Pages:
Author

Topic: Bitcoin'in keyfini çıkarmak tercih edilecek en iyi ülke hangisidir? - page 2. (Read 231 times)

legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
newbie
Activity: 17
Merit: 0
avusturalya kanada antarktika ispanya
member
Activity: 208
Merit: 10
Monaco, Fransa ve İtalya Dünyanın aslında ne kadar güzel bir yer olduğunun farkına vardırır.
member
Activity: 146
Merit: 10
Avustralya veya Kanada olabilir. Kanada madencilik yatırımları aldı.
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Ben Avustralya'yı tercih ederdim. Her telden insanı var ama hepsini de iyi insan temelinde birleştirmeyi başarıyorlar. Onca yıllık ömrümde hiç Avustralya'da insanlık dışı bir olay duymadım, düşününce siz de fark edersiniz  Smiley
newbie
Activity: 238
Millet büyük düşünün !
Parayı vurduktan sonra ülkenin bir önemi var mı Cheesy
Dünyayı gezerdim ben, bitcoin değerine göre ülke değiştirirdim Cheesy

Bitcoin'den para vuran adam Türkiye'de X4 yapıyor zaten.En kral otelde, en kral tatil yapar.
newbie
Activity: 70
Ukraynada Bulundum Daha Önce Gerçekten Çok Soğuk Ama Aktivitesi Çok Yüksek Bi Ülke Sıkılacagını Düşünmem Ama Şahsi Fikrim Çok Fazla Kazancım Olursa Bu İşte Miami Sahillerinde Geçirmeyi İsterim Smiley
member
Activity: 378
Merit: 14
Şahsi fikrim Ukrayna olurdu sanırım. Bitcoin atmleri var, ülke güzel, havası güzel ama kışın gitmek istemem çok soğuk oluyormuş. Hayat standartları bize göre de ucuz. BTC konusunda sıkıntı yaşamayacağınız nadir ülkelerden biri olarak görünüyor. Gece hayatından bahsetmeye gerek yok sanırım Smiley
Siz olsanız hangi ülkeyi tercih ederdiniz?
Pages:
Jump to: