Pages:
Author

Topic: Bitfortip | A social reward network powered by Bitcoin. - page 6. (Read 40165 times)

sr. member
Activity: 577
Merit: 314
Αν έχεις να πεις κι άλλα γι'αυτό που κάνεις ναι. Πολύ ευχαρίστως να βοηθήσουμε να ανεβεί η κυκλοφορία Smiley



Ετοίμασα ένα μικρό άρθρο. Με ποιον επικοινωνώ για να το ανεβάσει;
sr. member
Activity: 387
Merit: 250
Αν έχεις να πεις κι άλλα γι'αυτό που κάνεις ναι. Πολύ ευχαρίστως να βοηθήσουμε να ανεβεί η κυκλοφορία Smiley

sr. member
Activity: 577
Merit: 314

Πες αν θες και εδώ κανά δυο πράγματα για να ανεβάσουμε στο blog...


Θέλει κάποιος να γράψει το άρθρο ή να ετοιμάσω ένα εγώ και να σας το στείλω να το ανεβάσετε;
sr. member
Activity: 577
Merit: 314
Ωραίο! Αν κατάλαβα καλά, ποστάρω μια απορία και πληρώνω ένα ποσό ως επιβράβευση σε αυτόν που θα μου δώσει την καλύτερη απάντηση, αυτή που θα μου λύσει την απορία?

Και το αντίστροφο, δηλαδή λύνω απορίες και πληρώνομαι κάποια μικροποσά ως επιβράβευση?

Πολύ καλή ιδέα! Εύχομαι καλή επιτυχία!

Ναι ακριβώς έτσι λειτουργεί.
legendary
Activity: 910
Merit: 1000
Ωραίο! Αν κατάλαβα καλά, ποστάρω μια απορία και πληρώνω ένα ποσό ως επιβράβευση σε αυτόν που θα μου δώσει την καλύτερη απάντηση, αυτή που θα μου λύσει την απορία?

Και το αντίστροφο, δηλαδή λύνω απορίες και πληρώνομαι κάποια μικροποσά ως επιβράβευση?

Πολύ καλή ιδέα! Εύχομαι καλή επιτυχία!
sr. member
Activity: 387
Merit: 250
Απλό και καλό... Παίζει να'ναι το πιο απλό bitcoin service που έχω δει και ίσως το πρώτο σε αυτό το στυλ. Δεν μου 'ρχεται κάτι άλλο αντίστοιχο.

Πες αν θες και εδώ κανά δυο πράγματα για να ανεβάσουμε στο blog...
sr. member
Activity: 577
Merit: 314
Υπάρχει κάποιος που θα ενδιαφερόταν να γράψει ένα άρθρο για το bitcoin site μου;


Είναι καινούργια η ιστοσελίδα και έχω ήδη πάρει μερικά θετικά reviews από site του εξωτερικού.

www.bitfortip.com

Όποιος έχει site ή blog με θέμα το Bitcoin και ενδιαφέρεται, ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα.
Pages:
Jump to: