çekerken o kadar hissedilmiyor. bekletip toptan çekim yapanlar artık beklemek zorunda kalmayacak o açıdan iyi bir gelişme.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
paribudan işlem yapıyordum ama bu haberden sonra btcturk'u tercih edeceğim gibi duruyor umarım sıkıntı yaşamayız.
member
Activity: 140
Merit: 13
harika haber şimdi senden duydm kardeşim. ben kullanmıyordum çünkü orayı
member
Activity: 476
Merit: 12
gayet güzel haber bu. btcturk un borsa olarak da diğerlerinden bir adım önce olduğunu düşünüyorum . bugüne kadar bir sorun yaşamadım,bundan sonra da yaşamayız umarım
full member
Activity: 602
Merit: 100
Aynen ülkemizdeki bir borsanın böyle bir adım atması çok hoş olmuş, paribu, koineks ve diğer borsalardan da benzer adımlar bekliyoruz.
member
Activity: 322
Merit: 23
Herkese göndermişler eposta ile bu haberi. Güzel bir gelişme bana göre. Darısı diğer borsaların başına. BtcTurk borsasını kullanıyorum her zaman.
newbie
Activity: 210
Merit: 0
Umarım işin içinden bir çapanoğlu çıkmaz.
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Mail olarak banada geldi dün akşam. Fee ücretlerini dusurmedik tamamen kaldirdik diye. Bence gayet güzel birşey olmuş. Şimdi btcturkten gönderirken fee gitmeyecek  ama başka borsadan btcturke gönderirken yine fee odeyecegiz. İşte diğer borsalarda boyle yapsa. Adamlar kazanacaklarını zaten fee den alıyorlar
full member
Activity: 406
Merit: 102
Evet mail olarak geldi gördüm iyi haber darısı diger borsalara inşallah  Smiley
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Hesabım yok BTCTurk'te ama güzel haber, umarım diğerleri de örnek alır. Zaten küçük yatırımcıyı kazanacağımız 3 kuruş oara onu da transfer ücreti diye veriyoz.
Pages:
Jump to: