Pages:
Author

Topic: Bitstamp - page 3. (Read 20553 times)

legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
May 11, 2015, 05:53:48 PM
#44
Zamislite ovo sranje koje dobijem od njih danas:

Quote
We have received your withdrawal request and have instructed our administration to further process it.

However, as your withdrawal request met some of our volume and frequency thresholds, we kindly ask you to help us better understand the nature of your relationship with Bitstamp.

In order to do so, we require that an additional KYC (know your customer) procedure is completed so we can process you future withdrawals without any additional delays.

We kindly ask you to send us a high resolution image double page of your international passport and answer the following KYC questionnaire:

1. How did you learn about Bitcoin?
2. The purpose of trading on Bitstamp?
3. What is the origin of the deposited Bitcoins? If mining, please specify your hardware specifications and submit a receipt or an invoice for your mining equipment.
4. What are your future plans and activities planned on our exchange?
5. Do you plan more withdrawals in the future?
6 Which bank do you intend to use? Please provide the complete address and SWIFT code.
7. Estimated amount that you would be depositing/withdrawing to/from your Bitstamp account per month (in USD and BTC)?


We kindly ask you to submit your answers and documents in a reply to this ticket.


Best regards,
Marko Eri

Cudno...

Ste sigurni da je to od njih...? Ja sam danas jos primio preko 1000 eura na IBAN racun... Bez ikakvih "dodatnih gluposti"...  Undecided

Nije nekakav phishing mail  Huh
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
May 11, 2015, 04:39:47 PM
#43
Zamislite ovo sranje koje dobijem od njih danas:

Quote
We have received your withdrawal request and have instructed our administration to further process it.

However, as your withdrawal request met some of our volume and frequency thresholds, we kindly ask you to help us better understand the nature of your relationship with Bitstamp.

In order to do so, we require that an additional KYC (know your customer) procedure is completed so we can process you future withdrawals without any additional delays.

We kindly ask you to send us a high resolution image double page of your international passport and answer the following KYC questionnaire:

1. How did you learn about Bitcoin?
2. The purpose of trading on Bitstamp?
3. What is the origin of the deposited Bitcoins? If mining, please specify your hardware specifications and submit a receipt or an invoice for your mining equipment.
4. What are your future plans and activities planned on our exchange?
5. Do you plan more withdrawals in the future?
6 Which bank do you intend to use? Please provide the complete address and SWIFT code.
7. Estimated amount that you would be depositing/withdrawing to/from your Bitstamp account per month (in USD and BTC)?


We kindly ask you to submit your answers and documents in a reply to this ticket.


Best regards,
Marko Eri
member
Activity: 133
Merit: 11
May 09, 2015, 11:36:46 AM
#42
3.  1 i 2 rade u talu ne bi li zaje... narod
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
May 09, 2015, 11:07:08 AM
#41
Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.

Slazem se da neka kontrola treba postojat, ali malo je glupo sve to da meni ne odobre jer mi računi stižu na ženu.
To je kao da nju zaustavi policija i masira je jer vozi auto koji glasi na moje ime, pa traži od nje vjenčani list, punomoć ili ne znam ni ja šta.
Tribaš samo dokaz o boravku.znaš li koliko kriminalaca iz regiona ima lažne hrvatske putovnice/osobne

Taj ko ima lažnu osobnu i putovnicu onda mu je najmanji problem falsificirat još jedan račun od struje da bi potvrdio mjesto boravka...

Baš to haha Cheesy
Lakše je račun lažirat nego osobnu

To je bas najmanji problem... Bukvalno, statisticno nema "puno" kriminalaca. Radi se o 2 stvari:

1. "vlast/elita" zeli kontrolisati naroda; i,

2. ustanova (dali banka ili exchange) jednostavno mora postovati zakon...

legendary
Activity: 2198
Merit: 1150
Freedom&Honor
May 09, 2015, 08:35:57 AM
#40
Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.

Slazem se da neka kontrola treba postojat, ali malo je glupo sve to da meni ne odobre jer mi računi stižu na ženu.
To je kao da nju zaustavi policija i masira je jer vozi auto koji glasi na moje ime, pa traži od nje vjenčani list, punomoć ili ne znam ni ja šta.
Tribaš samo dokaz o boravku.znaš li koliko kriminalaca iz regiona ima lažne hrvatske putovnice/osobne

Taj ko ima lažnu osobnu i putovnicu onda mu je najmanji problem falsificirat još jedan račun od struje da bi potvrdio mjesto boravka...

Baš to haha Cheesy
Lakše je račun lažirat nego osobnu
member
Activity: 133
Merit: 11
May 09, 2015, 06:20:52 AM
#39
Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.

Slazem se da neka kontrola treba postojat, ali malo je glupo sve to da meni ne odobre jer mi računi stižu na ženu.
To je kao da nju zaustavi policija i masira je jer vozi auto koji glasi na moje ime, pa traži od nje vjenčani list, punomoć ili ne znam ni ja šta.
Tribaš samo dokaz o boravku.znaš li koliko kriminalaca iz regiona ima lažne hrvatske putovnice/osobne

Taj ko ima lažnu osobnu i putovnicu onda mu je najmanji problem falsificirat još jedan račun od struje da bi potvrdio mjesto boravka...
hero member
Activity: 630
Merit: 500
May 08, 2015, 04:28:03 PM
#38
Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.

Slazem se da neka kontrola treba postojat, ali malo je glupo sve to da meni ne odobre jer mi računi stižu na ženu.
To je kao da nju zaustavi policija i masira je jer vozi auto koji glasi na moje ime, pa traži od nje vjenčani list, punomoć ili ne znam ni ja šta.
Tribaš samo dokaz o boravku.znaš li koliko kriminalaca iz regiona ima lažne hrvatske putovnice/osobne
member
Activity: 133
Merit: 11
May 08, 2015, 03:30:49 PM
#37
Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.

Slazem se da neka kontrola treba postojat, ali malo je glupo sve to da meni ne odobre jer mi računi stižu na ženu.
To je kao da nju zaustavi policija i masira je jer vozi auto koji glasi na moje ime, pa traži od nje vjenčani list, punomoć ili ne znam ni ja šta.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
May 08, 2015, 10:53:58 AM
#36
A nabijem ih
Baš to

Nemam pametnijeg posla nego tražit dokumente kojima cu potvrdit odakle sam

Piše na osobnoj al ne, mora bit još Cheesy

Kakvo je stanje na BitKonanu?

Isto sranje, drugo pakovanje...

Osobna ima toliko dugi rok vrijednosti da (svi) zele takodje potvrdu iz mladjeg izvora...

Ali kada je jednom verifikovan onda (meni - u Nizozemskoj - barem) Bitstamp odlicno (brzo i sigurno) funkcionise...

Srecno!
legendary
Activity: 2198
Merit: 1150
Freedom&Honor
May 08, 2015, 09:43:55 AM
#35
A nabijem ih
Baš to

Nemam pametnijeg posla nego tražit dokumente kojima cu potvrdit odakle sam

Piše na osobnoj al ne, mora bit još Cheesy

Kakvo je stanje na BitKonanu?
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
May 08, 2015, 06:12:07 AM
#34
Ukoliko zele raditi legalno, moraju to traziti. Nema druge. Svi koji to ne traze rade na sivo i pecaju u mutnom.
member
Activity: 133
Merit: 11
May 07, 2015, 06:16:00 PM
#33
Mene su isto masirali, mislim ono ja im pošaljem al računi svi na ženu, na nju smo kupili stan.
Poslo im poslje papire od registracije vozila, policu i prometnu di se vidi da sam na toj adresi pa su mi odobrili.
Ali ono, pa ja nemam pametnijeg posla u životu nego ići po kojekakve potvrde da bi trgovao na bitstampu.
Nema šansi da bi išao to vadit i trošit vrijeme na pizdarije.

Iako mislim su oni to dužni tražit nas jer od njih to traže više instance, radi sprečavanja pranja love, pa stogau jednu ruku kužim.
E da, i moraš pare uplatit sa bankovnog računa koji glasi na tvoje ime. Dakle nemoš platit nikakvom uplatnicom niti reći nekome da uplati za tebe.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1150
Freedom&Honor
May 07, 2015, 03:34:32 PM
#32
Pa gledam šta ste vi predavali Cheesy

Šta oni znaju kakve dokumente mi imamo u Hrvatskoj Cheesy

hero member
Activity: 630
Merit: 500
May 07, 2015, 03:31:42 PM
#31
Koje sve dokumente mogu kao dokaz prebivališta predat za verifikaciju?

Nije vrag da moram u MUP ić po potvrdu Sad
Pitaj njih šta pitaš nas
legendary
Activity: 2198
Merit: 1150
Freedom&Honor
May 07, 2015, 01:06:16 PM
#30
Koje sve dokumente mogu kao dokaz prebivališta predat za verifikaciju?

Nije vrag da moram u MUP ić po potvrdu Sad
newbie
Activity: 47
Merit: 0
May 03, 2015, 11:27:48 PM
#29
Pa to nama Janezima EU finansira.  Wink
šta

Sve što popušimo EU vrati jer smo zlati.
Recimo, ja imam mesečnu subvenciju za struju od EU fundacije za energetiku, da pržim Antminere i da sam sretan. 
Bitstamp je pokupio pare od IMF, da je zatrpao rupu od pljačke. U EU nema problema samo ti piši papire za različite razpise.Smiley
hero member
Activity: 630
Merit: 500
May 03, 2015, 04:28:16 PM
#28
Pa to nama Janezima EU finansira.  Wink
šta
newbie
Activity: 47
Merit: 0
May 03, 2015, 10:48:51 AM
#27
Pa to nama Janezima EU finansira.  Wink
legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
January 13, 2015, 11:23:02 AM
#26
Nece moci izvrsiti transakciju u buducnosti. Ovo sto je maznuto je maznuto. A i ako im opet dodju dovoljno duboko u sistem, ni peterostruka verifikacija ne pomaze. Daj mi root access serveru (a to je ono cemu hakeri teze i sto si "uzmu" hakiranjem) onda nema pomoci. To ti je ono kao da imas troja blendirana neprobojna vrata, isto takve prozore i svaku rupu na kuci, sve kljuceve drzis unutar kuce i osjecas se siguran, al ti je lopov skriven u dnevnom boravku i gleda te gdje svaki puta pospremis kljuc. Kad odes od doma, on uzme sto ga je volja, otkljuca si vrata i izadje van.

Sve se moze ukrasti, zavisi koliko je namamljivo i koliko truda treba... Ali;

Nadam se da Bitstamp za cold-wallet koristi neku vrstu fizickog osiguravanja kao na primer: https://www.yubico.com/products/yubikey-hardware/

A inace ne smatram da je bas jako preporucljivo drzati BTC "na netu"...  Tongue
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
January 13, 2015, 06:50:48 AM
#25
Nece moci izvrsiti transakciju u buducnosti. Ovo sto je maznuto je maznuto. A i ako im opet dodju dovoljno duboko u sistem, ni peterostruka verifikacija ne pomaze. Daj mi root access serveru (a to je ono cemu hakeri teze i sto si "uzmu" hakiranjem) onda nema pomoci. To ti je ono kao da imas troja blendirana neprobojna vrata, isto takve prozore i svaku rupu na kuci, sve kljuceve drzis unutar kuce i osjecas se siguran, al ti je lopov skriven u dnevnom boravku i gleda te gdje svaki puta pospremis kljuc. Kad odes od doma, on uzme sto ga je volja, otkljuca si vrata i izadje van.
Pages:
Jump to: