Pages:
Author

Topic: Συζήτηση - bitcoinsgreece.com - page 4. (Read 13264 times)

sr. member
Activity: 336
Merit: 251
Rider of comets, and brother to the nebulae
July 20, 2015, 09:15:25 AM
#29
Απλά, αντί να αγοράσεις bitcoins, πούλα ευρώ.
Δηλαδή επιλέγεις Πώληση, επιθυμώ να πουλήσω EUR (οπότε βάζεις όσα έχεις) και να λάβω BTC.
Το μόνο που έχω να παρατηρήσω είναι ότι θα πρέπει να σου έχει κάπως να αγοράσεις btc βάση των ευρώ σου δλδ τώρα σε ρωτάει πόσα btc θέλεις να αγοράσεις και πρέπει να κάνεις μόνος σου την αντιστοίχιση των btc βάση των χρημάτων που έχεις στον λογαριασμό.
full member
Activity: 456
Merit: 102
The Premier Digital Asset Management Ecosystem
July 15, 2015, 03:46:48 PM
#28
Να σου πω δεν μου κράτησε τον φόρο δλδ έβαλα 20 και 20 είδα στον λογαριασμό.

Αλήθεια?  Shocked Τυχερέ!  Cheesy
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
July 15, 2015, 03:25:17 PM
#27
Να σου πω δεν μου κράτησε τον φόρο δλδ έβαλα 20 και 20 είδα στον λογαριασμό.
full member
Activity: 456
Merit: 102
The Premier Digital Asset Management Ecosystem
July 15, 2015, 03:05:36 PM
#26
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
July 15, 2015, 02:05:59 PM
#25
thx για την πληροφορία θα το δοκιμάσω και αυτό
newbie
Activity: 36
Merit: 0
July 15, 2015, 02:03:20 PM
#24
Γεια σας ,
Στην σύνθετη αγορά υπάρχει και αυτή η επιλογή .
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
July 15, 2015, 01:24:18 PM
#23
Δοκίμασα και το bitcoinsgreece.com και έκανα κατάθεση τώρα το απόγευμα από τον eurobank λογαριασμό μου στον δικό τους και μέσα σε μισή ώρα είχαν μπει τα λεφτά. Η κατάθεση ήταν πολύ χαμηλή στα 20 ευρώ ίσα ίσα να το δοκιμάσω. Μετά έκανα αγορά btc και αυτή ολοκληρώθηκε καθώς και η μεταφορά τους σε δική μου btc adress μέσα σε δευτερόλεπτα.
Το μόνο που έχω να παρατηρήσω είναι ότι θα πρέπει να σου έχει κάπως να αγοράσεις btc βάση των ευρώ σου δλδ τώρα σε ρωτάει πόσα btc θέλεις να αγοράσεις και πρέπει να κάνεις μόνος σου την αντιστοίχιση των btc βάση των χρημάτων που έχεις στον λογαριασμό. Οχι ότι είναι τίποτα δύσκολο αλλά για την ευκολία το γράφω.
newbie
Activity: 36
Merit: 0
July 14, 2015, 05:03:51 PM
#22
κάναμε λάθος η προμήθεια είναι 5€ και όχι 5% ενω η προμήθεια αγοράς/πώλησεις μέσα στην πλατφόρμα είναι 0.3%
Επίσης δεν υπάρχει χρέωση στις αναλήψεις Ευρώ ούτε στις μεταφορές ψηφιακών νομισμάτων
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
July 14, 2015, 03:43:45 PM
#21
δλδ 12 ευρώ στην κατάθεση των 250 ευρώ
newbie
Activity: 36
Merit: 0
July 14, 2015, 03:26:23 PM
#20
Είμαστε σε ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι λύθηκε το πρόβλημα κατάθεσης Ευρώ στην πλατφόρμα μας αφού προστέθηκε ο ελληνικός μας λογαριασμός στην Eurobank. Το όριο είναι 250€ την ημέρα με προμήθεια 5% ανα κατάθεση .Στον λογαριασμό μας στην Fidor bank το όριο κατάθεσης είναι ανάλογο με το επίπεδο συναλλαγών σας στην πλατφόρμα και δεν υπάρχει χρέωση !Θα χαρούμε να απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας !
newbie
Activity: 36
Merit: 0
ναι φυσικά και υπάρχει η δυνατότητα μεταφοράς ψηφιακών νομισμάτων απευθείας απο άλλη πλατφόρμα

πήγαινε στο θέμα "κατάθεση "  και πάτα " κατάθση ψηφιακών νομισμάτων " και μέτα αντέγραψε τον αριθμό πορτοφολιού σου ανάλογα με το νόμισμα που θες να φέρεις στην πλατφόρμα .

Με εκτίμηση ,   Smiley
BitcoinsGreeceTeam
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
Ερώτηση: Μπορώ να μεταφέρω τα bitcoins μου από άλλο ανταλλακτήριο απευθείας σε εσάς? Για παράδειγμα από το Kraken κατευθείαν στο λογαριασμό μου (μόλις τον φτιάξω)?

Thanks
newbie
Activity: 36
Merit: 0
ξέρατε για το HellasCoin ? ( HLC ) ;;; (Τι είναι το HLC http://bitnews.gr/2015/05/τι-είναι-το-hellas-coin-2/http://grcoin.gr

Απο σήμερα προστέθηκε στην πλατφόρμα μας και μπορεί να διαπραγματευτεί !!  Smiley
Είμαστε έτοιμοι να απαντήσουμε σε ερωτήσεις και απορίες σας  Wink

BitcoinsGreeceTeam
 
newbie
Activity: 36
Merit: 0
Γεια σας ,
 1) στην αρχική μας σελίδα www.bitcoinsgreece.com υπάρχει ενσώματωμενο αυτό το λινκ με όλα τα charts .
 2) ναι δεχόμασται στοιχεία ταυτοποίησης στα ελληνικά !!
 3) για τα charts μπορείτε να ενσωματώσετε αυτό το λινκ https://cne.bitcoinsgreece.com/markets.php?page=markets , βέβαια υπάρχουν και άλλες δυνατότητες api στην πλατφόρμα μας εάν συνδεθείτε και επισκεφθείτε στα περιεχόμενα της "Υπηρεσίες "

BitcoinsGreeceTeam   Smiley
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
Πολύ καλό.

Ερωτήσεις:

1) Από τη Homepage όμως πώς μπορώ να δω τα charts αν δεν έχω το λινκ?
2) Τι χρειάζεται για να κάνω verify? Δέχεστε ταυτότητα και λογαριασμό ΔΕΗ στα ελληνικά χωρίς μετάφραση?
3) Υπάρχει κάποιο api για τα charts για να τα ενσωματώσω στο σάιτ μου? Μου επιτρέπετε?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
newbie
Activity: 36
Merit: 0
Τώρα στην πλατφόρμα μας μπορείτε να δείτε όλες τις ισοτιμίες και γραφήματα όλων των νομισμάτων ακόμα και αν δεν είστε μέλος μας απλά μπαίνοντας στο παρακάτω λινκ  https://cne.bitcoinsgreece.com/markets.php?page=markets ή με μια απλή πλοήγηση στην αρχική μας σελίδα www.bitcoinsgreece.com   Cheesy
 
Περιμένουμε τα σχόλια σας !!  Smiley
 
 BitcoinsGreeceTeam
 
 
newbie
Activity: 36
Merit: 0
Το www.bitcoinsgreece.com  είναι η  ελληνική πλατφόρμα διαπραγμάτευσης όλων των ψηφιακών νομισμάτων.  
Είμαστε έτοιμοι να απαντήσουμε σε ερωτήσεις - απορίες σας καθώς και να πάρουμε ιδέες για την βελτίωση των υπηρεσιών μας .    
Για οποιαδήποτε διευκρίνηση και πληροφορία παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας  : [email protected]

 BitcoinsGreeceTeam  Smiley
newbie
Activity: 29
Merit: 0
οκ ωραια  Smiley
full member
Activity: 456
Merit: 102
The Premier Digital Asset Management Ecosystem
τελικα δοκιμασε κανεις να κανει καποια αναληψη ;
 οι αγοροπωλησειες δουλευουν τελεια παντως   Shocked

Εχω ενα θεμα με τα εγγραφα επαληθευσης αλλα μεχρι την αλλη τεταρτη θα εχω κανει.. Smiley
newbie
Activity: 29
Merit: 0
τελικα δοκιμασε κανεις να κανει καποια αναληψη ;
 οι αγοροπωλησειες δουλευουν τελεια παντως   Shocked
Pages:
Jump to: