Pages:
Author

Topic: Bitcointalk Kazanç Yöntemleri - page 2. (Read 552 times)

newbie
Activity: 17
Merit: 0
August 04, 2018, 03:10:29 AM
Bir ekleme de benden olsun, eğer bilginiz varsa tasarımlar da yapabilirsiniz. Mesela imza kampanyalarında kullanılan imzalar gibi servisler bölümünde karşılaşabileceğiniz çok fırsat var

Kapı kapıyı açıyor. mesela bir telegram bountysine katıldınız ilgili ve yardımseversiniz. ihtiyaç da varsa adminler sizinle iletişime geçiyor ve adminlik teklif ediyor. haftalık belli token karşılığı. Aslında uğraşır zaman harcar ve verimli olursanız gerçekten bir şeyler kazanabilirsiniz.

Güzel bilgilendirmeler. Forumdaki imza, bounty ve airdoplar içinse yeni üyeler olarak, biz treni kaçırdık biraz. Merit sisteminden sonra üye olanlar için gelir kazanmak deveye hendek atlatmaya döndü. Bountyhive.io gibi platformlarun kampanyalarına ise giremiyoruz. Hemen doluyor kotaları.
newbie
Activity: 56
August 03, 2018, 12:10:37 PM
ben foruma kripto para işinden haberdar olmak için girmiştim aslında bilmiyordum böyle kazançların olduğunu. bir an önce jr olup imza kampanyalarına gireyim diyorım, zaten takılıyorum burda. bir de üstüne gelsin tokenler oh mis Grin
newbie
Activity: 70
August 03, 2018, 10:59:23 AM
benim gördüğüm en kazançlı yöntem imza kampanyaları yamulmuyorsam. çünkü atıyorum bir blog sitesine yazı göndermek güzel stake verse de onu yazan herkese veriliyor ve payı aslında az oluyor.
newbie
Activity: 224
August 02, 2018, 04:37:58 PM
imza kampanyalarından gerisi yalan.airdroplardan ben bir şey kazananı daha görmedim.başka da pek yöntem yok zaten.
newbie
Activity: 69
August 02, 2018, 10:31:30 AM
bilgilendirme için teşekkürler. bilmediğim bir sürü konunu olduğunu gördüm.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
August 02, 2018, 10:23:35 AM
localde cok olmasada globalde alım satım baslıklarıda oldukca hareketli. çogu green trust sahibi oralardaki satıslarından kendisi kanıtlamış durumda. hatta dt bile olanlar var.

DT üye olup merit satışı yapan üyeler mi var? Hiç denk gelmedim henüz bahsettiğiniz şekilde satış yapan üyeliklere. Özellikle meritin ilk çıktığı dönemlerde birçok konu görüyordum fakat son zamanlarda o kadar çok konu görmüyorum. Son zamanlarda local forum üzerinde birkaç hesap merit satışı peşinde ve bazı kişiler de hesap satışı derdine düşmüş durumda.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
July 31, 2018, 04:16:14 PM
localde cok olmasada globalde alım satım baslıklarıda oldukca hareketli. çogu green trust sahibi oralardaki satıslarından kendisi kanıtlamış durumda. hatta dt bile olanlar var.
hero member
July 31, 2018, 10:22:26 AM
Katılımı az olan airdrop ve bountylere bakmalısınız katılımlar çok arttı gelen tokenler para etmez oldu.

Kesinlikle, katılım oranının düşük olduğu kampanyalar bulmak gerekli ki stake başına daha fazla gelir elde etmek mümkün olsun. Fakat günümüzde ne yazık ki bu pek mümkün değil, her bounty kampanyasında ortalama 250 kadar kullanıcı bulunuyor. Bir başka örnekleme yapmak gerekirse DIW projesini söyleyebiliriz. O kadar bir çok katılımcısı oldu ki fiyat yerlerde sürünüyor. Bu tabii ki katılım ile sınırlı bir olay değil, ekipte de iş yok ne yazık ki. Büyük bir ihtimalle Jinbi kampanyasında da aynı durumu göreceğiz.
newbie
Activity: 84
July 29, 2018, 10:13:00 AM
Katılımı az olan airdrop ve bountylere bakmalısınız katılımlar çok arttı gelen tokenler para etmez oldu.
hero member
July 29, 2018, 08:17:09 AM
Kapı kapıyı açıyor. mesela bir telegram bountysine katıldınız ilgili ve yardımseversiniz. ihtiyaç da varsa adminler sizinle iletişime geçiyor ve adminlik teklif ediyor. haftalık belli token karşılığı. Aslında uğraşır zaman harcar ve verimli olursanız gerçekten bir şeyler kazanabilirsiniz.

Daha önce bu şekilde bir olay ile karşılaşmadım ne yazık ki, karşılaşan birisini de görmedim henüz. Local forum içerisinde bu tarz etkinlik veya teklif ile bu işi yapan arkadaş var mı onu merak ediyorum. Tabii ki bu da güzel bir gelir yöntemi olur, zaten hali hazırda yaptığımız bir şey için ödeme almış oluyoruz. Siz daha önce bu teklifleri alarak gelir elde ettiniz mi?
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
July 28, 2018, 09:29:58 AM
hero member
July 27, 2018, 10:17:11 AM
Gerçekten teşekkür ederim kafamda oluşan pekçok soruya bir makale ile cevap vermiş oldunuz elinize kaleminize sağlık.

Rica ederim, umarım aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap veren bir makale olmuştur. Tüm bu noktalara ek olarak takıldığınız nokta olduğu zaman yardımcı olabilirim, tüm konularım altından konularım ile alakalı sorularınızı bana iletebilirsiniz. Ayrıca üyeliğinizin kazanç sağlayacak duruma gelmesi için kaliteli konular açmanızı ve yardımcı mesajlar üretmenizi tavsiye ediyorum. Bu tarz içerik ve mesajlar ile merit kazanabilir, bu kazanılan meritler ile de rütbenizi yükselterek gelirinizi arttırabilirsiniz.
newbie
Activity: 14
July 26, 2018, 09:32:08 PM
Gerçekten teşekkür ederim kafamda oluşan pekçok soruya bir makale ile cevap vermiş oldunuz elinize kaleminize sağlık.
hero member
July 26, 2018, 11:29:54 AM
Bir ekleme de benden olsun, eğer bilginiz varsa tasarımlar da yapabilirsiniz. Mesela imza kampanyalarında kullanılan imzalar gibi servisler bölümünde karşılaşabileceğiniz çok fırsat var

Eyvallah bunu ogrendigim iyi oldu. Cok faydali bir baslik.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Size ekstra bir bilgi daha vermiş olayım. Ayrıca bu bilgiye ek olarak tavsiye olarak da değerlendirme yapabiliriz. Eğer ki bu gibi mesajlar yerine daha uzun, daha kaliteli ve daha bilgilendirici mesajlar üretirseniz daha kolay bir şekilde rütbenizi yükseltebilirsiniz. Daha yüksek rütbe ile daha fazla kazanç elde edildiğini de düşünmek gerekirse bu sizin için çok önemli bir geri dönüş olacaktır.
hero member
July 25, 2018, 08:27:05 AM
Cok guzel bilgilendirme yapmissiniz. Sayenizde bilmedigim birseyi ogrenmis oldum. Maalesef burasi her turlu doyuma ulasti. Bazilarimiz cok gec kaldik. Artik yeni limanlara yelken acma vakti. Ben yeni kazanç yontemleri aramaya basladim ciddi ciddi. Bu konuda bir tavsiyeniz var midir?

Rica ederim, sizin için faydalı bir konu oluşturmuş olmak benim için güzel bir duygu. Evet, yeni ve paragöz üye akımları sonrasında forum içerisinde yeni düzenlemeler gerçekleşti ve artık gelir elde etmek çok daha zor bir hale geldi. Bence bu engeller çok yerinde birer karar ve forum içerisindeki saçma mesaj kirliliğini bir nebze olsun engelliyor. Yeni kazanç yöntemleri olarak size tavsiye edebileceğim birkaç şey var tabii ki. Bunlardan ilki tabii ki al-sat yöntemi olacaktır. Diğer yöntemler ise bounty hunter dediğimiz kişilerin ölü fiyattan sattığı kripto paraları almak olabilir, ICO projelerine katılmak olabilir.
jr. member
Activity: 169
Merit: 5
July 24, 2018, 07:53:30 PM
Cok guzel bilgilendirme yapmissiniz. Sayenizde bilmedigim birseyi ogrenmis oldum. Maalesef burasi her turlu doyuma ulasti. Bazilarimiz cok gec kaldik. Artik yeni limanlara yelken acma vakti. Ben yeni kazanç yontemleri aramaya basladim ciddi ciddi. Bu konuda bir tavsiyeniz var midir?
hero member
July 24, 2018, 11:48:15 AM
Çok teşekkür ederim, globalde herkes kendi derdine düşmüş bilmeyenleri hor görüyorlar. Çoğu posta cevap verme tenezülümde bile bulunmuyorlar. O yüzden cesaret edemiyorum

Rica ederim, bir faydam dokunmuş ise ne mutlu bana. Global forumlarda birçok eski üye, yeni üyelikleri hor görüyor çünkü genel anlamda yeni üyelerin forum içerisinde çok kötü bir karizmaları var. Ayrıca mesaj kirliliği de yaratmaları bir diğer büyük sebep olurken global forumlarda bu üyeliklere pek yardım sağlanmıyor. Buradaki ilk amacın bu üyelerin forumdan soğuması olduğunu düşünüyorum fakat bu gibi üyelere yardım edilmemesi de hatalı. Sonuçta yeni bir üye bilgi ve tecrübe edinemezse bir adım bile öteye gidemez. Bu durum yine foruma mesaj kirliliği ile yansıyacaktır.
hero member
July 23, 2018, 10:34:20 AM
İmza ve blog alanlarında daha fazla kazanç olduğunu duymuştum. Detaylandırdığınız için teşekkür ederim.

Blog kazançları ilgi alanım dışında kaldığı için yazı içerisinde bilgilendirme yapmadım. Daha doğrusu bounty başlığı altında kısa bir söz ettim o kadar. Bu kampanyada ne kadar kazanç var pek bir bilgim yok fakat imza kampanyaları eski zamanlara nazaran çok daha düşük gelir sağlıyor. Birçok kullanıcı fazla gelir duyduğu zaman hemen buraya geliyor ve büyük bir hayal kırıklığı ile forumu terk ediyor. O yüzden her duyulana inanmamak gerekli, test edip denemekten zarar gelmez. Smiley
member
Activity: 980
Merit: 12
July 23, 2018, 05:40:19 AM
İmza ve blog alanlarında daha fazla kazanç olduğunu duymuştum. Detaylandırdığınız için teşekkür ederim.
hero member
July 22, 2018, 07:16:10 AM

Yazı içerisine bu başlığı da eklemeyi düşünmüştüm dostum fakat herkese hitap etmediğini düşündüğüm için ekleme ihtiyacı hissetmedim. Kesinlikle yaptığın tavsiye ile de iyi gelir elde etmek mümkündür. Tüm üye rütbeleri için imza tasarımlarına 0.03 BTC ödeyenler var.

Hocam, kaleminize sağlık.

Yaklaşık 1 senedir forumdayım ama imza kampanyaları deyince hep aklıma bounty kampanyaları dahilindekiler gelmişti. Şimdi yazınızı okuyunca gerçekten şaşırdım. Eminim garantili ödeme yapan kampanyaların toplandığı başlıklar vardır. Sizin tavsiye edeceğiniz konular var ise daha sonra değerlendirmek için incelemek isterim.

Teşekkür ederim.

Ne yazık ki bu tarz başlıklar için kesin bir başlık paylaşımı yapamıyorum. Paylaşım yapamamamın sebebi bencillik değil, bu tarz kampanyaların birkaç dakika içerisinde katılacak yeri kalmamasıdır. Yani bu tarz başlıkları anlık olarak takip etmek gerekiyor ki bu da yüksek online olma süresine bedel olabiliyor. Başlık takibi yapabilmek için forum ana sayfasına girdikten sonra Economy ---> Marketplace---> Services adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Bu kategori içerisinde BTC ödemeli imza kampanyalarına ait konuları bulabilirsiniz.
Pages:
Jump to: