Pages:
Author

Topic: Bitcointalk İmza Kampanyaları Hakkında Bilgilendirme (Detaylı Anlatım) - page 6. (Read 1215 times)

hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Hangi imza kampanyaları merit veriyor ? Herhangi bir imza kampanyası mi yoksa belirli kampanya sahipleri? Teşekkür ederim.

Merit veren bir imza kampanyası bulunmuyor.
member
Activity: 336
Merit: 12
Hangi imza kampanyaları merit veriyor ? Herhangi bir imza kampanyası mi yoksa belirli kampanya sahipleri? Teşekkür ederim.
hero member
Hocam durmadan çok yararlı başlıklar açıyorsunuz, gözümden kaçmıyor gerçekten elinize sağlık, böyle devam.
Yeni arkadaşlar açısından çok eğitici oluyor

Gerek eski gerek yeni üyelere bir faydam dokunmuş ise ne mutlu bana. Yeni konular çok yakında geliyor. Smiley
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Hocam durmadan çok yararlı başlıklar açıyorsunuz, gözümden kaçmıyor gerçekten elinize sağlık, böyle devam.
Yeni arkadaşlar açısından çok eğitici oluyor
member
Activity: 263
Merit: 11
Para Basan Adam
Kesinlikle çok değerli bir paylaşım olmuş.
jr. member
Activity: 58
Merit: 10
güzel anlatım. teşekkürler. artık çoğu kişi bu bilgilerin farkında.
hero member
Yeni gelen birçok kişinin sorduğu sorulara cevap olmuş bir başlık hazırlamışsınız. Haftalık 0.012 btc kazanan bir hero hesabım olmasını isterdim lakin işler öyle olmuyor, 5 kampanyanın 1 ya da 2'si ödeme yapıyor bu yüzden birçok kişi boşuna heveslenmiş oluyor Smiley

Bitcoin ile ödeme yapan kampanyaları tercih ediniz ki dediğim miktarda ödemeleri kazanabilesiniz. Benim bulunduğum imza kampanyasında toplam 4 haftada 0.032 BTC kazandım. Bu hafta için son 2 gün kaldı (sayımlar çarşamba fakat o günün sabahı mesaj kasabilirsiniz.) daha sonrasında ise 1 hafta daha devam edecek. Hero rütbesi için boş slot kalmadı fakat Sr. Member slotlarında yerinizi alabilirsiniz dilerseniz bu yönetici o şekilde işlem yapıyor. Normal durumlarda haftalık 0.012 BTC ödeme yapıyor Hero üyeler için fakat Sr. Member slotunu kullanarak 0.01 BTC kazanabilirsiniz. Hiç yoktansa 2 hafta içerisinde 0.02 BTC kazanmış olursunuz. Mesajlar İngilizce olmalı bu arada.

https://bitcointalksearch.org/topic/datecoin-signature-campaign-full-member-cllosed-3181504
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
tebrikler güzel ve detayli bir anlatim olmuş bilgi ver fikir sahibi onlayanlara yardımcı olur
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Yeni gelen birçok kişinin sorduğu sorulara cevap olmuş bir başlık hazırlamışsınız. Haftalık 0.012 btc kazanan bir hero hesabım olmasını isterdim lakin işler öyle olmuyor, 5 kampanyanın 1 ya da 2'si ödeme yapıyor bu yüzden birçok kişi boşuna heveslenmiş oluyor Smiley
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Emeğinize sağlık, çok net ve açıklayıcı olmuş. Genel bir bilgim vardı imza kampanyaları hakkında ama artık detaylı bilgi sahibiyim sayenizde. Hergün bu platformu duyup kaydolan kullanıcılar oluyor, onlara çok faydalı olacaktır bu yazı.
hero member
Yeni başlayanların faydalanabileceği bir çalışma olmuş. Akıllarda kalan soru işaretlerine umarım cevap verir, emeğinize sağlık.
bende sizinle aynı fikirdeyim.Yeni başlayan ve sistem bu forumda nasıl işler sorusunu merak eden ben ve benim gibi yeni arkadaşlar için faydalı bir yazı  Smiley
emeğinize sağlık.

Değer bilemeyenler var ne yazık ki. Hepinizin güzel yorumları için teşekkürler.
newbie
Activity: 43
Merit: 0
Yeni başlayanların faydalanabileceği bir çalışma olmuş. Akıllarda kalan soru işaretlerine umarım cevap verir, emeğinize sağlık.
bende sizinle aynı fikirdeyim.Yeni başlayan ve sistem bu forumda nasıl işler sorusunu merak eden ben ve benim gibi yeni arkadaşlar için faydalı bir yazı  Smiley
emeğinize sağlık.
hero member
Merit kazanmak amacıyla atılmış saçma sapan bir post. Gereksiz hareketler, bu forumdaki kimsenin böyle bir yazıya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Ha ihtiyacı varsa da bu forumda bir şey yapamaz, kazanamaz.

Gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayın. O kadar kişi teşekkür edip olumlu yorum yaparken bir kişinin beş kuruş etmez yorumuna takılacak değilim. Sizi rahatsız eden ne acaba? Sizden önce mi açtım yoksa konuyu? Cheesy

EDİT: Bu konu hakkında bilgi edinmek isteyen çok fazla kişi var forumda. Herkes senin gibi bencil tavırlar sergiledikçe kimse bir şey öğrenemez. O sebeple emeğe az saygın olsun.
full member
Activity: 332
Merit: 108
Merit kazanmak amacıyla atılmış saçma sapan bir post. Gereksiz hareketler, bu forumdaki kimsenin böyle bir yazıya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Ha ihtiyacı varsa da bu forumda bir şey yapamaz, kazanamaz.
newbie
Activity: 98
Bİlgilendirici bir mesaj olmuş. imza kampanyası çok uğraş gerektermeyen karlı bir kampanya. mantıklı bir şekilde yorum istiyor sadece.
hero member
Activity: 1301
Merit: 593
In #Bitcoin me trust
Merit sistemi, rütbe atlamak için lüzumsuz mesaj atan pek çok kullanıcıyı eledi gibi görünüyor ancak gerçekte öyle olmadı bana göre. Foruma hala yeni üyeler gelmeye, gelen üyelere, harika olmuş, süper yazı gibi mesajlar atmaya devam ediyor. Tabi bir de Merit kardeşliği oluşumları var. Sen bana Merit ver ben sana merit vereyim tarzı oluşumların sandığımızdan daha büyük olduğunu da gördük. (Bazı kullanıcıların 3-5 hesabı olduğu da bu sayede ortaya çıktı)

Kısacası, imza kampanyaları yeni üyeler için artık pek ulaşılabilir değil. Sürekli eski üyeler kazanmaya başlayınca, forumda imza kampanyalarına katılımlar da azalacaktır. Ondan sonra neler olacağını hep birlikte göreceğiz...
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
newbie
Activity: 70
öncelikle bu detaylı bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekür ederim. bu bilgi sayesin de imza kampanyası hakında eksik bilgiye sahip olduğumu yeni fark ettim.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Güzel bilgilendirme olmuş ellerinize sağlık. İmza kampanyaları çok önemli. Hali hazırda getirisi en yüksek kampanyalar ve twitter, facebook, media dan farklı olarak her hesap sadece 1 kampanyaya katılabildiği için getirisi nispeten daha yüksek olan bir kampanya şekli. Ayrıca hali hazırda post olarak bu forumda paylışıldığı için rapor falan gibi durumlar yok. Bunun dışında merit kazanabilmek için paylaşım kalitesi arttırıcı bir etkisi de var. Yani nereden bakarsak bakalım imza kampanyası çok karlı. Sadece dikkat edilmesi gereken, belli kelime adetinde, içeriği düzgün ve yasaklı konular haricinde yazı yazmak. Aslında son derece basit. Keşke merit sistemi olmasa yada daha fazla merit paylaşımı olsa da insanlar rank atlayarak getirisini arttırabilse ama kural kuraldır. Türkçe bölümde özellikle merit paylaşımı kısıtlı olduğundan bu konuda sıkıntı yaşanıyor. Bazı imzaların yüksek getirdiğini söylemişsiniz. Bunları doğru yerde aramayı biraz tecrübe ile öğrenebilirsiniz.
member
Activity: 392
Merit: 10
detaylı bilgiler için teşekkür ederim ancak bu merit sisteminden sonra artık herşey göründüğü gibi basit ve kazançlı değil malesef
Pages:
Jump to: