Pages:
Author

Topic: Bitcoin je ''otrov za štakore'' - page 2. (Read 393 times)

newbie
Activity: 76
Merit: 0
May 13, 2018, 12:49:07 PM
#4
Masa sličnih informacija i članaka je bila posljednjih mjeseci
a novi blockchain projekti još uvijek dolaze.
Više se ne obazirem na takve 'vijesti', nek se oni bave svojim papirima.
member
Activity: 602
Merit: 54
May 13, 2018, 11:55:27 AM
#3
Ma ne treba se uopće obazirati na članke koji se nalaze na index.hr, stave bombastični naslov samo da bi dobili još jedan klik.

Ja bih se zapitao za koga je bitcoin "poput otrova za štakore"?  Obično se bune oni koji dobro plivaju u postojećem sustavu a Buffett i Gates su velike ribe pa se valjda boje da se no pojavi riba veća od njih. Smiley



Plaše ljude kako bi kupili više kriptovaluta po nižoj cijeni... Zar ne?
Ne želim ni pogledati takve članke, nabijat im statistiku...
member
Activity: 176
Merit: 17
May 13, 2018, 11:06:23 AM
#2
Ma ne treba se uopće obazirati na članke koji se nalaze na index.hr, stave bombastični naslov samo da bi dobili još jedan klik.

Ja bih se zapitao za koga je bitcoin "poput otrova za štakore"?  Obično se bune oni koji dobro plivaju u postojećem sustavu a Buffett i Gates su velike ribe pa se valjda boje da se no pojavi riba veća od njih. Smiley
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
May 13, 2018, 09:49:18 AM
#1
Evo, ako do sada niste znali zašto bitcoin pada, naši vrli i dobro informirani mediji su to upravo otkrili: http://www.index.hr/vijesti/clanak/warren-buffett-i-bill-gates-o-bitcoinu-to-je-poput-otrova-za-stakore/1044490.aspx
Ova izjava mi se posebno sviđa: Na skupštini dioničara kompanije Berkshire Hathaway Inc. prošle subote još je jedan milijarder, Warren Buffet, izjavio da je ta kriptovaluta "poput otrova za štakore".  Smiley
Eh, taman kad pomisliš da si već sve vidio i čuo i da te više ništa ne može iznenaditi. Smiley


Pages:
Jump to: