Pages:
Author

Topic: Bitcoin Temel Ve Teknik Analizi (16.07.2018) BOĞA SEZONUNA GİRİYORUZ !!! - page 2. (Read 240 times)

hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Herkesin genel beklentisi Ağustos ayı için 10K üzerine çıkması ve yıl sonuna kadar 20K üstünü görmesi. Ama bunun için bir takım gelişmeler lazım. SEC tarafından gelecek onaylamaya ihtiyacımız var.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
boğa sezonu hakkında açıklamalarınız benim düşüncelerimi destekliyor bende aynı fikirdeyim btc fiyatının en düşük seviyelerde olduğunu düşünüyorum ve bende aynı indikatörler kullanıyorum ve indikatörler btc en düşük seviylerde olduğunu ve yükselişe geçebieceğinin sinyalini veriyor ama tedbirli olmak gerek yinede borsa ne olacağı belli olmaz terste kalınabilir ondan dolayı takip edip beklemek gerekiyor
jr. member
Activity: 94
Merit: 1
Ayrıntılı bilgi ve araştırma için teşekkür ederiz. Benim fikrimde yakın zaman içinde BTC nin hızlı bir yükselişe geçeceği yönünde. Beraberinde altlar da harekete geçicek. Bu olumlu hava yeni üyelerin katılmasına ve para girişlerinin olmasına sebep olacak. Sonrasında yine düşüşler olması muhtemel. Tedbirli olmakta fayda var. Herkse bol kazançlar
jr. member
Activity: 50
Merit: 14
Selamlar,

Arkadaşlar bu paylaşımım da birçok detayı ele aldım. Uzun araştırmalarım sonucu artık bu düşüşün son bulduğu ve buradan artık yükselişe geçeceğimizi düşünüyorum. Bildiğiniz üzere SEC Bitcoin EFT leri ile alakalı bir başvuru yapmıştı. Yakın zamanda bunun cevabı açıklanacaktır. Ve piyasaya çok yüksek derecede kurumsal ve bireysel yatırımcının parası akacaktır. Bunun dışında bu hafta perşembe günü başlayacak olan G20 zirvesini birçok yatırımcı bekliyor. Bundan önce olan toplantıda hiçbir olumsuz haber çıkmadı ve piyasanın tepkisi 1000$ civarında bir yükselişe sebep olmuştu.  Mt.Gox kayyum satışları 2019 da tekrar gündeme gelecek o tarihe kadar herhangi bir satış yapılmayacaktır. Madenci maliyeti dediğimiz seviyenin 5000$ ila 6000$ arasında bir seviyede olduğundan dolayı buralar artık son nokta olarak görülüyor. Borsa hacklenmesi gibi haberler gelmediği sürece 5800$ altına sarkacağını düşünmüyorum.

Teknik tarafa bakacak olursak ben bu yazıyı yazarken Bitcoin 6344$ seviyelerinde seyrediyor. Stock RSI tarafına baktığımız zaman aşırı satış bölgesinde olduğunu görüntülüyorum. BB ise çok uzun bir süredir günlük bazda bu kadar darlaşmamıştı. Büyük bir hareketin yaklaştığının habercisidir bu. Vortex trendin yönü yukarıya doğru kesmek için hazırlanıyor.

https://www.tradingview.com/x/y5QVo44k/

Tüm bu olumlu gelişmelere piyasanın tepkisi G20 ve EFT onayının kabulu ile gelcektir. Sert bir yukarı hareketin başlayacağı kanısındayım. Piyasaya olan giriş  2013-2014 ile kıyaslanamaz. O zamanlar ben alım yaptığım dönemde Bitcoin çok hacimsizdi. Fakat şuan yolda yürüyen insanın kripto parası var.

Güzel günler göreceğiz.
Bol kazançlarınız olsun..
Pages:
Jump to: