Pages:
Author

Topic: bitcointalk.org'da yeni derecelendirme sistemi - page 2. (Read 708 times)

sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Arkadaşlar 1 Nisan şakası oldugu gayet açık. Nerden bilecekler benim kac tane coine yatırım yaptığımı Smiley Ayrıca çokta kibarmışım puanıma bakılırsa!
newbie
Activity: 74
Merit: 0
Ilginc. Zamanla gorecegiz nasil olacagini Smiley
newbie
Activity: 168
Eline sağlık dostum bilgilendirme için
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Bu ne ola şimdi. Ne oluyor meritin üstüne bir de bu mu geldi.
kafalar karışık
yes sir efendim teşekkürler please
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
sistem çılgınlar gibi olmuş valla Cheesy sir yes sir mü diyeceğiz artık .
ilginç olan din konusunda ki yaklaşım . ki forumun neredeyse yüzde 60 ateistliğe yaklaşmış durumda zaten.
tymosta bokunu çıkarmaya başladı gibi gelmeye başladı piyasa kötü olunca onunda canı sıkıldı sanırım ve bişeylerle ilgilenip kafa dağıtmaya çalışıyor.

Şaka olduğu kesin hocam adamlar 7 haftada nasıl moderatör olursun diye konu açmış verilen sistem rastlantısal verilerden ibaret Cheesy
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
sistem çılgınlar gibi olmuş valla Cheesy sir yes sir mü diyeceğiz artık .
ilginç olan din konusunda ki yaklaşım . ki forumun neredeyse yüzde 60 ateistliğe yaklaşmış durumda zaten.
tymosta bokunu çıkarmaya başladı gibi gelmeye başladı piyasa kötü olunca onunda canı sıkıldı sanırım ve bişeylerle ilgilenip kafa dağıtmaya çalışıyor.
jr. member
Activity: 196
PLATIO - Smart Banking Ecosystem
Solda profillerin altına eklenen kısımları görünce ben de artık şaka olmadığının farkına vardım Smiley
member
Activity: 602
Merit: 12
bir üst konuyada yazdım. Valla 1 nisan diyecem ama meriti getiren sistem bunuda getirir hiç şiphem yok . Ama bugüne denk gelmesi 1 nisan gibi. Ancak şuda var bir çok kişi siteyi bırakabilride bugunü gören. Ne bileyim başlarım böyle işi deyip fişi çeken olabilir belki
jr. member
Gerçek olmalı bence çok hoşuma gitti şahsen benim Smiley
newbie
Activity: 39
Bir karar verin 1 nisan mı yoksa gerçek mi Smiley
full member
Activity: 175
Merit: 100
Why not!
Tabi canım 1 Nisan şakası her sene bu tür şeyler yaparlar buda onlardan biri.
Paniğe gerek yok yarın herşey normale döner.
Ama güzel de olmuş Smiley
member
Activity: 429
Merit: 11
"Lütfen" 1 Nisan şakası olsun Smiley
full member
Activity: 630
Merit: 104
Evvelki 1 Nisan şakalarını bilmeyenlerin kafası karışık.  Smiley

forumda 5 yıl öncede soru soruyordum sana şimdidee Smiley) nedir o 5 sene önceki şakalar benim aralarda baya bi eksiğim war Smiley)
full member
Activity: 504
Merit: 120
Bu kadar karmaşık bir rütbe sistemi olabilir mi ya Cheesy Theymos yine bizimle eğleniir ağam. Forumu kapatsa daha güzel bir şaka olurdu.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Evvelki 1 Nisan şakalarını bilmeyenlerin kafası karışık.  Smiley
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Merhaba Sir, Merak ettiğim için bir deneme yapıyorum Lütfen please mesajımı çok önemsemeyin.

edit: sanırım kibar birisi değilmişim. şeriatın kestiği parmak acımaz sir  Smiley
jr. member
Merit: 1
Sir'er diyarı btt de yine değişik bi uygulama. Meriti yeni yeni sindirmişken bu güncellemeye ihtiyaç var mıydı bilemiyorum.
member
Activity: 462
Merit: 10
Merit sistemine gelen eleştiriler üzerine siz misiniz bizi eleştirenler dercesine bir şaka olmuş  Cheesy
Şair burada halinize şükredin daha elimizde neler var demek istemiş  Smiley
newbie
Activity: 131
Forumda 1 Nisan manzaraları  Grin
member
Activity: 322
Merit: 10
Çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum nedense ben bu uygulamanın... şimdi kalkıp agresif bir içerik hazırlayayım içinde hakaretler oldu ve bu sistem bunu otomatik algılıyorsa altına 100 tane Sir vycl87 Please Thank you yazayım:) olsun bitsin ne güzel dünya:) eski sistemin de eksikleri olduğu doğru ama bu sistem de çok mantıklı gelmedi bana. ayrıca bounty lerde bunların hangisi baz alınıp değerlendirme yapılacak ayrı bir soru işareti... kimisi polite kısmına bakılacak diyor kimisi fmerit e. her cümlenin başına First of all Sir vycl87 Please Thank you ekleyip yazımızı yazıcaz. Umarım 1 nisan şakasıdır:))
Pages:
Jump to: