Pages:
Author

Topic: Bitcoin yeni bir çatallanmaya gidiyor. bitcoin gold ve büyük fırsat ! - page 3. (Read 3547 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Evet yaa ortak bitsede kurtulsak artık şu işlerden, banada gına geldi ne olacaksa olsun artık
sürekli bir kara cuma yaşıyoruz
full member
Activity: 266
Merit: 242
Sabah sabah yine çöküş başlamış hayırdır neler oluyor yine, bitcoin gold yuzunden mi yoksa kore icoları yasaklamış söylentisi yüzünden mi çökeşe geçtik yine
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Site vrüslü haberiniz olsun tıklamayın pcnizi bozar

Sabah sabah iyi güldüm.

Bunu https://www.kriptoparahaber.com için mi söylediniz ? Bu bilinen ve kullanılan, son zamanlarda da kurulmuş desteklenen en sevdiğim haber sitesi (piyasada)

Ayrıca web sitesinden virüs yedirebilecek adam var mı bu dünyada halen ya ? Bu işler deveye hendek atlatmaktan daha zor diye biliyordum ben.
member
Activity: 209
Merit: 11
Yalnız ben girdiğimden beri bu işlere olay eksik olmuyor. Bi sakin olsada herşey kafamız rahat olsa artık Smiley
full member
Activity: 308
Merit: 100
--
Geçen sefer bitcoin tutanlara bitcoin cash verileceği zaman bazıları ben de dahil "bcc dağıtıldıktan hemen sonra herkes satacağı için değeri hemen düşecek" dediler ve bitcoine geçmediler onun yerine düşen altcoinleri topladılar. Ama öyle olmadı ve bcc çok iyi yükseldi ve bcc den çok iyi kar edenler çıktı. Şimdi bu pişmanlıkla bu piyasadaki insanların çoğu bitcoinlerine karşılık bitcoin gold  almak isteyecektir ve altcoinlerini satıp btc tutacaklardır ellerinde. O yüzden ben hard fork zamanı yaklaşınca ve gelince btc den çok altcoinlerin düşeceğini düşünüyorum. Sadece tahmin tabi bu işlerde uzman değilim.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Kasimda hardfork gelecek dedikleri bu mu yani.Neden boyle sacma islere giriyor bunlar, destekleyen de kucuk bir grupmus zaten bcc gibi degeri olmayacak.

Kasımdaki hardforkta segwit2x aktive olacak. Yeni bir coin ortaya çıkmayacak.
Bitcoin Gold çıkaran tayfa başka.

Kasimdaki  hardfokta yeni bir catallanma olabilir hatta olma ihtimali cok yuksek gorunuyor orada %100 madenci destegi lazim madencilerden bir kismi desteklememeyi secti bile yani yeni bir bitcoin olacak. genede kasim hardforkundan cekiniyorum acikcasi.
full member
Activity: 434
Kasimda hardfork gelecek dedikleri bu mu yani.Neden boyle sacma islere giriyor bunlar, destekleyen de kucuk bir grupmus zaten bcc gibi degeri olmayacak.

Kasımdaki hardforkta segwit2x aktive olacak. Yeni bir coin ortaya çıkmayacak.
Bitcoin Gold çıkaran tayfa başka.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
full member
Activity: 233
Merit: 101
bu bitcoin cash için blockchaindeydi btc'ler kolay sekilde almistim

simdi ise trezor'da onu nasil yapcaz? acaba blockchain'e transfer etmem mi gerekiyor o tarihten önce?
full member
Activity: 602
Merit: 120
Bazı kişiler bitcoinin bölünmesine Bitcoinin çıkış amacına ihanet olarak bakabiliyorlar. Bu ilk bölünmede bitcoinim olmadığı için çok fazla bir karım olmadı ama takip ettiğim kadarıyla bir anda yüklü miktarda bitcoinleri olan insanlar daha fazla kar etti. Ve yukarıda bir arkadaşım söylemmiş bu bitcoin cash olsun bitcoin gold olsun bunların alternatif kripto paralardan herhangi bir farkı bulunmamaktadır benim gözümde de. Tek farkı her halde yeni çıkan bir kripto para 1 ile 10 tl arasında değer alırken bunlar dört rakamlarda başlaması var. Bunu alında hisse senetlerinin bölünmesi gibi düşünebiliriz tek fark bitcoin sayısı artmıyor ama başka yeni bir coin türü üretilmiş oluyor. Tek korkum bu bölünmeler bitcoinin değerini azaltmaması yönünde çünkü diğer altcoinlerinin hepsinin değeri yine bitcoin'e bakıyor..
full member
Activity: 560
Merit: 113
Bitcoin cash veya bitcoin gold normal bir altcoin den farkı yok bence. Sadece para için ilgilenin.
full member
her çatallanma btc bittiriyor bana göre çünkü sürekli adedi artıyor ve btc 21miyontane olcak  olayı biraz kirletiliyor şuanda 42 miyon btc oldu aslında ama kimse bch btc olarak görmediğinden ama finans sektörü bunu görecek ve burda bir sorun var dediğinde durum sakatlara gideck. fork daima uzun vadede kötü durum yaşar

42 milyon BTC olmadı, Bitcoin miktarı değişmez. Kalitesiz FUD yapmayı bırakın.
Bitcoin Gold çıksın, Bitcoin Cash'te olduğu gibi satarız daha çok Bitcoinimiz olur. Alıcısı olduğu sürece forklamalarında sakınca yok.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
her çatallanma btc bittiriyor bana göre çünkü sürekli adedi artıyor ve btc 21miyontane olcak  olayı biraz kirletiliyor şuanda 42 miyon btc oldu aslında ama kimse bch btc olarak görmediğinden ama finans sektörü bunu görecek ve burda bir sorun var dediğinde durum sakatlara gideck. fork daima uzun vadede kötü durum yaşar

Nasil btc 42 milyon oldu? btc 21 milyon uretilecek ve bitecek ondan fazla uretilmicek bu kesin. bcash ile birlikte diyorsaniz gene yalnis ikisi farkli seyler.
full member
Activity: 154
Site vrüslü haberiniz olsun tıklamayın pcnizi bozar
full member
Merit: 107
bitcoin bölünmüyor arkadaşlar. adamlar yani bitcoin madencileri kopyasını çıkardılar o kadar. ona bakarsanız tüm crypto paralar birbirinini kopyası durumunda.

ben de tutup tüm blockchain ağını yedekleyip yeni bir coin çıkarıp bu adreslere otomatik bakiye verebilirim. ee nooldu bitcoin bölünmüş mü oldu.

bitcoin madencilerinin bir kısmı kendi coinlerini çıkarıyor (ki zaten tüm coinler bitcoin mantığıyla çıkıyor) yaptıkları şey bitcoin üzerinden kolayca prim elde etmek.

yatırımcı itibar etmediği sürece btc açısından sıkıntı yok. bu sadece bch için de geçerli değil tüm coinler için. devlet elli tane para basıp acba hangisi tutacak demiyor. burada devletin karar mekanizması yerine bizler varız. biz şu coini dünyada kullanıp kabul ediyoruz dediğimizde o coin işlevsel olur. sen gider shitcoine para basarsan o yükselir.karar mekanizması biziz.

yani her şey yatırımcının elinde.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Tam anlamıyla bir saçmalıktan ibaret bir haber!

Zaten daha yakın ara Bitcoin, bölünmedi mi arkadaşlar? Şimdi bölünmesi için mantıklı bir sebep var mı? Ya da tam olarak ne gereği var? Bu tür şeyler saçmalık ve çok gülünç bir durum çıkarıyor ortaya. Desteklemiyorum, kimseninde desteklemesini istemiyorum. Çünkü bu adamlar bu işi oyuncak haline getirecek.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
Bitcoin ne kadar parçalansa da dibi görmeyecek bence. Böyle olaylar oldukça bitcoinin zarara uğrayacağı düşünülüyor ama böyle bir durum yok. Böyle şeylere gerek de yok zaten gold falan. Haberde de dediği gibi küçük destekçiler var o yüzden faydalı bir sonuç olmayacaktır.
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
Birileri isim yapmak için hard fork açıklıyor, birkaç tane dallama kurumda onu destekleyip üzerinden prim yapıyor yeniden para fırsatı doğuyor allah aşkına arkadaşlar size mantıklı geliyor mu bu yapılanlar?

biz bitcoin kullanıcıları olarak bu tür şeylere olan desteğimizi çekmemiz gerektiğini düşünüyorum, çünkü yeterince saçma bir hal almaya başladı sürekli bitcoin türevleri ile karşı karşıya kalmak.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
25 Ekimde lansmanı yapılacakmış. Merakla takip edeceğim artık. Ben zaten her haftasonu belli bir miktar Bitcoin alıyorum. Artık bu Bitcoinleri de Bitcoin Gold sahibi olmak için kullanırım. Yalnız şuan elimde 1 Bitcoin bile yok. 1 Bitcoin Gold fiyatı ne kadar olacak ki bana para kazandırsın? Çok az bir miktar para kazanırım ben bu işten. Aynı Bitcoin Cash'te olduğu gibi.
Pages:
Jump to: