Pages:
Author

Topic: Bitcoin Güvenli Liman Mı? - page 3. (Read 532 times)

jr. member
Activity: 490
Merit: 4
August 10, 2019, 11:51:45 AM
Eğer böyle bir eğilim oluşacak olsa bile bitcoinin daha çok dağılacağı belirli grupların elinde kalmayacağı zamana kadar bekleyeceklerdir.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
August 09, 2019, 01:29:13 PM
Bence şu sorunun cevabını vermek sizin sorunuzun da cevabını vermek anlamına gelir. Bitcoin uluslararası ve ulusal çok büyük fonları aktarmak için yeterince güvenilir mi bu fonların büyüklüğünü taşıyabilir mi?
hero member
Activity: 896
Merit: 630
August 08, 2019, 07:48:58 PM
Merhaba arkadaşlar,

ABD ile Çin arasında yaşanan ticaret savaşları son zamanlarda iyice kızışmaya başladı. Özellikle ABD borsalarından ciddi çıkışlar var ve aynı süreç içerisinde Bitcoin’e ciddi bir para girişi oldu. EKOTÜRK TV’de bu konu hakkında kısaca fikirlerimi paylaştım, konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Güvenli liman algısı artık sadece altın değil, hem altın hem Bitcoin diye düşünüyorum ben.

https://youtu.be/_XpumCjUwao

Alp eline sağlık çok güzel bir video olmuş, özellikle Libra hakkında yaptığın videoları takip ediyorum. Türkiye'de bu konuda en sağlıklı bilgiyi senden alabiliyoruz bir çok haber sitesi sadece sitesine hit çekmek için garip haberler uydurarak kullanıcıların kafasını karıştırıyor. Son videonda Huawei'nin Çin hükümetine, Çin hükümetinin şirketlerden çok daha güçlü olduğunu ve Libra'dan önce Çin'in kendi kripto parasını üretebileceğini söylemişti. Başta bu konu olmak üzere Libra hakkında daha fazla detaylı bilgi istiyoruz, Çin hükümeti tarafından yapılan her adımı vaktin oldukça bizle paylaşırsan sevinirim. Bol şans.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
August 08, 2019, 09:24:37 AM
Ben şu aşamada imkansız görüyorum. Balina dediğimiz adamlar bu piyasayı keyiflerine göre çekip çeviriyorken bu devletler girse bitcoine ne olur tahmin edemiyorum. Bizim balinalar bu iki devletin yanında mikroskobik canlı kalır. Olmaz mı? Tabi ki olur ama hacmin ve piyasa büyüklüğünün devasa olması gerekiyor önce.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
August 08, 2019, 08:15:24 AM
rüştünü ispat etmeye de çok yakın aslında. çok önceleri görmüştüm birisi yıl yıl btc fiyatlarını yazdığında her yılı artıda kapatmıştı.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
August 07, 2019, 06:25:40 AM
Merhaba arkadaşlar,

ABD ile Çin arasında yaşanan ticaret savaşları son zamanlarda iyice kızışmaya başladı. Özellikle ABD borsalarından ciddi çıkışlar var ve aynı süreç içerisinde Bitcoin’e ciddi bir para girişi oldu. EKOTÜRK TV’de bu konu hakkında kısaca fikirlerimi paylaştım, konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Güvenli liman algısı artık sadece altın değil, hem altın hem Bitcoin diye düşünüyorum ben.

Aslında konuyu "ekonomi" bölümünde açsanız çok güzel yorumlar gelirdi diye düşünüyorum. Çünkü olay Çin-ABD ve kriptoların ekonomik durumlarını birlikte etkileyecek.

Yıllardır gerilen ekonomik çatışma sonunda ambargolara, suçlamalara ve milliyetçilik hareketine dönüştü. Koca koca uluslararası Çin firmaları, ABD kaynaklı firmaların ürettikleri nihai ve ara malları almayacaklarını açıkladı. Bunun üzerine de ABD hemen büyük gücü sosyal medya ve medya kanallarını süslü şekilde kullanmaya başladı. Bu çatışma hem Çin hemde ABD ekonomisine zarar verecektir. Bu arada kriptolar bir bahar daha görebilir.
jr. member
Activity: 378
Merit: 4
August 07, 2019, 03:12:52 AM
Guvenli liman diyebilmemiz icin rustunu ispat etmesi getekiyor bence, henuz o seviyede oldugumuzu dusunmuyorum.guvenli liman yerine belki dunya piyasalari kotuyken kacis yeri, yuksek kar firsati yeri denebilir.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
August 06, 2019, 01:59:19 PM
Merhaba arkadaşlar,

Pages:
Jump to: