Pages:
Author

Topic: Bitcoin’de “ağır” bir düşüş yaşanabilir! - page 2. (Read 324 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Webel'in açıklaması hiç bir şey ifade etmiyor aslında. Herkes Bitcoin için düşebilir ya da çıkabilir şeklinde yorum yapabilir. Açıklamasında bir öngörü yok, iki olasılıktan birini seçmiş. Bitcoine almak kişisel bir tercih, bu güne kadar alanlar kimsenin onayıyla almadı. Bundan sonrada bir onaya gereksinimi yok.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Zaten adam "yaşanabilir" diyor . Esasından ben bi bok bilmiyorum ama %50 sansımı kullanarak düşebilir"diyorum diyor. Bir kesinlik yok konuşmasında .

oldukça açıklaycı olmuş Cheesy
at tutarsa adam bildi derler tutmaza kimse sallamaz zaten Cheesy hatırmalaz bile Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Zaten adam "yaşanabilir" diyor . Esasından ben bi bok bilmiyorum ama %50 sansımı kullanarak düşebilir"diyorum diyor. Bir kesinlik yok konuşmasında .
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Dünya Ekonomik Forumundaki Davos Zirvesi kodamanların partisi. Ortaya dünya gerçekliğinden kopuk beyanatlar atıp dünyayı kötü yöneten tiplerin ne dediği önemli değil. Bol şampanya kafalarını dumanlı hale getirmiş.

member
Activity: 182
Merit: 11
Hocam kendi haber kaynağınıza dayandırmanız daha da spekülaysyon olma ihtimalini arttırmış açıkcası ağır bir düşüs olma durumu çok mümkün değil gibi duruyor
jr. member
Activity: 35
Merit: 1
Dünya Ekonomik Forumu tarafından düzenlenen Davos Zirvesi’nde, milyarderler, dünya liderleri ve yatırımcılar biraraya geldi. Küresel ekonomiden cinsel istismar ve yapay zekanın getirdiği risklere ve fırsatlara, farklı konular üzerine görüşülen zirvede kripto paralara da değinildi.

Axel Weber: Bitcoin’de “ağır” bir düşüş yaşanabilir!
UBS Group AG Başkanı Axel Weber, Davos’ta Bitcoin’e ilişkin açıklamalarda bulundu.

Weber UBS’in Bitcoin işleminde bulunmayacağını ve bireysel müşterilere tavsiye etmeyeceğini belirtti. Ayrıca artan regülasyonun Bitcoin’in değerinde “ağır” bir düşüşe yol açabileceğini dile getirdi.

Weber, “Bu, fiyatın gerçekten belirsiz olduğu bir şey” dedi. “Gelecekte yatırımların geri çekildiği ve piyasaya düzeltmenin geldiği durumda, yatırımcıların bunu onlara kimin sattığına bakmasından korkuyoruz” şeklinde konuştu.

Yazının devamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.coingundem.com/axel-weber-bitcoinde-agir-bir-dusus-yasanabilir/
Pages:
Jump to: