Pages:
Author

Topic: Bitcoin'in sonu teorim - page 5. (Read 911 times)

sr. member
Activity: 434
Merit: 250
December 12, 2017, 08:46:42 AM
Bitcoin için mutlak bir son teorisi şu an için mantıklı değil ben bitcoinin önünün açıklığını 5 yıla kadar görebiliyorum o yüzden fikrine saygı duyuyorum ama sana katılamıyorum
full member
Activity: 560
Merit: 113
December 12, 2017, 08:37:12 AM
Mantıklı bir teori yalnız bitcoinin bu kadar yükselmesine bence şaşıran çok fazla kişi var o noktada size katılmıyorum daha doğrusu yükselmesine şaşırmak demeyelim ama bu kadar hızlı yükselmesini kimse beklemiyordu.Bitcoinin düşüşü aynı hızda olursa çok ocak söner bana göre.

Aynı sert çıkış ve inişler bitcoin $100'ın altındayken de gerçekleşiyordu insanlar o zaman da şimdiki gibi hissediyordu. Ben çok uzun vadeden bahsediyorum.
member
Activity: 756
Merit: 17
December 12, 2017, 08:34:49 AM
Mantıklı bir teori yalnız bitcoinin bu kadar yükselmesine bence şaşıran çok fazla kişi var o noktada size katılmıyorum daha doğrusu yükselmesine şaşırmak demeyelim ama bu kadar hızlı yükselmesini kimse beklemiyordu.Bitcoinin düşüşü aynı hızda olursa çok ocak söner bana göre.
full member
Activity: 560
Merit: 113
December 12, 2017, 08:32:30 AM
Teorim çok basit, aslında bir son da denemez. Bence yok exchange kapandı, abd yasakladı vs.  gibi şeyler bitcoin'in sonunu getirmez sadece kısa vadeli düşüş yaşatır. Bence bitcoin doğal bir şekilde düşüş yaşayacak aynı mesela eskiden trend olan sitelerin örneğin facebook yavaş yavaş düşüşe geçmesi gibi. Yani sebepler fiyat düşüşünden önce gelecek. Bitcoin düşerken kimse ne oluyor falan demeyecek çok uzun bir sürede doğal olarak gerçekleşecek. Yani bitcoin nasıl buralara bir günde gelmediyse ve şuan ki durumunu $10'dan alanlar bile normal karşılıyorsa, düşüşten sonra da $60.000 den alan kişi fiyatının $5000 olmasına şaşırmayacak.
Pages:
Jump to: