Pages:
Author

Topic: Προωθηση bitcoin απο εκπομπη του Star - page 3. (Read 2288 times)

full member
Activity: 400
Merit: 170
Βασίλη εν ανάγκη θα το κάνω εγώ. Προτιμώ να βγει κάποιος με περισσότερη φωτογένεια. Panagot ακούς; Smiley

Σου έστειλα μήνυμα στο FB.

legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
οκ. παντως προσωπικα ειμαι αντιθετος με οποιαδηποτε προβολη στα ελληνικα μεσα!
δεν εχουν την αξιοπιστια να υποστιριξουν τετοιες πρωτοποριακες τεχνολογιες και ο
αδαης κοσμος θα το προσπερασει και θα το γυρισει στην παρθενα ζωη και το nomads!  Cheesy
full member
Activity: 253
Merit: 114
στημενο θα ειναι  Grin
βασικα και με μια σπεκτρο καρτα σε Pos παλι εμμεσα με Btc πλερωνεις την καφεδια να ουμαι Cool
Παιδες εννοειται οτι δεν θ αναφερθει οτι ειναι τυχαιος ο πελατης.
Ηρθε ενας φιλος για να σας δείξουμε τη διαδικασια.
Αυτο ειναι το πνευμα. Δεν κανουμε καποια παρανομια. Ουτε κοροιδευουμε κανενα.
Θα φροντισουμε να εχουμε και οι 2 μια segwit διευθυνση και θ αναφερθουμε επ
ακριβως στα fees.
Ο περισσοτερος κοσμος νομιζει οτι ειναι κατι διαστημικο....Σκεφτειτε τον εαυτο σας
οταν πρωτοξεκινησατε....οχι με οσα γνωριζετε τωρα.
Αν το θεωρειτε κακη ιδεα ...το ακυρωνω
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
στημενο θα ειναι  Grin
βασικα και με μια σπεκτρο καρτα σε Pos παλι εμμεσα με Btc πλερωνεις την καφεδια να ουμαι Cool
hero member
Activity: 1111
Merit: 584
Δε νομιζω πως θα ηταν σωστο να παραπλανηθει ο κοσμος . Αυτη τη στιγμη με τα fees που υπαρχουν δε νομιζω οτι αγοραζεις καφε . Διορθωστε με αν κανω λαθος , δεν ειμαι σιγουρος αν υπαρχουν εναλλακτικες . Ισως θα επρεπε να κανετε μια επιδειξη με καποιο πιο γρηγορο και λιγοτερο κοστοβορο νομισμα ωστε ο κοσμος να μαθει συνολικα για το χωρο των κρυπτονομισματων . Οσο για να εμφανιστει καποιος στην τηλεοραση , νομιζω πως η ανωνυμια ειναι ανεκτιμητη .
full member
Activity: 253
Merit: 114
Μήπως 1/11;
Σωστα Δημητρη το διορθωνω..Επισης να ξερεις εσενα ειχα στο μυαλο μου να κανεις το πελατη!  Grin Grin
full member
Activity: 400
Merit: 170
Μήπως 1/11;
full member
Activity: 253
Merit: 114
Καλησπερα κυριοι. Την τεταρτη 1/11 το απογευμα στις 4 θα ερθει απο το καφε
cardia  μια δημοσιογραφος η οποια θελει να καλυψει το θεμα bitcoin .
Επισης μου ζητησε αν ειναι εφικτο να υπαρχει καποιος ο οποιος ν αγορασει με BTC ενα καφε.
Ο λογος σε εσας τωρα. Νομιζω οτι ειναι μια καλη ευκαιρια να δειξουμε πως λειτουργει το BTC στη πραξη
στο ευρυ κοινο.  
Pages:
Jump to: