Pages:
Author

Topic: “Bitcoin’in 4975 Dolar’a Düşmesi ‘En İyimser’ İhtimal” - page 3. (Read 465 times)

jr. member
Activity: 378
Merit: 4
duserken herkes daha da dusecek diyor, cikarken herkes daha da cikacak diyor.adam gibi analiz yapan 3-5 kisi var gerisi hikaye.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Altında altı vardır ocak ayında bu seviyelere gelecek desek çoğu kişi inanamazdı. Ne olacağı belli değil gibi görünüyor. 4975 dolar olamaz diyemem 5 k yı görecek gibi düşünüyorum ben.
jr. member
Activity: 364
Merit: 1
Haydaa bu nerden çıktı şimdi ,bitcoini gömen gömene ,bitmedi bitcoin fiyatı daha düşmeden yerlerde süründürenler ,piyasa bu halde iken bitcoin için doğru dürüst  bir haber okuyamaz olduk.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Bitcoin hakkında çıkan hacklenme olayları olsun yapılan olumsuz haberler olsun, bitcoini çok fazla etkilediğini düşünmüyorum. Birileri piyasayla istediği gibi oynuyor, birileride bu duruma bahaneler buluyor.
full member
Activity: 602
Madencilik faaliyetlerinin dünya üzerindeki ortalama maliyetini düşündüğümüzde ben 5k hatta 6k seviyelerinin çok altına düşüreceklerini düşünmüyorum. Neticede madencileri kaybetme pahasına böyle bir adım atacak kadar cesur görmüyorum balinaları.
jr. member
Activity: 266
ilk hedef 5000-5200 arası oradan baktınız 6 bine çok hızlı yükseliş yaptı 7-8 bine de gitmeye başladı bu umut olur. 6 bine doğru yükseldi ama geçemedi o zaman 3000 dolar hoşgeldin. bu ihtimaller her zaman masada. bu 4975 tahmini veren teknik analizden yola çıkmış doğru da tahmin.
sr. member
Activity: 505
Merit: 252
6000 seviyesine kırarsa 4000 seviyesine kadar düşebilir
member
Merit: 55
Hepsi iyi güzelde benim anlamadığım tek bir şey var. Bitcoin 8binden 6500'e düşünce bir anda bütün analizciler, uzmanlar başlıyor bitcoin 5bin olacak 4 bin olacak 3 bin olmaması içten bile değil. Yok grafiğin şu ayağı burayı kesiyor burayı kesince fiyat 2bin olur. 6500'den 8bine çıkınca bu sefer yine başlıyorlar 15bin olacak 3 tane cup yaptı demekki 40bin olacak, grafik bilmem nereden bilmem kimi kesti ondan dolayı 50bin olacak.

piyasa daha yeni bu uzman diye gezinip 2-3 çizgi çeken insanlar yüzünden yeni yatırımcıların hepsi zarar üstüne zarar ediyor.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Haziran, Temmuz, Ağustos ayları kritik aylar bence. Bu üç ayı sağ salim atlatabilirsek Eylül-Ekim gibi önümüz açılacaktır. Sonrası malum yeni zirvelere yelken açıyoruz. Temmuz, Ağustos ayında yeni dip noktalar görebiliriz. Fiyat tahmini yapmak çok zor.
full member
Activity: 616
Medyadan duyulan haberlerin de etkisi artık çok fazla olmuyor. Bticoini yükselten ya da düşüren haberlerden ziyade meydana gelen gelişmeler oluyor. Herhangi birinin yorumunun etkisi çok sınırlı oluyor.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
“SADECE BİR YA DA İKİ AY BEKLEYİN. EĞER BİTCOİN’İN FİYATI YARI YARIYA DÜŞERSE BİTCOİN’İ MEDYADAN SIK SIK DUYMAYA BAŞLAYACAKSINIZ…”

Kaç aydır bekliyoruz.. yıl oldu yıl. Ben atadan dededen Hodl'cuyum böyle bekleme görmedim..
member
Activity: 308
Merit: 10
Yorumlara bakılırsa piyasadan hala umutlu olanlar var. Bence piyasa uzun süre toparlayamayacak bu seneyi kayıp yıl olarak görmek lazım artık. 2018 bu yüzden önemliymiş ben bunu anladım. Grin
jr. member
Activity: 182
mantıksız değil hatta 5 binin altını zorlayarak 3000'e gelmesi daha yüksek ihtimal. kaç defa 6 bini destek yaptı tutup 1000 dolar aşağısına sarkıtıp da 10 bini mi dener. 5 binden tepki alımları gelir ama asıl tepki alımı 3 binden gelmeli. orayı da zamanla kırarsa 1800 dolar
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Bitcoini düşürmek için gene psikolojik hamleler yapılıyor nedense ben bu tarz haberleri duyduğumda Bitcoinin yükseliş trendine gireceğini düşünüyorum .Zaman her şeyi  gösterecek.
member
Activity: 429
Merit: 11
Bende bu seviyeden daha çok düşeceğini tahmin etmiyorum.  4k bandına inmesi ciddi bir düşüş olur gerçi yatırımcılar içinde fırsat olur ama tekrar tırmanacak gibi.
jr. member
Activity: 139
En iyimser ihtimali buysa en kötüsü kaçtır acaba. Yuvarlak konuşmalarla analiz yapıyorlar. Zaten bu piyasada uzun vadeli (1 hafta) analiz yapmak bile anlamsız. Her şey gün içinde değişebiliyor.
member
Merit: 11
Bence de şu alım için çok uygun seviyede. Bundan sonra en fazla %20 civarında bir düşüş olur ancak çıkıştan bahsedersek x3 yakın vadede mümkün olabilir Bitcoin için.
full member
Activity: 756
Merit: 104
Bu seviyeden aşağıya düşmesini beklemiyorum hatta dün biraz daha aşağıdayken alım yapmayı düşünüyordum biraz geç alım yaptım ancak hala iyi seviye diye düşünüyorum.
member
Activity: 360
Merit: 18
Sosyal medyada BTC/USD için teknik tahminlerde bulunan ve önceki aylarda kripto paralardaki ayı piyasası sırasında çok sayıda başarılı tahminde bulunan Tone Vays ‘en iyimser’ ayı piyasası tahmininin 5000$’ın altında olduğunu söyledi.

“Böyle Bir $BTCUSD tablosu yayınlamamın üzerinden uzun zaman geçti” şeklinde sözlerine başlayan Vays piyasa hakkındaki yorumlarında şunları yazdı:

“.. EN İYİMSER AYI PİYASASI TAHMİNİM (BİTCOİN İÇİN) TEMMUZ AYININ İLK YARISINDA 4.975 DOLAR SEVİYESİNDE GİBİ GÖRÜNÜYOR. YÜZDELİK HEDEFLERİMİ FİYAT BU HEDEFİ VURDUĞUNDA GÜNCELLEYECEĞİM…”

Vays’e göre yakın zamanda yaşanan hack olayının uzun dönemde kripto para fiyatları üzerinde etkisi çok az olacak.

Ekim 2017’den itibaren ilk kez 5000$’ın altına düşme tehlikesi yaşayan Bitcoin için bütün ilgiler ana akımın algısına odaklandı.

Vays ayrıca Bloomberg ve The Wall Street’te yayınlanan borsa hacklenmesi olayının inanılmaz büyük satışlara yol açması ve Bitcoin fiyatlarının düşmesinin yeni yatırımcıları çekeceğini düşünüyor.

“SADECE BİR YA DA İKİ AY BEKLEYİN. EĞER BİTCOİN’İN FİYATI YARI YARIYA DÜŞERSE BİTCOİN’İ MEDYADAN SIK SIK DUYMAYA BAŞLAYACAKSINIZ…”

https://kriptokoin.in/tone-vays-bitcoinin-4975-dolara-dusmesi-en-iyimser-ihtimal/
Pages:
Jump to: