Pages:
Author

Topic: Bitcoin Kazandıran Cep Telefonu Uygulamaları - page 2. (Read 220 times)

sr. member
Activity: 1610
Merit: 304
kycfree
Paylaşım için teşekkürler. Zamanı harcamaya değer mi derseniz bence değmez.  Grin  Ama yine de ben değerlendirmek istiyorum diyen kullanabilir tabi.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Evet çok çokk çokkk uğraşarak Bitcoin milyon dolarlara ulaşırsa bunlardan para kazanmış olursunuz.
member
Activity: 294
Merit: 49
Pandemi süresince eve kapanınca internette çok fazla vakit geçime ve araştırma fırsatım oldu. Bitcoin kazandıran cep telefonu  uygulamaları  olduğunu da tesadüfen fark ettim. Videoları  izleyince çok çok abartılı  para kazanılıyor gibi düşünsem de çok fazla beklentiniz yok ekmek parası çıksın boş vaktim geçsin diyorsanız  aşağıda ki uygulamaları deneyebilirsiniz.

Belirttiğim uygulamalar yaklaşık bir aydır bizzat kullandığım uygulamalar olup; hepsinden 25 günde aşağı yukarı 30 TL karşılığı bitcoin kazanmayı başardım. Bazı günler hiç girmediğim de oldu onu öncelikle belirteyim. Ve hesabınıza bitcoinler kesinlikle geçiyor.
Bitcoin kazandıran uygulamalar için yapmanız gereken bazı şeyler var. Ya reklam izleyceksiniz, ya anket dolduracaksınız (doldurup da hiç para kazandığım olmadı), ya uygualama yükleyeceksiniz yada oyunlarda belirli aşamalara geçeceksiniz. Tabi ki en kolayı reklam izlemek. Test ettiğim bu uygulamaların başlıcaları:

1.   Free Bitcoin:
Her gün sisteme giriş yaparak seçeneği tıkladığınızda 20 kredi veriyor. Ayrıca takip ettiğim kadarıyla günlük maksimum 30 reklamı izleyip 30 kredi de öyle kazanıyorsunuz. Günlük kazancınız 0.08 dolar karşılığı bitcoin oluyor ki ödeme alabilmeniz için en az 10 dolarlık BTC topla şartı var. Kolay kazandırmıyor ama ben 25 günde yaklaşık 2 dolarlık BTC kazandım. Yine uygulama üzerinden anket doldurarak ve diğer görevleri yerine getirerek kazancınızı arttırabilirsiniz.

2.   Cryptoword:
Bu cep telefonu uygulaması oyun üzerinden para kazanmayı amaç ediniyor. Karşınıza harflerden oluşan kutucuklar geliyor ve siz içlerinden en az 3 harfli  İngilizce kelimeleri bularak satoshi kazanabiliyorsunuz. Maalesef kelimeler İngilizce lakin bana eğlenceli geliyor. Uygualama ilemaksimum 200 satoshi kazanabiliyorsunuz ve 3 günde bir ödeme ancak alabiliyorsunuz. Yani 3 günde 200 satoshiden fazla kazanma ihtimaliniz yok. Tabi arada reklam da zorla izletiyor size. Coinbase hesabınıza tanımlı e-mil adresinize ödemeyi alabilir ve tekrar 200 satoshi kazanabilirsiniz. Ödemeler kesin hesaba geçiyor. Defalarca ödeme aldım. Ama aylık en fazla 15-20 TL lik BTC ancak kazanabilirsiniz bunu unutmayın.

3.   BFast Bfree:
Bu uygulamayı kullanmak çok çok basit. Ana menüde Go düğmesine basarak rastgele puanlardan biri ile puan topluyorsunuz. Arada 20-30 saniye arasında 1-2 adet reklamı da zorla izletiyorlar size. Ancak saat de belirli bir limitten fazla puan kazanmanıza sistem izin vermiyor. Belirli puana ulaştığınızda sistem  15-30 dakika sizi beklemeye alıyor.  Bu uygulama ile de aylık 10-15 TL değerinde Bitcoin ancak kazanılabilir. 3 günde bir ödeme yapıyor. Kazandığınız BTC Coinbase hesabınıza tanımlı e-mil adresine anında geçiyor. Yine bu uygulamada da ödeme konusunda testimden başarılı bir şekilde geçmiştir.

4.   CrytoFast:
BFast Bfree uygulamasını yapan firma tarafından üretilmiş basit bir uygulama. Burada basit bir oyun var. Size 4 tane seçenek geliyor. Onlarında içine kısa bir süre içinde kripto paraların simgesini bulup seçmeniz gerekiyor.  Saatlikte belirli bir puan kazanma kısıtlaması görmedim. Bence en fazla kazandıran uygulama bu. Bununla biraz mücadele ederek aylık 100 TL değerinde puan BTC, Eterium ve diğer kripto paralara çevrilerek 3 günde bir e-mail adresinize tanımlı Coinbase hesabınıza geçecektir. Ancak bu programda 11.000 puandan aşağıda ödeme yapmıyor.

Kısacası arkadaşlar çok fazla kazanmasam da olur vaktim de çok diyorsanız bu uygulamarın bazılarıda yada  hepsini birden yükleyerek aylık maksimum 100-150 Tl değerinde bitcoin kazanma ihtimaliniz var. Ama bu rakamlar için bayağı mücadele etmeniz gerek.  Kendimi kasmam diyorsanız da aylık 30-70 tl değerinde bitcoin kazanabilirsiniz. Amacınız boş vaktinizde ufak ufak bitcoin biriktirmek ise değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Farklı 2-3 uygulama daha denedim ama onları hiç beğenmedim. Umarım bu bilgiler işinize yarayacaktır.
Pages:
Jump to: