Pages:
Author

Topic: Bitomat w Krakowie - page 2. (Read 898 times)

newbie
Activity: 210
Merit: 0
July 22, 2018, 12:15:19 PM
#50
Ciekawy jestem czy go ktoś już przetestował?
Jakie są limity (słyszałem coś o 50k) i czy ktoś w ogóle zbliżył się do tak wysokiej kwoty, czy tylko transakcje ~1k?

Właściciel w wywiadzie z tego co pamiętam mówił, że można wypłacać tyle ile jest w bankomacie. Ile dany bankomat ma w danym momencie gotówki można zobaczyć na ich stronie https://shitcoins.club/ klikając 'Lokalizacje'. W związku z wchodzącą nową dyrektywą UE można spodziewać się, że wprowadzone zostaną limity równowartości 10k EUR.

e: albo i nie. Z tego co czytam to tylko dla niektórych rodzajów transakcji będzie mniejszy limit.

Opcja wskazujaca ilosc pieneidzy w bitcomacie jest genialna … wszedlem na strone dziala … Oby wiecej takich incjatyw … I prowizja w okolicach 10 % tez konkurencyja
newbie
Activity: 23
Merit: 0
July 17, 2018, 01:58:41 PM
#49
Od około miesiąca w Krakowie znajduje się nowy Bitomat w M1 przy Alei Pokoju 67. Wygląda na to, że trafił tam jakiś starszy model, ale nie ma sensu narzekać, bo przynajmniej nie trzeba jeździć do centrum.

https://i.imgur.com/6zSqLOE.jpg

No i co, mozno sprzedac bitcoina, czy etheriuma? Sprobowal ktos? Bardzo czekawe, jak to wyglada.

W takich Bitomatach zazwyczaj możesz sprzedać i kupić Bitcoin oraz Dash.
W końcu coś się zaczyna dziać. Rozmawiałem tydzień temu z jednym z kantorów i maja powstać kolejne w dużych galeriach.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
July 16, 2018, 12:02:44 PM
#48
Ciekawy jestem czy go ktoś już przetestował?
Jakie są limity (słyszałem coś o 50k) i czy ktoś w ogóle zbliżył się do tak wysokiej kwoty, czy tylko transakcje ~1k?

Właściciel w wywiadzie z tego co pamiętam mówił, że można wypłacać tyle ile jest w bankomacie. Ile dany bankomat ma w danym momencie gotówki można zobaczyć na ich stronie https://shitcoins.club/ klikając 'Lokalizacje'. W związku z wchodzącą nową dyrektywą UE można spodziewać się, że wprowadzone zostaną limity równowartości 10k EUR.

e: albo i nie. Z tego co czytam to tylko dla niektórych rodzajów transakcji będzie mniejszy limit.
full member
Activity: 518
Merit: 106
July 11, 2018, 07:22:32 AM
#47
W łodzi pojawił się ostatnio w M1


Ciekawy jestem czy go ktoś już przetestował?
Jakie są limity (słyszałem coś o 50k) i czy ktoś w ogóle zbliżył się do tak wysokiej kwoty, czy tylko transakcje ~1k?
wgd
legendary
Activity: 1815
Merit: 1005
July 05, 2018, 01:39:51 PM
#46
Znany jest wlasciciel tej zabawki? Jakie sa prowizje do wyplaty fiatów, i czy mozna sprawdzic stan "papierow" przed zleceniem platnosci?  Tongue Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
sr. member
Activity: 518
Merit: 257
July 02, 2018, 06:05:54 PM
#45
Podobna maszyna stoi w Bytomiu, ciekawe jak to wygląda z fee.
Dziwi mnie tylko fakt, że w mieście, które powoli pustoszeje, a ludzie raczej oglądają się co wsadzić do gara niż za giełdą i inwestycjami ktoś zaryzykował taką inwestycję.
Czekam na Bitomat w Katowicach.

Tu raczej nie chodzi o Bytom a samą galerię handlową. Pewnie nie łatwo jest wstawić taki automat do galerii handlowej, więc szuka się takich które na to zezwolą. Galerie w niewielkich miastach chcą w każdy możliwy sposób przyciągnąć klientów. Jeżeli na Śląsku są tylko dwa automaty (Bytom i Katowice) to jest to ciekawy pomysł, aby ściągnąć ludzi z całego Śląska. A jeżeli ktoś ma pieniądze aby inwestować w krypto, pewnie też ma aby wydać coś przy okazji w galerii  Wink
newbie
Activity: 29
Merit: 16
July 02, 2018, 04:31:28 AM
#44
Co jak co, ale bankomaty bankowe mogłyby się uczyć od bitomatów stylizacji. Bitomaty wyglądają jak wyjęte z Deus Ex, aż chce się podejść
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
June 27, 2018, 11:14:36 AM
#43
Od około miesiąca w Krakowie znajduje się nowy Bitomat w M1 przy Alei Pokoju 67. Wygląda na to, że trafił tam jakiś starszy model, ale nie ma sensu narzekać, bo przynajmniej nie trzeba jeździć do centrum.



No i co, mozno sprzedac bitcoina, czy etheriuma? Sprobowal ktos? Bardzo czekawe, jak to wyglada.

W takich Bitomatach zazwyczaj możesz sprzedać i kupić Bitcoin oraz Dash.
newbie
Activity: 29
Merit: 16
June 24, 2018, 05:26:21 AM
#42
dużo tego rodzaju bitkoin maszynek jest w małopolskim i na śląsku ? jest jakaś lista lokalizacji ? Cheesy

W tym artykule wydaje się być najaktualniejsza lista bitomatów - link do artykułu
jr. member
Activity: 87
Merit: 1
June 21, 2018, 03:43:51 AM
#41
dużo tego rodzaju bitkoin maszynek jest w małopolskim i na śląsku ? jest jakaś lista lokalizacji ? Cheesy
newbie
Activity: 29
Merit: 16
June 17, 2018, 04:41:19 AM
#40
Jak myślicie, taki bitomat to chyba jedno z dwóch najbardziej anonimowych sposobów na kupienie bitcoina. Oczywiście po dopracowaniu szczegółów. Sposoby o których myślę to:
1) Kupno bezpośrednio od posiadacza bitcoina twarzą w twarz
2) Bitomat - tak jak wczesniej kolega @kryptolizak napisał

Jaka firma otworzyła bitomat w Krakowie?
full member
Activity: 518
Merit: 106
June 10, 2018, 12:14:45 PM
#39
No i co, mozno sprzedac bitcoina, czy etheriuma? Sprobowal ktos? Bardzo czekawe, jak to wyglada.
newbie
Activity: 10
Merit: 5
June 10, 2018, 11:48:31 AM
#38
Pełne zestawienie Bitomatów w Polsce:
https://www.kryptoholik.pl/bitomaty-w-polsce/
copper member
Activity: 28
Merit: 1
March 28, 2018, 05:09:34 PM
#37
Podobna maszyna stoi w Bytomiu, ciekawe jak to wygląda z fee.
Dziwi mnie tylko fakt, że w mieście, które powoli pustoszeje, a ludzie raczej oglądają się co wsadzić do gara niż za giełdą i inwestycjami ktoś zaryzykował taką inwestycję.
Czekam na Bitomat w Katowicach.
member
Activity: 196
Merit: 19
March 22, 2018, 07:10:17 PM
#36
Bitomat doczekał się małego liftingu w postaci tylnej płyty w kolorze czarnym oraz podświetlanego logo Bitcoina Grin Trzeba przyznać, że prezentuje się sporo ładniej.
wgd
legendary
Activity: 1815
Merit: 1005
March 16, 2018, 06:30:35 PM
#35
Ja testowalem bitomaty z roznymi mobilnymi walletami z doswiadczenia polecam mycelium wyzsze fee i ksiegowanie masz w 5 sekund ;]
newbie
Activity: 20
Merit: 1
March 07, 2018, 12:31:20 PM
#34
skoro automat rejestruje przez kamere twarz itd. to moje pytanie sie pojawi, gdzie anonimowosc bo przeciez kazdemu o to chodzi, czyz nie?

latwo to rozwiazac Smiley

a) podchodzisz w kominiarce (jest zimno jeszcze wiec nikt nie nabierze podejrzen)
b) kupujesz maske anonimusow (tez nie jest zabronione)
c) prosisz niczego nie swiadoma kolezanked
d) zapuszczasz brode, po wyplacie golisz (albo w odwrotnej kolejnosci Wink) +30% do anonimowosci dodaja okulary przeciwsloneczne

 Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
newbie
Activity: 10
Merit: 5
March 06, 2018, 09:34:43 AM
#33
Przetestowałem Bitomat krakowski  Wink Swoje spostrzeżenia udokumentowałem w filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=BnYRF8uk83Q&lc
hero member
Activity: 1008
Merit: 500
March 05, 2018, 07:03:53 AM
#32
skoro automat rejestruje przez kamere twarz itd. to moje pytanie sie pojawi, gdzie anonimowosc bo przeciez kazdemu o to chodzi, czyz nie?

Ja osobiscie widzialem bitomat, w ktorym problem kamerki ktos rozwiazal guma do rzucia Cheesy  Roll Eyes Cool
To najlepszy sposób na anonimowość Grin
Chociaż dla centrów handlowych to nie pasuje) tam i bez tego wiele kamer.
sud
sr. member
Activity: 826
Merit: 301
March 05, 2018, 03:50:59 AM
#31

Wplata ok.
Ale na jakiej zasadzie beda dzialaly wyplaty?
Troche trwa przelanie btc...

Zależy jakie fee dasz. Podejrzewam, że będzie wymagał kliku potwierdzeń żeby wydał gotówkę. Pytanie tylko ile? 3 czy 10... Ktoś chętny na pierwszy ogień? Cool
W przypadku gdy nie chcesz czekać na wymaganą ilość potwierdzeń możesz pobrać "paragon" ze specjalnym kodem i odebrać pieniądze później, jeśli wszystko dobrze zrozumiałem. Opcja jest dostępna po naciśnięciu przycisku "Nie widzimy twojej wpłaty? Kliknij tutaj" na ekranie. (widoczny na zdjęciu kilka postów wyżej)

No to bardzo fajnie to rozwiązali. Wchodzisz do galerii, klikasz wypłać, idziesz połazić po sklepach i po godzince wracasz odebrać gotówkę. Jedyny minus to te limity, ale znowu nie są one takie niskie.
Pages:
Jump to: