Pages:
Author

Topic: Bithesap.com - Türkiye'nin En Hızlı ve Hesaplı Bitcoin ve Altcoin Borsası - page 3. (Read 2036 times)

full member
Activity: 350
Merit: 105
Hayırlı olsun Allah utandırmasın. Lakin sadece Btc olucaksa biraz sıkıntılı bir durum. Şu anda çoğu borsa yeni yeni para birimleri ekliyor. Umarım sizde eklersiniz. Kolay gelsin.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
frontend kıyısından tutmuş olsada
api konusunda cahil
exchange kısmına girmedim ancak başlangıçta kısma bakarak söyleyebilirim ki polling yaptığı gözüküyor.
bu yüzden backend in düzgün bir yapıda olduğunu düşünmüyorum

yorumunuz icin tesekkur ederim, boyle detayli incelenip teknik yorumlar almak ayrica hosumuza gidiyor.
hemen cevap verelim, exchange kismina girip bakarsaniz polling in sadece ticker api call u icin diger tum eventler icin webhooks kullanildigini gorursunuz.

bu sekilde yapmamizin sebebi herhangi bir sekilde websocketlerini kullanamayan clientlarin da ticker bilgisini en azindan cekip kullanima devam edebilmesi ayrica iletisim icin alternatif bir kanal olusturmasi acisindandir.

diger tum islemler ornegin alis/satis/bakiye bilgileri/acik emirler/gerceklesen emirler/market datasi/ vs. gibi tum bilgiler client a push edilip gercek zamanli olarak guncellenmektedir.

tum islemlerde de oncelik websockets olup clientin desteklemesine gore server sent events e fallback yapmaktadir.

siz gene de buna bakarak backend in duzgun olup olmadigina karar vermeyin, yaptigimiz testlere ve simulasyonlara gore iddamizin arkasindayiz.

jr. member
Activity: 196
Merit: 5
frontend kıyısından tutmuş olsada
api konusunda cahil
exchange kısmına girmedim ancak başlangıçta kısma bakarak söyleyebilirim ki polling yaptığı gözüküyor.
bu yüzden backend in düzgün bir yapıda olduğunu düşünmüyorum
newbie
Activity: 21
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ilk 250 kullanıcımıza ulaştık. 14 Şubat'a kadar bu kullanıcılarımız komisyonsuz işlem yapmaya devam edebileceklerdir.
newbie
Activity: 26
2fa kesinlikle olmalı, SMS e güvenmiyoruz
hero member
Activity: 953
Merit: 504
google auth yok mu?

2FA guvenligi icin sms ile cep telefonu uzerinden kodu gonderiyoruz, talep olursa ama google auth da ekleyebiliriz.

Hayırlı olsun.

Sms veya 2fa doğrulama seçeneğini kullanıcıların tercihine bırakırsanız sizin için daha iyi olur. Malum Son zamanlarda ortaya atılan sim kopyalama olayından sonra 2fa olması tercih sebebi olabilir. Sms güvenliği konusunda insanların ciddi endişeleri var.
member
Activity: 98
Merit: 10
“Innovation Powered by Crypto”
Hayırlı olsun. Bende bir süre takipte kalacağım. Malum güvenilirlik konusunda endişe taşıyoruz. İlk önce bu endişeyi aşmamız gerekli
newbie
Activity: 4
Yurt disindan baglananlar icin super kolaylik olur google auth -)

Bu arada guzel olmus elinize saglik.
newbie
google auth yok mu?

2FA guvenligi icin sms ile cep telefonu uzerinden kodu gonderiyoruz, talep olursa ama google auth da ekleyebiliriz.
newbie
Activity: 4
newbie
Activity: 41
işallah büyür ve yüksek hacimli bir borsamız daha olur. ne kadar çok borsa o kadar iyi.
newbie
Türkiye'de yeni kripto para borsalarının açılması güzel haber, bu sayede daha fazla rekabet olacak müşteriye daha hızlı, güvenli, sorunsuz hizmet verebilenler bir adım önde olarak daha fazla müşteri kazanacaktır. Sitenizin ilk girişi biraz basit gibi geldi bana, adres var ama vergi dairesi, ticaret sicil, firmanız hakkınızda bir bilgi yok aslında en önemlisi bir telefon numarası olsa çok iyi olurdu, neyse size ve müşterilerinize hayırlısı olsun bol kazançlar dilerim.

Bir soru; sitenizden hangi altcoinler ile işlem yapılabilecek?

tesekkur ederiz.istediginiz bilgileri ve daha fazlasini destek merkezine ekledik: https://destek.bithesap.com/hc/tr/articles/360000014372 buradan gorebilirsiniz.

ilk olarak ETH (Etherium) ve XRP (Ripple) i herkese acacagiz.

member
Activity: 186
Merit: 10
Hayırlı olsun diyelim rekabet iyidir her yeni açılan borsayı olduğu gibi burayıda uzaktan izleyeceğim bir süre. Güvenilir olduğu kanısına vardığımda hacimde olursa kullanırım.
newbie
Activity: 1
Hayırlı Olsun Dostum. Site Cok Hızlı ve Kolay Anlaşılır Olmuş. İlk 250 Kişinin İçinde Olma Grurunu yaşıyorum. Bu Güzel Fırsatı Bizlere Sağladığınız için emeğinize sağlık. 
newbie
Activity: 5
Türkiye'de yeni kripto para borsalarının açılması güzel haber, bu sayede daha fazla rekabet olacak müşteriye daha hızlı, güvenli, sorunsuz hizmet verebilenler bir adım önde olarak daha fazla müşteri kazanacaktır. Sitenizin ilk girişi biraz basit gibi geldi bana, adres var ama vergi dairesi, ticaret sicil, firmanız hakkınızda bir bilgi yok aslında en önemlisi bir telefon numarası olsa çok iyi olurdu, neyse size ve müşterilerinize hayırlısı olsun bol kazançlar dilerim.

Bir soru; sitenizden hangi altcoinler ile işlem yapılabilecek?

newbie
Activity: 30
Sadece BTC alım satımı yapılsaydı gereksiz olurdu. Fakat altcoinlerin de olması cezbedici. Umarım başarılı bir site olur. Başarılar.
newbie
Hayirli olsun, az once uye oldum oldukca hizli ve stabil gozukuyor,

Birkac islem gerceklestirip tekrar yorumlarimi yazacagim.

değerli yorumunuz icin teşekkür ederiz. kullanım deneyimi yorumlarınızı duymaktan mutlu oluruz.
newbie
Hayırlı olsun, allah muvaffak etsin diyorum, başarılar diliyorum, kripto para piyasası tamamen bıçak sırtı bir piyasa o yüzden dikkatli olmak gerekli diye düşünüyorum.

degerli yorumunuz icin tesekkur ederiz.
newbie
Borsa açılma hızını takip edemez olduk. Sürekli yeni yerler açılıyor. Hangisi hacim kazanacak merak konusu.

Yurtdisi orneklerine baktigimizda her borsanin ozellestigi bir alan ve hedef kitlesi oluyor ve genelde gercekten sectikleri alana en iyi odaklanmis borsalar basarili oluyor. bizim hedef aldigimiz ve ozellestigimiz alan hiz ve tutarli bir borsa deneyimi.buna da bitcoin borsasi bakis acisiyla degil de gercek borsa deneyimini bu camiaya kazandirmak icin giristik. basarili olup olmadigimizi zaman ve kullanicilarimizin memnuniyeti gosterecek.

Guzel bir noktayi yakaladiniz , bir borsada onemli olan diger bir faktor de saglikli fiyatlama yapilabilmesi icin hacim ve derinliktir.Derinligin ve hacmin olmadigi piyasalarda islem yapamazsiniz ve duzgun fiyatlama olmaz.Hatta bazi piyasalarda iyi kazandiracagini dusunmenize ragmen yeterli derinlik olmaz ise (ornegin borsa yatirimcisi icin bist 100 disindaki hisse senetleri) bu piyasalara giremeyebilirsiniz. hatta bazi milyar dolarlik global fonlar icin de borsa istanbulun geneli bile islem yapmalari icin yeterince derin degildir cunku islemleri fiyat hareketlerine sebep olurlar.zaten bunun icin ki her borsa ve bithesap.com belirli islem limitleri icinde alim satim yapmaniza izin verir.Sadece borsa altyapisi degil ayni zamanda piyasa yapicisi olarak da faaliyet gosterdigimiz ve kendimiz de bitcoin yatirimcisi oldugu icin kullanicilarimizin maksimum ihtiyac duyacaklari kadar likiditeyi hesaplayip burda bulunduruyoruz ve ihtiyac durumuna gore arttirip azaltacagiz. dolayisiyla bithesap da hacim ile ilgili bir problem yasamayacaginizi dusunuyoruz.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Borsa açılma hızını takip edemez olduk. Sürekli yeni yerler açılıyor. Hangisi hacim kazanacak merak konusu.
Pages:
Jump to: