Pages:
Author

Topic: Bittrex 31 Ülkede İşlemlerini Durduruyor - page 2. (Read 320 times)

legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
October 21, 2019, 04:27:55 PM
Bittrex son dönemde popüler olmasa da en eski ve güvenilir borsalardan biri. Listedeki ülkelere bakınca planladıkları farklı bir şeyler var mı diye düşündüm. Türkiye'nin adını burada görmemek sevindirici ve garip. Genelde burada yazan ülkeler ile eş değer bir sınıfta tutuluyoruz. Yakında bize de benzer uygulama gelebilir.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1656
October 21, 2019, 04:25:23 PM
listede yer alan ülkelerin çoğu sıkıntılı yerler. terörizm, kara para aklama, uyuşturucu gibi nedenlerden dolayı eyvallah da bosnak hersek niye listede anlamadım? kripto para ve bosna ile ilgili bir durum mu var?

Bittrex International yakında Malta'dan taşınıyor, Lichtenstein'a geçiyor ve dolayısıyla daha sıkı denetimlere girebilir,

haberde de bu ülkelere yönelik "mevzuat belirsizliği" ana sebep olarak gösterilmiş, bazı hükümetler kendilerini etkileyen kripto borsalarına çeşitli baskılar yapmaya başladı falan denmiş...
legendary
Activity: 2408
Merit: 1478
alex
October 21, 2019, 03:10:50 PM
listede yer alan ülkelerin çoğu sıkıntılı yerler. terörizm, kara para aklama, uyuşturucu gibi nedenlerden dolayı eyvallah da bosnak hersek niye listede anlamadım? kripto para ve bosna ile ilgili bir durum mu var?
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
October 21, 2019, 02:37:49 PM
Yakında amerika ile ilişkilerimiz doğrultusunda bizede yasak gelebilir. Umarım öyle bir durum yaşamayız. Haricinde Türkiye cryptocurrency e çabuk alışacaktır. Nitekim en son bdk süpheli işlem konusunda sanal paraları ele aldı. ve miktar dogrultusunda süpheli işlemden çıkardı
legendary
Activity: 2114
Merit: 1656
October 21, 2019, 02:33:06 PM
Bittrex Altcoinler için önemli bir borsa olduğu için buraya açıyorum konuyu, @Coolcryptovator önemli bir haber paylaşmış,

Bittrex 31 ülkede işlemleri durdurma kararı aldı, aşağıdaki listedeki ülkelerden hesap açmış kullanıcıların 29 Ekim 2019 tarihine kadar varlıklarını borsadan çekmeleri gerekiyor.

haberin ana kaynağı (Bittrex kendisi de listeyi yayınladı): https://news.bitcoin.com/bittrex-pulls-out-of-31-markets-citing-regulatory-uncertainty/

List of Countries that will be ban to use Bittrex,

Afghanistan
Egypt
Bosnia-Herzegowina
Botswana
Cambodia
Central African Republic
Democratic Republic of the Congo
Côte d'Ivoire
Ethiopia
Eritrea
Ghana