Pages:
Author

Topic: Bitcoinde Büyük Düşüş Alım Fırsatı Olabilir Mi? - page 3. (Read 546 times)

member
Activity: 182
Merit: 11
Klasik motto var bu konuda '' Her düşüs alım fırsatı olabilir'' diye ancak bu kadar yüksek seslerle daha da düşebilir çağrıları analizleri akarken ortalıkta zannetmiyorum. Dediğiniz gibi bir durumun olması
newbie
Activity: 159
Merit: 0
Uzun vadede 30k üzerine çıkacağını düşünüyorum alım için acele edecek durum yok kademeli alım en iyisi ama para çoksa ve ihtiyacın yoksa alıp unutmalık bu fiyatlar uygun değerlendirilebilir.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Ne kadar düşükten alırsak o kadar kârlı olur. Tabikide öncelikle bu düşüşün nereye kadar olacağını çok iyi takip etmek lazım. O zaman daha fazla kâr edebiliriz.
Özellikle 6bin civarına gelmesini bekliyorum ben hedefim o noktadan alım yapmak
newbie
Activity: 140
Dibin neresei olduğu hala belli değil ama uzun vade için tabi ki alım fırsatı olarak görülebilir.
member
Activity: 275
bence düşüş alım fırsatı olarak değerlendirilebilir. çünkü bitcoin alıp beklerseniz yükselişte iyi bir kar elde etmiş olursunuz. benim fikrm o yönde şahsen.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Sürekli düşüşte olan bir piyasa da alım satım yapmak kar ettirmez sadece zararı azaltır. Bu nedenle yapılacak tek şey beklemek ya da kıyıda köşede paranız varsa dipten alım yapamilmek. Piyasa daha düşer mi onu kestirmek zor. Alım yaparkende dikkatli ve sabırlı olmak şart.
member
Activity: 364
Merit: 20
Yeniden yukselis olacaktir tabiki ama bunun icin kisa vadeli bir yatirim alani demek oldukca zor. Uzun vadede kesinlikle bir alim firsati olabilir bu fiyatlar.
newbie
Activity: 252
Bitcoinin arşırı düşdüğü bu günler tam yatırım yapma zamanı bitcoinin önümüzdeki bir kaç ay içinde yükselişe geçeceğini tahmin ediyorum.
full member
Activity: 230
Böyle düşüşler herzaman bir alım fırsatı doğurur.Ama bitcoin rekor kırdığı rakamlara yakın birzamanda gelmesi zor.Btc yoluna sağlam adımlarla gidiyor benim görüşüm yıl sonu btc 30000 dolar gibi
full member
Activity: 196
Merit: 101
Her düşüş alım yapmak için bir fırsattır ancak şuanki durumda dahada dipleri görebiliriz. Kademeli olarak alım yapılabilir. İyi düşünmek lazım ayrıca kaybetmeyi göze aldığın miktarla işlem yapmak gerekir.
member
Activity: 448
Merit: 10
Bitcoinde  düşüş sürecinin ve ne zaman çıkacağını geçtiğimiz son 4 aya bakarsak belirlemek tahmin etmek çok zor gözüküyor.Fakat uzun dönemden beri 6-7 bin dolar civarında seyreden bitcoin risk alınırsa iyi bir yatırım fırsatı olarak değerlendirilebilinir.
brand new
Activity: 0
Merit: 16
kesinlikle alım fırsatı hocam, yani olabilir mi, değil. kesin öyle, bu iş hiç de milletin dediği gibi yalan dolan değil, kesinlikle ilerleyecek bir iş
member
Activity: 308
Ben 6 bin doları psikolojik destek olarak düşünüyorum ve ne zaman bu seviyelere düşerse alım yapmak lazım olarak görüyorum. Çünkü daha fazla düşüş sergilenmez alınabilecek (şimdilik ) en alt limit budur
newbie
Activity: 154
Sanırım daha alım fırsatı gelmedi. Bitcoin düşmeye devam edecek gibi o yüzden bu aralar alım yapmak çok mantıklı değil. Alım yapmak isteyenlerin biraz daha beklemesinde fayda var.
newbie
Activity: 182
Bitcoinle ilk defa tanışacak olanlar için alım fırsatı olabilir ama hali hazırda piyasada yatırımı olanlar için fırsat olarak görmüyorum. Gerçi kimin alacak takati kaldı onuda merak ediyorum. Bir türlü yükselmedi piyasa.
member
Kripto para piyasasına yeni girecekler ve girmeyi düşünenler için alım fırsatı olabilir. Ama ben almayı düşünmüyorum mevcudiyetimi korumayı tercih ederim. Riske edebileceğim bir rakam yok şuan.
full member
Activity: 476
Kripto piyasası ne zaman düşse hemen alım fırsatı oluştu söylemleri başlıyor. Kaybetmeyi göze alacağınız bir paranız varsa bu seviyeden bitcoin alabilirsiniz. Ama kar etmek için uzun bir süre beklemeniz gereke bilir.
member
Her düşüşü alım fırsatı olarak gösterdiler bize bizde aldık aldıkça düşmeye devam etti, alım fırsatı diyerek bizi gaza getiriyorsunuz. Bundan sonra 1 dolar olsa dahi almayacağım. Elimdekileri aldığım fiyattan satıp çık cağım gına geldi artık.
member
Activity: 63
Yeterince alım yaptık sanırım yeni yatırımcılar gelcekti hani biraz onlar alsın kalanını da balinalar alsın. beklediğimiz yeter.
member
Activity: 266
Bizi hep bu haberlerle motive ediyorlar ama ortada ne bir yükseliş var ne de kazanç, elimizdekiler eriyip gidiyor zararda her geçen gün katlanıyor. Btc nin yükseleceği falan yok alım fırsatı da verdiği yok.
Pages:
Jump to: