Pages:
Author

Topic: Bitcoinnekadar.com - Tek sayfada güncel bitcoin kurları - page 2. (Read 2926 times)

sr. member
Activity: 420
Merit: 250
header kısmı gayet hoş olmuş ancak içerik kısmına aynı şeyleri diyemeyeceğim dostum ama hayırlı olsun bir emek vermişssin kolay gelsin
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
güzel proje elinize sağlık...

embed kodu kullanacaksnız aslında tradeview kullanın ki sitenize girenler teknik analizde yapabilsin.
member
Activity: 114
Merit: 10
Hocam öncellikle elinize benimde geliştirmesine yönelik ufak bir tavsiyem vardı sonuçta çoğumuz bu sitelerin yanında btc türk gibi bitcoin/tl olarak ta tabloyu takip ediyoruz dolar kurunun yanında merkez bankasının kuruna göre tl olarakda fiyat yazsa daha güzel olabilir hatta zor olmayacaksa euroda konabilir arbitaj yaparak para kazananlar sürekli kolayca bu siteden takip edebilirler.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Gerekli iyileştirmeyi yapmaya çalışacağım.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Hocam öncellikle elinize benimde geliştirmesine yönelik ufak bir tavsiyem vardı sonuçta çoğumuz bu sitelerin yanında btc türk gibi bitcoin/tl olarak ta tabloyu takip ediyoruz dolar kurunun yanında merkez bankasının kuruna göre tl olarakda fiyat yazsa daha güzel olabilir hatta zor olmayacaksa euroda konabilir arbitaj yaparak para kazananlar sürekli kolayca bu siteden takip edebilirler.
member
Güzel olmuş eline sağlık. Tabbii ki her zaman olduğu gibi fikrim daha da geliştirilebilir. Mesela lite , doge , ether ve dark içinde sayfa ekleyebilirsin. Bir de hizmetinin karşılığı olarak bir an önce reklam yerleştir.
Teşekkür ederim. Diğer coinleri düşünebilirim, mantıklı. Ama reklam için henüz çok erken.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Güzel olmuş eline sağlık. Tabbii ki her zaman olduğu gibi fikrim daha da geliştirilebilir. Mesela lite , doge , ether ve dark içinde sayfa ekleyebilirsin. Bir de hizmetinin karşılığı olarak bir an önce reklam yerleştir.
member
Cakira rakip gelmiş hayırlı olsun Smiley ama üst header olmamış hem logo kötü hem çok kalabalık yapmış bu tarz sitelere sadelik gerekiyor.

cakir'a rakip olamam. Çünkü ben hazır scriptlerden faydalandım. cakir kendisi yapmış. Logo kısmında iyileştirme yapıcam.

Grafiğin arka planı beyaz olmasın diye öneride bulunmak istiyorum.
Önündeki hafif fosforlu yeşili de düşününce gözü alıyor biraz.

Dikkate alıp gerekli düzenlemeyi yapmaya çalışacağım. Teşekkürler.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1362
Grafiğin arka planı beyaz olmasın diye öneride bulunmak istiyorum.
Önündeki hafif fosforlu yeşili de düşününce gözü alıyor biraz.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Cakira rakip gelmiş hayırlı olsun Smiley ama üst header olmamış hem logo kötü hem çok kalabalık yapmış bu tarz sitelere sadelik gerekiyor.
member

Bitstamp, Huobi, Bitfinex, OkCoin, Btc-e ve Cexio kurlarını tek sayfada görebileceğiniz www.bitcoinnekadar.com hizmetinizde.

Benzer hizmeti veren bir çok servise alternatif olarak düşünülmüştür.
Menüdeki minimal derecede bootstrap'ı saymazsak herhangi bir kodlama, api vs. kullanılmamış, aksine tamamen hazır scriptlerden faydalanılmıştır.
Beğenmeniz ve kullanmanız dileğiyle.

Pages:
Jump to: