Pages:
Author

Topic: Bitcoin sene sonu Ethere Geçilebilir! - page 3. (Read 389 times)

member
Activity: 280
Merit: 10
June 19, 2018, 06:23:40 PM
ethereum sağlam bir koin ama ben yakın zamanda bitcoinin ethereum tarafından geçileceğine ihtimal vermiyorum
newbie
Activity: 28
Merit: 0
June 19, 2018, 04:27:51 PM
harbi güzel başlık şimdi dediğiniz gibi etc kendini büyük bir reforma hazırlıyor bakalım sonunda kralmı yoksa vezirliğe dewammı
newbie
Activity: 126
Merit: 0
June 19, 2018, 04:12:44 PM
Eth çko büyük atılımlar yapmak üzere, çok iddialı projeler var. Eğer bu hızda gelişmeye devam ederse fiyat olarak geçmese bile artık insanların kafasında kripto deyince bitcoin değil eth belirecek. Bu da zamanla fiyat olarak da geçmesi demektir
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
June 19, 2018, 04:07:34 PM
Tamam ethereumda oldukca guclu bir coin fakat bitcoini gecmesi mumkun olabilecek birsey degil. Beklentiniz oldukca buyuk fos cikabilir.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
June 19, 2018, 03:55:37 PM
benim etherle ilgili güçlü beklentilerim var. herşeyden önce madenciliğin azalmasından önce artan bir talebi ve sağlam kullanıcısı var. çok iyi projelerin altyapısı  ether. bahsi geçen etkenler artı değer muhakkak katacaktır.
benim görüşüm yıl sonuna doğru 2K seviyelerınde olacağı.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
June 19, 2018, 03:48:25 PM
Ethereum konusunda güzel noktalara değinmişsin. Bu gelişmeler önümüzdeki aylarda Ethereum fiyatını epeyce yükseltebilir. Gelişmeleri takip etmek lazım.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
June 19, 2018, 01:03:28 PM
Dünyanın en büyük vadeli işlem borsası CBOE'nin başkanı SEC'in ether hakkında olumlu konuşması sonrasında ether'in artık vadeli işlemlere başlaması için engelin ortadan kalkdığını söyledi.. Bir diğer önemli mevzu etherin bu yaz madenciliği tamamen bitirip farklı bir sisteme geçmesi, bundan böyle madencilik yapan değil, elinde ether tutan kazanacak, dahası ether üreitimi %70 orarında azaltılacak, yani ether artık daha değerli hale gelecek.

2017 de bitcoin segwit güncellemesi ve  btc cash, gold çatallanması derken 6k civarına kadar tırmanmıştı, hemen üstüne de cboe ve cme vadeli işlemlere başlayınca, btc 20k civarına kadar aralıksız yükseldi.. bu sene ether için aynı senaryo gerçekleşebilir ilk önce pos sonra vadeli işlemler derken ether bir anda 3k 5k arası bir yere oturabilir.. bütün bunlar olurken bitcoin ne olur kestirmesi zor ancak piyasanın olumlu etkileneceğini düşünüyorum..
Pages:
Jump to: