Pages:
Author

Topic: bitcoinci.com DOLANDIRILICIĞI! UZAK DURUN! - page 2. (Read 3727 times)

full member
Activity: 172
Merit: 100
bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci
eylul 2012 ye bak bakalım kac dolarmıs mtgox ta 1 bitcoin . millet bilmeden sllıyor . alısmıs buna .

evet dostum ilkim ya . resmi olarak bahsediyorum . ilk kaydedilen domain hangisi bitcoin konusunda turkşyede cıksın ispatlasın ben daha once kaydettim diye .

domain kaydeden birinin bitcoinci domainini alan birinin bu konularda uzman oldugu bir gercek . ister kabul edin ister kıskanın .

isinize gelmiyor tabii . camur atıyosunuz baltalıyosunuz ama noldu 5 senedir ben piyasada varım 2012 de  2 usdden aldıgım bitcoinlerle hersene gelirime gelr katıyorum buyuyorum .

tabi sizde ingilizce olmadıgı icin bitcoin fiyatının btcturkte 2013 temmuzunda basladıgını sanıyosunuz 50-75 tllerden .  hatırladıgım kadar .

btcturkun de ilk uyesi benim . cunku onlardan once ben vardım piyasada ilk borsayı acmayı planlıyordum . acamadık . cunku turkiyede bazı baglantılarınız olması lazımdı o zamanlar . ki bu btcturk fetoyla baglantıdan  kapandı darbeden sonra .

bunlar turkiyedeki gercekler .

ondan sonra bazı seyler degisti . ama takascoin de turkiyenin bu sartlarında bu is yapılmaz diye uyarı koyup ayrıldı piyasadan sessizce . bu gelismeleri kimse bilmez . bilgisi forsu yetmez . cunku . burda derece olarak ustun olmakla piyasada ustun olmak cok farklı seyler  .

malesef burdaki cogu kullanıcının beyni bunun otesini algılayamıyor .

al bak grafikte ne goreceksin . 2012 de btc fiyatı 2 usd miymis degilmiymis . mtgoxta 2 usdye dustu fiyat . ben de alım emri girmistim almıstı . mtgox acık olsaydı da kanıt gosterebilseydim .

http://imgur.com/a/5m3AF

not : sene 2011 di sanırım . bak cok eski olunca sektorde artık yılları karıstırır oldum . sonra da 2012 de domaini kaydettim .

eskilere gidince net hatırlar oldum . ne gunlerdi onlar bee .2 usdden 15 usd cıktıgı gunler . sonra 266 usd cıkıp 100 usdye dustugu zamanlar . ben hep ordaydım ama sizleri goremedim arkadaslar ? sizler neredeydinz o zamanlar ?

legendary
Activity: 2240
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
Neehh !!  2012 de  Bitcoin  2  dolar mıydı ,  vaaaay  çok bilgilisiniz bu konuda. Bu tarz bilgiler internette arasanda bulunmuyor sağol.

Çok etkilendim,  bundan böyle   Bitgoin lerimi  bitcoinci'den alacağım.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Kanıtları buradan paylaşsan herkes görse daha iyi olmaz mı Huh Çamur at izi kalsın çok yanlış bir olay lütfen kanıtları ekleyin konuya
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
yok veya var . dostum sene 2012 bitcoin 2 usd idi . dikkatini cekerim . ben bitcoinlerimi o zamanda topladım ve bitcoinci.com sitesini actım yani domaini aldım daha dogrusu .

evet yude 60 .

o koinimde paribuda aldıgınız bitcoinlerin cogu nerden geliyo sanıyorsunuz ?

Yahu nasil 2012 de 2 dolar diye birde iddia ediyorsun sen burdakileri salak mi sandin ? Daha fazla kendini rezil etmeden sus bence..
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Turkiyede ilksin ha..   sesli guldum Smiley
full member
yok veya var . dostum sene 2012 bitcoin 2 usd idi . dikkatini cekerim . ben bitcoinlerimi o zamanda topladım ve bitcoinci.com sitesini actım yani domaini aldım daha dogrusu .

evet yude 60 .

o koinimde paribuda aldıgınız bitcoinlerin cogu nerden geliyo sanıyorsunuz ?

legendary
Activity: 2240
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
Yok artık .. !       %60   Smiley
full member
sayın bitcointalk kullanıcıları . kesinlikle bahsedilen konu yalandır . bu arkadas madem bir sey iddaa ediyor kanıtlarını sunar ona gore konusuruz .

ben 2012 den beri turkiyede bitcoin alır satarım . hatta sektorde ilkim diyebilirim . gercek anlamda alım-satım hizmeti verme acısından . bitcoinci.com sitesinin kayıt tarihi bunu ispatlar .

2-3 gunluk ne idugu belirsiz zibidiler cıkıp iftira atmıstır bana yıllarca cesitli platformalrda . kıskanclıklarından ne yapacaklarını bilemiyorlar .

su anda turkyedeki bitcoin ticaretinin yuzde 60 ı benim tarafımdan yapılmakta .

ben bunu ortaya cıkıp dillendirmiyorum ancak bu acıklama geregi dogdu .

kriptopara denilen sahısla da baglantım ilgim yoktur .

ve sunu da farkettim piyasada adımı kullanarak bitcoinci olarak beni baltalamak isteyen dolandırıcılık yapan insanlar oldugunu duydum .

ilk defa tanısan biri gecen bana arkadasın biri sana para gondermis bitcoin alamamaıs vs gibi birsey soyledi konuyla alakam yok . sasırdım .

onun icin dogru yoldan sasmayın .

cakıra da kulak asmayın bu forumun en buyuk trollerinden bridir kendisi .

yakında sitem yenileniyor . son sistem ayrıcalıklı bitcoin ticareti icin sizi siteme beklerim .

bitcoinci.com

unutmayın bitcoin bitcoinciden alınır
2012 den beri ....

saygılar sevgiler ...

kamuoyuna önemle duyurulur

bitcoinci
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Kriptopara o kadar buyuk bir trollki adam kendi kendini sikayet etmiş. Eskiler kriptoparanın nasıl yazdıgını hatırlar. Sikayet eden kişide aynen o sekilde yazıyor noktalama isaretlerinden hem önce hem sonra boşluk bırakıyor.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Yine mi aynı drama?
JollyTrades ifşa etmemiş miydi bu "kriptopara" nickli şahısı?
Hatta forumdan süresiz banlandı diye hatırlıyorum. Adı falan her şey açık açık yazılıydı halbuki.
legendary
Activity: 1086
Merit: 1014
Bitcoin Trader
benim var sikinti yok ama once konu sahibi bunu konuya kanitlari ekler ve buna karsi suclanan kisi aciklama tapar yapmazsa zaten kabul eder
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
r10 üyeliği olan yok mu hiç ordaki moderatörlere iletsin konuyu?

ülkedeki şerefsizler BTC'yi de hırsızlığa çakallığa alet ettiler ya lanet olsun cidden.
legendary
Bitcoin Trader
r10 daki nicki bitcoinci
sr. member
Activity: 419
Merit: 255
egerki bu arkadas dolandirici ise r10 da konu acmis bitcoinleriniz yuksek kurdan bozulur diye

ins birisinin canini yakmaz
r10 da kimdir bu adam hatta burda kimdir.
legendary
Bitcoin Trader
egerki bu arkadas dolandirici ise r10 da konu acmis bitcoinleriniz yuksek kurdan bozulur diye

ins birisinin canini yakmaz
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
Arkadaşlar dediğim gibi özelden yazarsanız gerekli kanıtları size sunarım . eğer alışveşim düzgün geçseydi eğer ben neden  böyle birşey paylaşma eğiliminde bulunayım ? Kimsenın ekmeğinde gözüm yok ama sadece uyarıyorum. Birde bu arkadaş türkiyede değil haberiniz olsun ukraynada yaşıyor..

Siteyle hiç alakam yok. Belki dolandırıcıdır belki değildir bilemem ama yeni açılmış bir üyelikle gelip konu açıyorsun fakat kanıtlama girişiminde bile bulunmuyorsun. Varsa kanıtın paylaş insanlar görsün. Şu an kendini kötü duruma düşürüyorsun.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
Arkadaşlar dediğim gibi özelden yazarsanız gerekli kanıtları size sunarım . eğer alışveşim düzgün geçseydi eğer ben neden  böyle birşey paylaşma eğiliminde bulunayım ? Kimsenın ekmeğinde gözüm yok ama sadece uyarıyorum. Birde bu arkadaş türkiyede değil haberiniz olsun ukraynada yaşıyor..
hero member
Activity: 532
Merit: 500
Keşke biraz detay verseydiniz sonuç olar bu şekilde bir şey diyince içi boş kalıyor ve bu bir iddia dan öteye gidemiyor ama kanıtları da burada paylaşırsanız size bilgilerini verecek arkadaşlar çıkar sorununuzu daha kısa sürede halledersin bence.
legendary
Activity: 1184
Merit: 1017
kendisi zamanında haksız yere diğer exchangelere bok atmıştır, şimdi aynı şeyin kendi başına geliyor olması ne kadar manidar.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Kendisi forumun trolludür ama dolandırıcılık yapacagını sanmam. Zararsız bir trolldür. Kimliği falanda bellidir. Ondan buyuk rakamlar donduyse o ayrı
Pages:
Jump to: