Pages:
Author

Topic: Bitcoin RPS | Taş Kağıt Makas Oynayarak Kazanın | 5 ayrı oyun | Faucet - page 2. (Read 3090 times)

member
Activity: 129
Merit: 10
Siteye faucet kısmı eklendi. Artık 15 dakikada bir bedava satoshilerinizi alabilirsiniz  Smiley
member
Türkçe dil desteği olsaydı daha güzel olurdu.
hayırlı olsun tekrar...

Farklı dilleri de eklemeyi planlıyorum. Türkçe öncelikli olacak tabii ki Smiley Teşekkürler.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Türkçe dil desteği olsaydı daha güzel olurdu.
hayırlı olsun tekrar...
member
Minesweeper oyunu eklendi. Denemek isteyenler tıklayabilirler Smiley
member
Hayırlı olsun  Cheesy güzel olmuş emek verilmiş yeni başlayanlar için free satoshi verilseydi keşke iyi bir teşvik olurdu.

Teşekkürler Smiley 1000 satoshi facebook bonusu var dilerseniz Smiley Onun dışında üye olup nickinizi özel mesajla atarsanız burdan gelenlere bir güzellik yaparım Smiley
full member
Activity: 196
Merit: 100
Hayırlı olsun  Cheesy güzel olmuş emek verilmiş yeni başlayanlar için free satoshi verilseydi keşke iyi bir teşvik olurdu.
member
türk müsünüz? yoksa çeviri desteği mi alıyorsunuz buraya yazarken? site size mi ait? kodlaması falan? kimsiniz necisiniz? detay verebilir misiniz?

Evet Türküm Smiley Geliştirmesi de tarafımca yapıldı. Site sürekli gelişiyor. Bilgisayara karşı bedava ve parayla oynama kısmı, sıkça sorulan sorular kısmı eklendi. Yakında yazı tura oyunu,chat ve belki faucet kısmı eklenecek.

Linkte ref yok tanıtım postu olmalı siteyi inceledim güzel olmuş satoshilik oyunlar için altcoinlerde sisteme dahil edilirse bitcoinin confirmation hantallağından kurtulmuş oluruz.

Yorumunuz için teşekkürler Smiley Altcoin konusunu düşüneceğim.
sevindim. yolunuz açık olsun. kumara ayırdığım bir miktarı sitenize aktarıyorum o zaman. gerçi benim BTC alemindeki kumardan anladığım şans oyunu anlamındadır. kumarbaz olduğum düşünülmesin Cheesy

O zaman şimdiden çok teşekkürler Smiley

Siteye yazı tura eklendi Smiley Şimdilik sabit bet değeriyle oynanabiliyor. Önerilere her zaman açığım.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
türk müsünüz? yoksa çeviri desteği mi alıyorsunuz buraya yazarken? site size mi ait? kodlaması falan? kimsiniz necisiniz? detay verebilir misiniz?

Evet Türküm Smiley Geliştirmesi de tarafımca yapıldı. Site sürekli gelişiyor. Bilgisayara karşı bedava ve parayla oynama kısmı, sıkça sorulan sorular kısmı eklendi. Yakında yazı tura oyunu,chat ve belki faucet kısmı eklenecek.

Linkte ref yok tanıtım postu olmalı siteyi inceledim güzel olmuş satoshilik oyunlar için altcoinlerde sisteme dahil edilirse bitcoinin confirmation hantallağından kurtulmuş oluruz.

sevindim. yolunuz açık olsun. kumara ayırdığım bir miktarı sitenize aktarıyorum o zaman. gerçi benim BTC alemindeki kumardan anladığım şans oyunu anlamındadır. kumarbaz olduğum düşünülmesin Cheesy
member

member
Activity: 64
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
member
Selamlar. Yeni açılan bu sitede başkalarıyla taş kağıt makas oynayarak bitcoin kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda sitede loto da mevcut. 3 farklı loto tipi bulunuyor. Sitede referral sistemi de bulunuyor. Başlangıç için deneme amaçlı facebook bonus'u alarak deneyebilirsiniz. Aklınıza takılan bir yer varsa buralardayım Smiley

Oyunlar
  • Taş kağıt makas (Bilgisayara karşı ve başkalarına karşı)
  • Zar
  • Yazı tura
  • Mayın tarlası
  • Loto

Faucet
  • 15 dakikada bir talep hakkı.
  • Şansınıza göre en düşük 40 en yüksek 10,000 satoshi talebi (Bonus olmaksızın. 15 dakikada ortalama 141 satoshi ediyor.)
  • Her 100 talepte bir ömür boyu %10 fazla kazanç. (Örneğin %30 bonusunuz varsa en düşük talebiniz 40 + 12 = 52 satoshi oluyor)
  • Getirdiğiniz üyelerden %10 komisyon kazancı.
  • Auto withdrawal seçeneği.

Bitcoin RPS
Pages:
Jump to: