Pages:
Author

Topic: Bitcoin’de iç savaş başladı - page 3. (Read 1744 times)

member
Activity: 179
Merit: 10
November 13, 2017, 09:57:02 AM
Bitcoin ile bitcoin cash arasındaki savaş küçük yatırımcıyı zor duruma sokacak gibi bekleyip görücez..Ama bitcoin cash kısa zamanda baya güçlendi şimdi kendine yer arıyor destek devam ederse yukarılarda yeri sağlam olur...
newbie
Activity: 5
Merit: 0
November 13, 2017, 09:23:35 AM
yıl sonu 8 bini aşar demedi demeyin
full member
Activity: 532
Merit: 102
November 13, 2017, 09:23:11 AM
yaklaşık 8-9 günde 600 dolarlarda olan BCH nin 2300 dolarlara kadar çıkması balon olduğu anlamına gelir daha hızlı ve daha ucuz fee si olması onun Bitcoinin tahtını alacağı anlamına gelmez kesinlikle. Bitcoin sarsıldımı sarsıldı diyebilir 5600 lere indi ama suan 6600 civarlarında ama ben bir sarsıntı daha geçireceğine inanıyorum.
newbie
Activity: 28
November 13, 2017, 08:58:21 AM
BTC'nin her zaman zirvede yerini koruyacağını düşünüyorum ancak bu şekilde yapılan manipülasyonlar insanların güvenini kırıp, genel olarak bütün kripto paralara zarar veriyor.
member
Activity: 92
November 13, 2017, 08:48:20 AM
Değer kaybetse de kazansa da Bitcoin her zaman oyunun içinde olacaktır.
member
Activity: 254
November 13, 2017, 08:07:29 AM
Habercilere çok takılmayın derim, 1 doğru cümleyse 3 yanlış cümledir.

Bu alemin lokomotifi BTC'dir, gerisi teferruattır.

Saygılar...
newbie
Activity: 44
November 13, 2017, 08:02:50 AM
basit numaralar bunlar, önce bitcoin de sağdılar milleti şimdi de biraz BCH de sağacaklar.. liman yine BTC olacak dikkatli olun derim..

bana kalırsada oyun btc den şaşmamak lazım
newbie
Activity: 5
November 13, 2017, 07:59:11 AM
basit numaralar bunlar, önce bitcoin de sağdılar milleti şimdi de biraz BCH de sağacaklar.. liman yine BTC olacak dikkatli olun derim..
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
November 13, 2017, 07:29:45 AM
sırf transfer onaynarının gecikmesi zorluk başlancından direk bch geçtiler zorluk artınca da sistem boşalan madencileri algılamadı hayvan gibi birikti orda herkez bch geçince şişmeye başladı şuanda şişliği patlatıyorlar ama güven kaybu yapmamak için alttan toplayorlar .
bakalım hangi grubun parası bitecek ozman iyice karışacak merakla izliyorum
full member
Activity: 686
Merit: 104
November 13, 2017, 07:26:42 AM
BCH yi 2800 dolara kadar pompaladılar, ama balon çabuk söndü 1000 civarlarında zorlanıyor. altına inerse kafadan güveni kaybedebilir. tokatlama sistem gibi kullanıyorlar. bitcoin yine buranın ağası benim diyerek 6bin üzerine kök salıyor.
newbie
Activity: 44
November 13, 2017, 07:05:25 AM
Bitcoin’in geleceği hakkındaki görüş ayrılıkları, kripto paranın kendi içerisinde ayrılmasına sebep oldu. Geçtiğimiz Çarşamba 7.800 dolar (30.111 TL) değere ulaşarak rekor kıran Bitcoin, kendi içinden çıkan iddialı rakibinin yükselişiyle muazzam değer kaybetti.

Popüler kripto para, yalnızca birkaç günde yüzde 25 değer kaybetti ve 5.900 (22.750 TL) dolara geriledi. Yeni rakibi Bitcoin Cash ise aynı süre içerisinde değerini ikiye katladı ve 1.500 dolar (5.790 TL) oldu.

Yükselen transfer ücretlerinin önüne geçmek için Bitcoin ağının kapasitesinin genişlemesi gerektiğini düşünen geliştiriciler, diğer meslektaşlarıyla uzlaşamadıkları için ağdan ayrılarak kendi kripto paraları Bitcoin Cash’i başlattılar.

Bitcoin Cash’i destekleyen geliştiricilerden Gavin Andresen, Bitcoin ağının genişletilmediği için kullanıcıların para transferlerini yavaş ve pahalı yapmak zorunda bırakıldıklarını belirtti. Ayrılıkçı geliştiriciler, bu durumu kripto paranın pratik bir ödeme aracına dönüşmesinin önündeki en büyük engel olarak görüyor.

Anderesen’in desteği bir hayli önemli çünkü kendisi 2011 yılında kayıplara karışan Satoshi Nakamoto tarafından Bitcoin projesini yürütmesi için seçilmişti. Anderesen, kripto paranın geleceğine dair yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeniyle geçtiğimiz yıl Bitcoin Core geliştirici ekibinden dışlanmıştı.

Bitcoin Cash pazara hızlı bir giriş yaptı ve uzmanlar daha büyük kapasiteye sahip olan bu ağın kripto paranın değerini daha da artıracağı görüşünde. Bitcoin Cash, geleneksel Bitcoin ağından doğan tek ayrılıkçı kripto para değil. Ağın geleceğine dair farklı fikirler uygulamak isteyen bir grup geliştirici, geçtiğimiz ay Bitcoin Gold adı verilen yeni bir dijital para ortaya çıkarmıştı.

Haberturk.com
Pages:
Jump to: