Pages:
Author

Topic: Bitcoin ve keşkeeeleriniz... - page 5. (Read 17860 times)

member
Activity: 336
Merit: 12
June 22, 2018, 04:50:33 PM
Benim bitcoin ile bir keşkem olmadi. Çünkü 2017 sonunda öğrendim böyle birseyin varlığından sanırım uzayda yaşıyorum. Tek keskeligim bu platforma erken bulup üye olsaydım. Çünkü benim gözüm kazanamadigim da değil kazanabileceklerimde. Maddi durum olarak yatırım yapamiyorum. Bounty ile yapmaya çalışıyorum. Bu da biraz beni zorluyor seviyem düşük olmasından.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
June 22, 2018, 05:54:07 AM
En son keşkem en son yükselişe geçtiği zaman bütün parama almasaydım  Sad Şimdi hala beklemedeyim zamanla kaybım azalır biliyorum ama sabır direncim azaldı

Eğer acil ihtiyacınız olan bir para değilse cüzdanda 2-3 sene saklayın. Normal hayatınıza devam edin yokmuş gibi. Sürekli takipte olursanız yıpratır. Bu süre sonunda kazanacağınıza eminim.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
June 21, 2018, 04:46:47 PM
En son keşkem en son yükselişe geçtiği zaman bütün parama almasaydım  Sad Şimdi hala beklemedeyim zamanla kaybım azalır biliyorum ama sabır direncim azaldı
member
Activity: 406
June 21, 2018, 04:19:06 AM
İlginç hikayeler var ve kendi adıma geç keşfetmem dışında keşke diyebileceğim bir nokta yok. Gerçi en büyük keşke o aslında olayın özüne baktığımız zaman. Ama kripto para dünyası fırsatları oldukça fazla bir dünya. Önemli olan değerlendirebilmek.
jr. member
Activity: 280
Merit: 4
June 19, 2018, 05:26:33 PM
valla benim pek keşkem yok çünkü yeni giridk piyasaya, ama bazen diyorum eskiden haberim olsa kesin 100 btc alıp atardım kenarıya
newbie
Activity: 238
June 19, 2018, 04:49:11 PM
Tek keşkem bu olaylara bunca zaman uzak kalmak olmaktır heralde  , geçmiş zamanlarda daha iyi birikimler yapılabilirdi ama hala geç kalınmış sayılmaz Smiley
member
Activity: 249
Merit: 11
June 19, 2018, 10:42:03 AM
Keşke daha önce bu piyasaya girmiş olsaydım. Oysa teknoloji hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan konu hakkında bazı duyumlar almıştım. Mutlaka gir gelecek için önemli fırsatlar sunuyor diye söyledikleri halde hiçbir şey yapmadım.
jr. member
Activity: 188
Merit: 8
June 19, 2018, 06:34:12 AM
mining işine başladığımda ilk kazançımdan 124 doları oynamak amaçlı dört ayrı altcoine dağıttım düşe düşe düşe 16 dolara kadar düştü keşke yapmasaydım diyorum beklemekten de sıkıldım artık çıkmıyor birtürlü
newbie
Activity: 56
June 19, 2018, 04:11:44 AM
Yıllarca gençliğimde bilgisayarda sabaha kadar oyun oynayarak vakit öldüreceğime keşke biraz araştıursaydım. DUrumum çok farklı olabilir ve çok farklı yerlede olabilirdim belkide. O zamanlarda yıl 2009 olması gerekiyor sanırım standart pclerle bile kazma işi yapılabiliyordu o zamnalar Smiley
Keşkeee keşke Smiley
newbie
June 12, 2018, 07:39:13 AM
kazanamam deyip bir kenara attığım zamanlarım için keşke diyorum bazı yakınlarım o denli yardımcı olmaya hazırlardı ama zararın neresinden dönülürse kardır, şimdi  daha mantıklı ve akıllıca ilerliyorum araştırıp sorup soruşturup birazda şans beklentisiyle devam ediyorum.
newbie
June 09, 2018, 11:26:19 AM
En büyük keşkem 3 sene önce kardeşime bütün bitcoinlerini sattırmak oldu. İş kuralım ben daha sonra yerine koyarım dedim ama işler yolunda gitmeyince en başa geri döndük
newbie
Activity: 112
June 09, 2018, 10:51:27 AM
Ben 30 dolarken falan duymuştum. Alacak olsam alamazdım büyük ihtimalle hadi aldım diyelim 1000 doları falan görünce kesin satardım. Daha sonra büyük tiribe girerdim iyi ki almamışım diyorum hep kendime
member
Activity: 224
Merit: 10
June 09, 2018, 10:36:37 AM
Cık düşündüğümüz zaman bu sektörde yaptığımız her hamle de neredeyse tam tersi hamleler daha kârlı oluyor. Çok fazla kafaya takmamak lazim bunları. 1 sene içinde hesaplayinca 30 bin dolar kayıbı olan arkadaşlarım var ama bunun karşısında moralleri çökük değil çünkü kazançları da var.
newbie
Activity: 112
June 08, 2018, 04:11:07 PM
Benim en büyük keşke bitcoini daha önce duymuş olmak. Keşke bir iki sene önce duysaydım da yatırımımı ozaman yapsaydım. Herkes herşeyi biliyorken yolun başında olmak zorluyor insanı
member
Activity: 322
June 08, 2018, 03:51:53 PM
Yakın zamana baktığımız zaman en basitinden eth alıp artınca satmış olsaydım hemen ardından bnb alıp onu da şimdilerde satmış olsam çok iyi kâr sağlamış olurdum.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
June 08, 2018, 09:59:09 AM
Keşke ocak ayında altcoinlerden ethereum ve bitcoine döneceğime dolara dönseymişim ve keşke şu anda bitcoin ethereum basta olmak üzere gecen sene gercekten cok iyi kazandıran Dent, Hvn, Voise üçlüsüne bu dolarları dağıtabilseydim.
member
Activity: 448
Merit: 33
June 07, 2018, 07:06:43 PM
Varan 1: Bitcoini ilk duyduğumda 500 dolar civarındaydı ve 20 tane alabiliyordum. Arkadaşım çok ısrar etmesine rağmen almadım. Ve sonuç Sad
Varan 2: 2017 nin başlarında internet sitesi kurdum, orjinal bi projeydi. Çok ciddi yatırım yaptım Patentini bile aldım, düşünün artık. , ve çok fazla vakit harcadım. Proje tutmadı ve paramın tamamını bitirdi.  Şimdi diyorum ki, 2017 başlarında internet sitesine ayıracağım vakiti en azından bountylere airdroplara harcasaymışım şimdi bile zenginmişim Smiley
newbie
Activity: 238
June 07, 2018, 05:00:12 PM
Pişmanlığı olmayan varmı ki ? Kimisi geç başladığına pişman kimiside erken sattığınıa Smiley Zararın neresinden dönsek kardır mantığıda burada yıkılıyor. Son pişmanlık fayda etmez diyelim Smiley
newbie
Activity: 30
June 05, 2018, 01:12:04 PM
geçen yıl bu zamanlar 11 bitcoinim vardı. temmuza kadar pek bir hareket yoktu piyasada. temmuzda bir arsa aldık para gerekiyordu ben de bozup arsaya yatırdım. ön göremedik piyasayı. şubat ayında tekrar coin alımı yapmaya başladım. yine de umutluyum piyasadan.
newbie
Activity: 229
June 04, 2018, 02:41:25 PM
Başka bir konu altına yazmıştım ama dayanamayıp buraya da yazacağım içimde dert çünkü  Cry paylaştıkça azalır belki  Embarrassed

0.0054$ dolarken almadım şimdi hiç almam şaka değil ciddiyim bir ara deepwebde ergenliğin verdiği hazla kaçak yollardan silah vs. alma hevesine btc alacaktım(ki alsaydım kesin silah falan satın alamazdım elimde kalırdı şuan balkonda duran masa üstü eski bilgisayarımda bir not defterinde bilgileri kayıtlı şekilde bekliyor olurdu) sonra vazgeçtim gittim 200 tl lik Gold Bar(Knight Online) çektim... Yediremem kendime vermem para BTC ye yani 100 dolar bile olsa yediremem... Zaten içimde bir burukluk var bayadır bu konu yüzünden Ethereum candır Bitcoin uzakdursun intihara sürükler adamı valla...

vay be 0.0054$ nedir Smiley
Pages:
Jump to: