Pages:
Author

Topic: Bitcoin gold prevara početak kraja BTC-a??? - page 3. (Read 2198 times)

hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
November 05, 2017, 10:28:02 AM
#7
joj jaka mi je ova ekipa kaj cita clanke i odma ih panika hvata....

shvatite da i mediji koji pisu ta sanja imaju svoju agendu, tj sirenje fuda u nadi da ce cijena naglo pasti.

FOMO radi svasta
full member
Activity: 168
Merit: 101
November 05, 2017, 04:46:26 AM
#6
Ja se nadam da ce od ovog golda biti nesto, al posle ovakvih stetnih ispada sa njihove strane cisto sumnjam.
Jako bi nam dobro dosao jedan memory hard coin na temu bitcoina koji bi bio ozbiljan.
member
Activity: 164
Merit: 13
November 04, 2017, 08:45:16 PM
#5
mislim da može samo podići cijenu bitcoinu, a što se nje tiče ne vjerujem da će uspijeti
full member
Activity: 238
Merit: 106
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
Danas mi je brat poslao jedan članak o bitcoin goldu i priča uopšte ne obećava, dali je to opet kakva lažna vest ili se bliži početak kraja vodstva bitcoina na berzama???

Kad već pričaš o nekom članku mogao si staviti i link na njega da ga i mi možemo pročitati.
newbie
Activity: 40
Merit: 0
Danas mi je brat poslao jedan članak o bitcoin goldu i priča uopšte ne obećava, dali je to opet kakva lažna vest ili se bliži početak kraja vodstva bitcoina na berzama???

Uzmi u obzir da Bitcoin gold zapravo nema nikakve veze s BTC-om, osim zajedničke povijesti u tehničkom dijelu.

Tako da iako Bitcoin gold ne obećava (nikada ni nije, realno), to će gotovo zanemarivo (ako i toliko) utjecati na položaj bitcoina kao kralja kriptovaluta.
full member
Activity: 238
Merit: 106
Danas mi je brat poslao jedan članak o bitcoin goldu i priča uopšte ne obećava, dali je to opet kakva lažna vest ili se bliži početak kraja vodstva bitcoina na berzama???
Pages:
Jump to: