Pages:
Author

Topic: Bitcoin’in Fiyatı 10 Bin Doları Bulmadan Düşmeyecek - page 2. (Read 973 times)

member
Activity: 126
Merit: 10
10k gördüğünde bence de bir miktar düşecektir. çok fazla oynayacağını zannetmiyorum artık ama.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
böyle kesin konuşmamak lazım. 10k illa geçecektir ama 2. 3. denemede geçebilir. geçmişte yapmadığı şey 950lerden çok döndü. 10k çok önemli bir seviye. biri çıkar 10 bin btc satar bir anda panikleyenler ile beraber düşüş başlar.
member
Activity: 112
On bin doların üstüne çıksada düşmez. Dİye düşünüyorum. Daha öncede çok oldu bu tür yükselmeler. Şimdi söylenenler o zamanda söyleniyrdu. Bu yükseliş böyle gider. Belki bir süre bu seviyede kalır ama aşağı ineceğine ihtimal vermiyorum.
full member
Activity: 182
Merit: 100
“Decentralized Transportation Economy”
Artık çok garip yükseliyor. Bitcoini olanlar bile bu durumu garipsiyor böyle yükseliş hiçbir para biriminde yok. Sabırla düşmesini bekliyorum biraz daha alacağım bakalım düşecek mi.
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
13 bin tl seviyesine kadar durmadan yükseleceği sonra 10 gün durakladıktan sonra 2018 yılı ocak ayında tekrar yükseleceğini düşünüyorum parası olanlar için en karlı yatırım olacaktır.

Selamlar kardeşim, bu 10 günlük duraklama süresini neye dayanarak öngörüyorsunuz acaba? Paylaşırsanız belki bizlere de bakış açısı kazandırırsınız.
member
Activity: 448
Merit: 11
13 bin dolar seviyesine kadar durmadan yükseleceği sonra 10 gün durakladıktan sonra 2018 yılı ocak ayında tekrar yükseleceğini düşünüyorum parası olanlar için en karlı yatırım olacaktır.
member
Activity: 448
Merit: 11
13 bin tl seviyesine kadar durmadan yükseleceği sonra 10 gün durakladıktan sonra 2018 yılı ocak ayında tekrar yükseleceğini düşünüyorum parası olanlar için en karlı yatırım olacaktır.
jr. member
Activity: 58
Market kapasitesi  50 milyar USD genişledi.
newbie
Activity: 44
Merit: 0
2 gün içinde toplam piyasaya 50 milyar dolar girdi. Nereden geliyor bu değirmenin suyu

50 milyar dolar işlem hacminin genişlemesi yalnız, para girişi değil.
newbie
Activity: 26
2 gün içinde toplam piyasaya 50 milyar dolar girdi. Nereden geliyor bu değirmenin suyu

50 milyar usd mi ? kaynak nedir ?
member
Activity: 90
member
Activity: 110
12bin seviyelerine kadar durmadan gidecegini sonra biraz ayni seviye seyredecegini dusunuyorum. Dusus ne zaman baslar bilinmez.
copper member
Activity: 17
10K’dan sonra fiyat 8151 destek alanına düşebilir. 8151 kırılırsa, Fibonacci 0.5 olan  7713 seviyesine kadar düşebiliriz. CME haberlerinden dolayı daha keskin bir düzeltme beklemiyoruz.
newbie
Activity: 60
şuan paribu da zaten 10 bin dolar sanırım benim paribu da 17bin tl hala bekliyor biraz daha bekleyeyim mi bu 10binden sonra düzenleme yer mi bi 8 bin olur mu sizce?
copper member
Activity: 17
Bitcoin daha önce öngördüğüm gibi 9000 doları aştı. Bu noktadan sonra 10 bin doları göreceğimizi ve 10 binden sonra orta ölçekli bir düşüş yaşayacağımızı öngörüyorum.
Teknik analizime aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://koinvizyon.com/bitcoinanaliz/bitcoin-fiyati-10000-dolari-bulmadan-dusmeyecek/
Pages:
Jump to: