Pages:
Author

Topic: BitPurge.io | 100 Satoshi / dk | %50 Referans kazancı - page 2. (Read 9745 times)

hero member
Activity: 1103
Merit: 500
Reklam geliri yapılan ödemeyi karşılamıyor olabilir, oranların düşürülmesi normal, site zaten daha önce bu sebepten ödeme yapamadı.
full member
Activity: 168
Merit: 100
Bu sabahın süprizi de kapasite 800'den 500'e indirilmiş
her sabah yeni bir supriz Smiley
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Çıkarılan BTC ile level alsak nasıl olur acaba ? İşe yarar mı yoksa elimizde mi patlar ?
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
sistem dün açılmıştı ve dakikada 80 satoshi kazandırıyordu..
Şimdi kontrol ettim hala açık ama dakikada 15 satoshiye düşmüş
Bunlar bir site için eksi puanlar..
Keşke bu planlamalar önceden yapılıp sistem açılsaydı..
Ben artık bu sistemi bıraktım. Sitede hep aynı şey oluyor. İlk gün her şey tamam. Sonrasında işler sarpa sarıyor. Buda siteyi gözümde güvenilmez bir hale sokuyor.
full member
Activity: 238
Dün gece ne güzel saatte 80 satoshi ile açıldı
Ödeme istedim ve 1 saat içerisinde geldi
Tamam güzel diyip reklamını yaptım satte 80 satoshi diye
Sabah kalktım saatte 15 satoshiye düşmüş
O kadar reklam elimde patladı..
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
sistem dün açılmıştı ve dakikada 80 satoshi kazandırıyordu..
Şimdi kontrol ettim hala açık ama dakikada 15 satoshiye düşmüş
Bunlar bir site için eksi puanlar..
Keşke bu planlamalar önceden yapılıp sistem açılsaydı..
full member
Arkadaşlar yeniyim kusura bakmayın ama ben bu sitelerin amacını anlamadım ne işe yarıyorlar neden bitcoin dağıtıyorlar.

Sayfalarına reklam alıyorlar
Sen siteye her girdiğinde o reklamdan para kazanıyorlar..
full member
Activity: 196
Arkadaşlar yeniyim kusura bakmayın ama ben bu sitelerin amacını anlamadım ne işe yarıyorlar neden bitcoin dağıtıyorlar.
full member
Sanırım yeni admin
Çünkü ödül sistemi 80 satoshiye düşürülmüş..
ref gelirleri de %2
full member
Sistem açılmış görünüyor..
Eski sistem mi yoksa yeni admin mi? Smiley
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Dakikada 80 satoshi verin o site tutar..
İster yeni isimle açın ister aynı domainle..
sr. member
Activity: 574
Merit: 253
Burada önemli olan ne oranda kazandıracaksınız..
Reklamlarınızı ayarlayıp eski sahibi gibi bol kazanç verirseniz tekrar kullanıcı toplarsınız..
Hem de hızlıca
Ama sistemi alıpi muslukları kısarsanız, yeni kullanıcı bulmanız zor olur..

Dakikada verilen oranı 80 satoshiye düşürmeyi planlıyorum.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
Burada önemli olan ne oranda kazandıracaksınız..
Reklamlarınızı ayarlayıp eski sahibi gibi bol kazanç verirseniz tekrar kullanıcı toplarsınız..
Hem de hızlıca
Ama sistemi alıpi muslukları kısarsanız, yeni kullanıcı bulmanız zor olur..
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Scam a dönüşmüş bir siteyi almak bence çok mantıksız. Ustelik ilk sahibinin siz olmadığını nerden bilelim? Baktın siteyle ilgilenemedin vs.. millette somurdu sonra yeni bir uyelik acip ben yeni sahibiyim böle böle olmuş diye ortaya çıkmışta olabilirsin. Yani eğer gerçekten sen aldıysan git başka bir domain üzerinden yürüt bu işi. benim tavsiyem bu.
full member
Sorun şu, gerçek reflerle bu sahte refler nasıl ayrılacak?
Gerçek refler silinirse yazık olur...
legendary
Bu site açılalı ne kadar oldu ki? 3 btc borç birikmiş.Bu yeni açılan bir site için çok ciddi bir rakam.Bu kadar kısa sürede ne kadar üye çekti ki bu rakamlara ulaştı gerçekten merak ettim doğrusu.

Takip eden kimse olmadığı için bir sürü sahte ref olmuştur. Mesela admin bu site ile ilgilenirken birisi 30 tane mi ne sahte ref açmıştı. Bam attı. Ama sonra böyle işi bırakınca ban atan çıkmamış bu da ödeme miktarını arttırmış büyük ihtimalle.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Bu site açılalı ne kadar oldu ki? 3 btc borç birikmiş.Bu yeni açılan bir site için çok ciddi bir rakam.Bu kadar kısa sürede ne kadar üye çekti ki bu rakamlara ulaştı gerçekten merak ettim doğrusu.

Demek ki bol sahte üyelik
Bol sömürü olmuş
Köklü bir temizlik şart..
member
Activity: 78
Merit: 10

legendary
Siteyi arkadaştan satın aldım, script hoşuma gitti.

Biraz daha iyileştirmeler yapıp (multi-ip, reklam, içerik) ilerleyen günlerde aynı domain altında açmayı düşünüyorum . Arkadaş adsense ile olan anlaşmazlıktan ötürü yayın hayatında başarılı olamadı.

Sitedeki tüm veri silinmek zorunda. En azından withdraw istekleri, çünkü 3 btcyi aşmış.
Site adı değişmezse bu iş yürümez. Ben bu siteyi bırakalı çok oldu. İsim değişirse ve forumda detaylı yeni bir konu açılıp sanki hiç birşey olmamış gibi anlatırsanız ben sisteme tekrar katılırım.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
bence site ismini değiştirin yepyeni bir adresten sıfırdan baslayın geri hersey aynı bile kalabilir. obur türlü eski günlerin surekli sıkıntısı sizi takip eder. durup durup önünüze eski ödemeleri cıkarırlar.
Pages:
Jump to: