Pages:
Author

Topic: Bitfinex'e bulasmayin - page 2. (Read 304 times)

member
Activity: 212
Merit: 13
December 26, 2017, 01:27:03 PM
Her excahangede ara ara sorunlar oluyor.5-6 ay önce polo 2 gün kapandı onun içinde aynı şeyler söylendi. Bitfinex in batması felan yada paraları alıp kaçması pek mümkün değil..Öyle birşey olur ise Bitcoin bile 800-900 dolara kadar düşer.Kripto piyasası diye birşey kalmaz.En büyük hacim Bitcoinde Bitfinexte dönüyor..Öyle mtgox felan olayına felan benzetmek çok saçma olmuş..
full member
Activity: 728
Merit: 151
December 26, 2017, 01:20:01 PM
bittrex çok mu iyi  düne kadar kafasına göre hesap dondurdu..yok sen pump yaptın yok sen ortadoğu ülkesisin..dondurdum falan..üstelik onaylı hesaplarında bundan etkilendiğini okuduk burda...etherdelta ve türevleri şart  Cool

hitbtc ye sakın bulaşmayın bu arada konusu da var forumda
member
Activity: 504
Merit: 10
umachit.fund
December 26, 2017, 01:17:34 PM
Mümkün olduğu sürece Bittrex ve Binance kullanıyorum ben de. Gerçekten diğer borsalar birer birer gözden düşüyor ama bu ikisi güven veriyor.
full member
Activity: 588
Merit: 104
December 26, 2017, 12:38:45 PM
Uyarı için teşekkürler. Bir miktar iota tutuyordum orada. Uzun süredir aklımda çekmek ama nedense üşeniyordum hesaba girmeye. Başlığını görünce üşenmeyip binance'a aktardım iotaları.
member
Activity: 350
Merit: 25
December 26, 2017, 12:27:29 PM
Su anda cok kotu durumda, hicbir withdrawal (cekim) yapamiyorsunuz. Hash olusmuyor yani daha coin/token HitBTC'den cikipta blockchain'e miner'lara bile gitmiyor, ve sikayet sayisi surekli artmaya basladi.

Ozellikle ETH tabanli tokenlar buyuk problem, benimki 6 gun pending'de bekledikten sonra transfer oldu. 6 gun ne demek aq saka mi bu.

2 tane de BTC transferim pending'de takili kaldi su anda.

Son mallarimi kaciriyorum (kacirabilirsem) bir daha bulasmam bu illete.

Biliyorsunuz Aralik 11'de HitBTC'ye bulasmayin demistim, ordan sonra zaten hala orda kalanlarin sikintilari giderek artti, bugun hala devam etmekte.

Simdide soyluyorum Bitfinex'e bulasmayin, bircok insan withdraw sorunu yasamaya baslamis burnuma kotu kokular geliyor. Onun disinda Tether ile zaten surekli belese para bastiklari icin onlar yuzunden cokucek piyasa bi gun (Mt. Gox ver 2.0).

Simdiden erkenden onleminizi alin cekin paranizi Bittrex veya Binance'a, sonra binlerce support ticket olduktan sonra sira size gelmiyor diye buraya gelip dert yanmaya basliyorsunuz, ne yazikki kimsenin elinden birsey de gelmiyor yapicak.

Polo'yu da tavsiye etmiyorum. Binance / Bittrex en duzgun borsalar su anda.
Pages:
Jump to: