Pages:
Author

Topic: Bitcoin şirketi çalışanından 1 milyon 300 bin liralık şeytani vurgun - page 2. (Read 460 times)

sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Şirket isminin açık edileceğini sanmıyorum, başlı başına itibar sarsıcı bir durum. Güvenlik o kadar önemli ki, bu sektörde çalışanların bile son derece titizlikle seçilmesi gerekiyor. Önüne gelen vurguncu olmuş.
member
Activity: 112
Merit: 10
Yakalanacağını bile bile para çalması tam bir aptallık. Bazen kripto para sektörünün insanların gözünü kör ettiğini düşünüyorum. Borsa ismi yok ama yakında medyaya düşer.
full member
Activity: 252
Merit: 100
Hangi şirket veya borsa olduğunun açıklanacağını sanmıyorum. Eğer ortaya çıkarsa o borsada parası olan kişiler korkup parasını çekeceği için bu sefer iflas durumu ile karşı karşıya kalınır.
member
Activity: 224
Merit: 12
Bu işte güvenlik çok önemli olduğu gibi sıkı takipte çok önemli tüm yetki bir kişiye verilir ise kişide de nasıl olsa beni kimse bulamaz istediğimi yaparım duyguları filizlenir
jr. member
Activity: 267
Merit: 6
Crypto Worker
Acaba hangi şirket veya hangi borsa merak ediyorum. Bu işte güvenlik çok önemli.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Şirket yatırımcılarının hesapları boşaltılmamış, doğrudan şirketi dolandırmışlar. Bir şirket çalışanının firma üst düzey yetkililerinin şifrelerini nasıl kolaylıkla ele geçirebildiğine şaşırdım doğrusu, üst düzey yetkililer nasıl bu kadar sorumsuz olabiliyorlar, bunu da sorgulamak lazım.
newbie
Activity: 139
Merit: 0
hangi borsa bilen var mı
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
iyi güzel hoş bir şekilde dolandırmışsın şirketi ama salaklık etme artık.
1. Neden hala o şirkettesin bir şekilde uydur birşey ve dikkat çekmeden ayrıl o şirketten.
2. Neden yarım milyonluk araba hani üzerine şirketi dolandırdım. 1.3 milyon dolarlık vurgun yaptım yazsan daha az dikkat çekersin heralde.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Tamamdır dolandırıcılık için kullanılmaya başlanılan bir yöntem ama aklıma takılan ne dolandıracak kadar zeki ol o para ile yarım milyonluk araba alacak kadar da salak .

member
Activity: 203
Merit: 15
Haber okuduğum kadarıyla bitcoin yatırımcılarını ilgilendiren bir durum değil. Şahıs ödeme yapar gibi yapıp sistemden btc almış ve bunu farklı hesaplardan bozdurmuş. Borsaya para yatırmadan yatırmış gibi yapmış bu vesile ile borsanın parasına çökmüş. Herkes hangi borsa olduğunu merak etmiş ama kullanıcılara herhangi bir zarar vermemiş direk borsaya zarar veren bir hamle olmuş.

Borsalarda zannedilen rakamlardan daha buyuk rakamlar dönüyor olmalı ki borsanın 1,5milyon tl sini aradan ayıklarsam farkedilmez diye düşündürtmüş ki bu olaya girmiş..

Bildiğin hırsız amk beter osun.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Dün operasyon tvde canlı yayınlanıyodu, kanalı açın seyredin diye konu açmıştım. Ama konu silindi, nedenini anlayamadım.
Yanlış bişeymi yazdım acaba, yada forumda kanal ismi paylaşmak falan yasakmı. Sebebini bilen varsa yazabilirmi.
full member
Activity: 448
Merit: 107
(Haber kaynağı neresi??) Kadına Google dan baktım dansla ilgili videoları var. Acun un yarışmasında katılmış. Anlaşılan hep bir yükselebilme hırsı içerisinde. Cip almasa iyiymiş..

NTV haberlerde çıktı. Böyle dengesizler yüzünden ülkemizde coin piyasası iyice şüpheye düşecek.
member
Activity: 336
Merit: 13
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Aynı haber Milliyet'te de yayınlanmıştı sanırım arkadaş doğrudan oradan kopyalamış. Bunun bir borsa olduğu kesin ama hangi borsa? Bizim için önemli olan nokta bu! Sonuçta bizler kullanıcıyız.. Keşke şu haber yapanlar doğru dürüst haberler yapıp halkı bilgilendirse, bilinçlendirse. Bizlerde ona göre hareket etsek.

Not: Haberlerinize kaynak göstermezseniz forumdan uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.
newbie
Activity: 210
her şirkette olabilecek şeyler.büyük ihtimal muhasebecidir.bitcoin açısından olmusuzluk teşkil edecek bir durum olarak algılanmasında, zaten yakalanmış gerisi önemli değil..
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Kaynağı bilmiyorum ama haber gerçek yani muhabir gerçekten yakalanma anını çekmişti ayrıca arabayla operasyona gidiliyordu. Ben o sırada açık olan kanal ATV'de izledim, Google'de aradığımda bulamadım son zamanlarda sim kart olayları olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Bu sim kart olayından bir çete çökertildi, şimdi de bir borsa çalışanı yakalandı.. Yani Bitcoin borsalarında biz farketmesekte çok büyük olaylar dönüyor, biri patlar yakında.. Bundan önce de adını vermek istemediğim bir borsanın sahibini kaçırdılar Kasım ayında. Yani herkesin gözü bu piyasada, dikkatli olun.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Geçen gün konuşulan sim kopyalama vakası ile alakası olabilir mi? Haberi başka bir kaynakta okuyunca o konuyu hatırladım.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
(Haber kaynağı neresi??) Kadına Google dan baktım dansla ilgili videoları var. Acun un yarışmasında katılmış. Anlaşılan hep bir yükselebilme hırsı içerisinde. Cip almasa iyiymiş..
Haber linkte de, hangi site olduğunu bilseydik iyiydi.
http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/bitcoin-sirketinde-1-milyon-300-bin-liralik-vurgun-2207505/
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
kaç gündür sitede konu açılıyor malum borsa sitede kimilerin hesabına girilmeye çalışılmış bir sürü abuksabuk ipler ile denemişler o site olması muhtemel görünen o.

merak eden sitedeki servis lerden konuları  Shocked araştırın ve orda parası olan cüzdana çeksin sonra yandım Allah demesin....
brand new
Activity: 0
bu bir borsa bence ama hangisi?
Pages:
Jump to: