Pages:
Author

Topic: Bitmain'in Hashnest Adlı Cloudmining Hizmeti - page 2. (Read 17739 times)

member
Activity: 108
Merit: 10
   Hash Type   Avaliable   Trade Locked   Total      
   UMISOO   135.0   0.0   135.0    Deposit
   AntS4   0.0   0.0   0.0    Deposit
   AntS5   0.0   0.0   0.0    Deposit
   AntS3   0.0   0.0   0.0    Deposit
   AntS2   0.0   0.0   0.0    Deposit

Hash type ve gelirleri nelerdir sitede ulaşamadım ? UMISOO'nun diğerlerinden farkı nedir ? Teşekkürler Çakır
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
http://img.im/i/e1wsa6 Arkadaşlar bir adet  deneme amaçlı satın aldım,fakat sanırım otomatik değil bunun aktivitesini ne kadar kazandırdığını ve nasıl başladığını söyler misiniz ?
transactions bölümünü 1-2 saat sonra tekrar kontrol et.
member
Activity: 108
http://img.im/i/e1wsa6 Arkadaşlar bir adet  deneme amaçlı satın aldım,fakat sanırım otomatik değil bunun aktivitesini ne kadar kazandırdığını ve nasıl başladığını söyler misiniz ?
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
Şu anda 20.000GHS (20TH) alsam S5 şeklinde güncel fiyattan yanlış hesaplamadıysam FEE düşünce günlük 30$ civarı bir kar bırakıyor. Ben genelde hashnest'e 2-3 gün girip mining yapıp tekrar aldığım fiyata satıp çıkıyorum, trading fee olmadığı ve yüksek ghs ile girince kar bırakıyor. Şu anda 0.0016 pahalı geldi bana kırılma noktası oluyor 2 hafta sonra falan fiyat ciddi düşebiliyor zorluk çok artmasa bile. Konuyu takip ediyorum pusuya yattım bende, şunun şurasında gerçekten cloud mining yapan kim kaldı Smiley

dediğiniz gibi fiyatlar iki haftaya kalmaz en az %25 geriler
tabi bu sırada bitcoin fiyatı yukarı fırlamazsa
ama hashnest de en güzel kar trading..
cloud mining arka planda kaldı..
sr. member
s5'leri şu anki market fiyatından satın almayın.
hashnest'in şu anda satış fiyatı 1 GHs başına: 0.0014721731 btc
marketteki fiyat 0.0018.

eğer elinizde ~1.7 btc varsa ana sayfadan 1 adet S5 (1155 GHs) satın alın ve market'te dumplayın. %10 civarı bir kar bırakır. not: satışı 0.0016'ya kadar yapın geri kalanı satış emri olarak girin yoksa kar düşük olur.
hero member
arkadaslar uye oldum fakat market kisminda sadece s5 cikiyor. alip kenara yaticam fiyat olarak Price: USD(1.64235฿)  Stock: 1521

Maintenance Fee: $0.00118452/GHS/Day  gosteriyor. normalmidir alip kenara yatsak kendini kurtarip kazanca gecme ihtimali nasildir...

Hocam trading kısmından pazara girebilirsiniz
Tabi kesin olmamakla birlikte S5'lerin pazara düşünce ucuzlamasını bekliyorum
yatırım tavsiyesi değildir Smiley
member
Activity: 65
arkadaslar uye oldum fakat market kisminda sadece s5 cikiyor. alip kenara yaticam fiyat olarak Price: USD(1.64235฿)  Stock: 1521

Maintenance Fee: $0.00118452/GHS/Day  gosteriyor. normalmidir alip kenara yatsak kendini kurtarip kazanca gecme ihtimali nasildir...
hero member
artışa rağmen ghs fiyatları hiç kıpırdamadı yerinden

Trading kısmı inanılmaz sakin
alım istekleri azaldı
kimse de ucuza satmak istemiyor
durgunluğun sebebi bu..
şu kadarcık hacme bile bot koymuşlarya pes diyorum ufak miktarları toplayıp boşa düşürdüm satışı düşüren botcukları umisooları da 18 den çıkardım elimden s5 e gireriz artık çıkınca

Ben hala Umissolardayım Smiley
Al sat idare etmeye çalışıyoruz
ama şu botlar alım-satım farkını azaltıyor, kar etmek zor..
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007

alım istekleri azaldı
durgunluğun sebebi bu..
şu kadarcık hacme bile bot koymuşlarya pes diyorum ufak miktarları toplayıp boşa düşürdüm satışı düşüren botcukları umisooları da 18 den çıkardım elimden s5 e gireriz artık çıkınca
hero member

alım istekleri azaldı
durgunluğun sebebi bu..
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
full member
Activity: 238
Merit: 100
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
tabi S4 ben elde tutmuyorum. sürekli al-sat yapıyorum. s5 için BTC biriktiriyorum orda. başka deposit yapmicam(yapmayacağım yazmak çok uzun ya (bunu parantez içine almak daha da uzunmuş)) s5 başlayınca s5'e geçerim. ama o arada s4'de kalmamak lazım.
sr. member
s5 işin içine girince sizin aldığınız gh fiyatları düşmeyecek mi şimdi

muhtemelen düşecek. ama bu "öleceği" anlamına gelmiyor.
legendary
Activity: 1484
s5 işin içine girince sizin aldığınız gh fiyatları düşmeyecek mi şimdi
sr. member
yabu hashnestteki chart ve depth grafikleri bende görünmüyor. sizde nasıl? ona göre ya çözmeye çalışıcam ya daa önemsemeyeceğim

grafikler bende de görünmüyor. hiç denk gelmedim o tabların çalıştığına. full order book üzerinden hesap yapıyorum ben.
full member
yabu hashnestteki chart ve depth grafikleri bende görünmüyor. sizde nasıl? ona göre ya çözmeye çalışıcam ya daa önemsemeyeceğim
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Şu acemiye bir yardım arkadaşlar. Hashnest sitesine yeni üye oldum ama almam gereken hangisi anlayamadım? Hangisi ne işe yarıyor ne kazandırıyor ya da ne nedir ne değildir kısa bir açıklama yaparsanız sevinirim.

ANTS4
ANTS3
ANTS2
UMISOO

Kısaca en karlısı hangisi olur? Hangisini almamı tavsiye edersiniz?

Herkese bol kazançlar.

ben boğulacaksan derin su da boğul derim ve ANTS4 trade başladıktan sonra fiyat oturunca ANTS5'e gir ama kar ettiğinde sat düşünce fiyat al. ordan da kar yap. ben dün 29 saatte bu yöntemle ANTS4lerden 0,03BTC kar etmişim.

Pek vaktim olmadığı için al sat yapmadan devam etmeyi düşünüyordum aslında. Bir de al sat konusunda pek yetenekli değilim Smiley Ama önerini dinleyerek ANST4 alıyorum.
full member
Şu acemiye bir yardım arkadaşlar. Hashnest sitesine yeni üye oldum ama almam gereken hangisi anlayamadım? Hangisi ne işe yarıyor ne kazandırıyor ya da ne nedir ne değildir kısa bir açıklama yaparsanız sevinirim.

ANTS4
ANTS3
ANTS2
UMISOO

Herkese bol kazançlar.

ben boğulacaksan derin su da boğul derim ve ANTS4 trade başladıktan sonra fiyat oturunca ANTS5'e gir ama kar ettiğinde sat düşünce fiyat al. ordan da kar yap. ben dün 29 saatte bu yöntemle ANTS4lerden 0,03BTC kar etmişim.
newbie
Activity: 2
Merit: 0

ANTS4
ANTS3
ANTS2
UMISOO

Herkese bol kazançlar.

full member

Birileri bu şirketlere daha güçlü cihazlar yapmanın madenciliğe bir yararı olmadığını anlatabilse keşke. Gereksiz yere zorluk arttırıyorlar. Keşke bitcoin çekirdeği geliştiricileri tekelliği önlemek adına havuzların hash oranlarına bir sınırlama getirebilse. İyimi olur kötümü olur bilmiyorum ama bitcoin çok daha az enerji ile üretilebilecekken şu an elektrik masrafı el yakıyor.
aynen Cheesy haha s5 yapacak zorluk artacak s6 yapacaklar. iphone gibi. ama zorluk arttıkça küçükler miming bırakacak. kendileri btc üretici olacaklar. resmen "altın madenine sahip" olmanın peşindeler. işte bunlar hep kapitalizm.
Pages:
Jump to: