Pages:
Author

Topic: Bitcoin Yükselince Kripto Para Pazarı 350 Milyar Dolara Göz Dikti - page 3. (Read 443 times)

full member
Activity: 344
Merit: 100
800 milyar dolardan sonra 350 milyar dolar kesmez bizi devamını ve daha fazlasını beklemedeyim, o günleri de göreceğiz, 2017 yılını aşana rakamlara ihtiyacı var piyasanın.
full member
Activity: 630
Merit: 101
Bitcoin dominasyonu düşüyor ve market hacmi buyuyor bu durumda pump geliyor demek gibi geliyor bana ebette yatırım tavsiyesi değildir ancak ortalık sağlam yeşilleniyor gibi..
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
Bana göre sadece Ufak bir düzeltme. Bitcoindeki düşüş devam edecek ve 4-5klari görecek . Ondan sonra sağlam bir yükseliş gelecek.
full member
Activity: 336
Coin markette cap kısmında rakamlar arttıkça gönlüm şenlenmeye başlıyor, bireysel olarak tutulan coinlerin yükselişi de keyifli olmasına rağmen genel yükselişin tadı bir başka, marketin sağlam paralara ulaşması hepimiz için iyi, en kısa zamanda 1 trilyon dolar görmek dileğiyle.
member
Activity: 308
Merit: 10
kripto paralar hakkında yapılan olumsuz haberlere rağmen piyasa büyümeye devam ediyor. görünen o ki büyümeye de devam edecek. zaten olumsuz haberlerde azaldı.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Kripto paralarla ilgili dünyanın bir çok ülkesinde olumlu gelişmeler var ve bir haftadır bu durum piyasalara da yansımış durumda. Görüyoruz ki Bitcoinin ederi düştüğü gibi çıkabilir de, düşüş olması piyasanın battığı bittiği anlamına gelmiyor. Yine düşebilir elbette fakat artık kripto para piyasasına uzun vadeli bakmamız gerektiği konusunda bilinçlenmemiz gerekiyor.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Bu sefer aldatıcı bir yükseliş değil gibi görünüyor. Uzun bir duraklama döneminin ardından nihayet beklenen çıkışı yakalamaya başladı gibi gözüküyor. Olumlu gelişmeler daim olsun diyelim.
member
Merit: 11
Kuresel bazda ciddiye alinmasi icin bu daha baslangic bence daha fazlasina ihtiyac var ve gercek olacaktir.
full member
Activity: 308
bu yükseliş gerçekten iyi oldu hocam,   şu anda 1 BTC 8.204 civarında işlem görüyor, düz 8.200 dollar diyelim biz buna
full member
Activity: 714
Merit: 125
Uzunca zamandır yerinde sayan tüm kripto para piyasası bitcoin hareketiyle adeta coşuyor, ether bitcoin karşısında değer kazanıyor, altcoinler buna bağlı olarak çok daha fazla artış gösteriyor. 8kUSD bandını geçmekte oldukça zorlanıyor btc, böyle oldukça pek ilerleme kaydedilmiyor ancak harika bir trade fırsatı çıkıyor ortaya umarım değerlendiriliyordur bizim tarafta.
member
Activity: 448
Kripto piyasasında bitcoinin yükselme trendine girmesi alt koinlere olan ilginin artmasına neden oldu , yükselişin başlamış gibi gözükmesi herkese ayrı bir güven ve mutluluk vermiş gibi , kripto piyasasının yeni hacim rakamı 450 milyar dolara doğru gitmektir.
member
Activity: 392
Kripto piyasasın da son 1haftadır güzel gelişmeler yaşanıyor ve bunu fiyatlarda net olarak görebiliyoruz ,şu an yaklaşık 345 milyar dolarda olan piyasanın yeni hedefi market hacmini 380 milyar dolara çıkarmak.
member
kripto para piyasasının lokomotifi bitcoindir.ancak bu piyasanın işlerliğini  diğer alt coinlerden bağımsız düşünemeyiz.piyasayı bunların tamamı oluşturmaktadır.şu anda piyasa özellikle mayıs ayından sonra yazılan makalenin de doğruluğu esas alınarak yavaş yavaş yükseliş trendine gireceği aşikardır.ben mayıs sonunda bu verilerin işığında kripto para pazarının değerinin 400 milyar dolara ulaşacağını tahmin ediyorum
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
şu an Market Cap: $344,673,772,752 ufak ufak geliyor bitcoin şu an bir nevi altcoin party yaşanıyor para yeni yatırımcılarda oyuna dahil olsa veya 1 balina geçen haftalardaki gibi bir hareket yaparsa çok güzel olacak. 9200 direnci kritik seviye o direnç kılırsa önümüz açılacak.
newbie
Activity: 294
Merit: 0
8350 dolarlara kadar yükselmesi, bir anlamada kendini kanıtlaması oldu, bence diyorum ya 25k lar gözükecek çünkü   zorluk madencilikte çok arttık 2020 den önce 25k lar hayal değil
newbie
Activity: 182
Bitcoini rahat bıraksalar pazar 500 milyar dolara doğru gider. Azıcık kıpırdadı mı btc hemen bir haber patlatıyorlar. Kripto para borsalarına yaptırım gelecek yasaklanacak falan. Hiç bir şey olmayacak bitcoin yoluna devam diyor vede edecek.
newbie
Activity: 280
    Sezon açılıyor desenize gene şaka bir yana parametreler öyle gösteriyor ki hazirandan sonra ciddi artış olacak yatırım yapanlar en kötü kardan zarar etmiş durumdalar her halükarda kazanan olacağız
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Bu yükselişe ilk başlarda temkinli karşılık verdim ama şu an kuş gibi hafifim.
Bu artış sürecek gibi bir hisse kapıldım ve bu çok mutlu ediyor  Cheesy
member
Activity: 1022
Bitcoin güzel bir ivme yakaladı evet ama tekrar bir duraklama dönemine girer gibi oldu sanki. Henüz tam aldanmamak gerekir diyorum bu yükselişe. Ama umarım yanılırım bu konuda ve artış sürer.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Piyasanın yeşermesi güzel, ancak bu yükselişin devamlılığı önemli. Temel sebepler neyi gösterir bilemem ama teknik olarak biraz daha güçlenmesi gerekiyor  sanırım.
Pages:
Jump to: