Pages:
Author

Topic: Bittrex Borsası İle Alakalı. - page 2. (Read 268 times)

member
Activity: 448
Merit: 10
December 27, 2017, 09:59:45 AM
Eskiden 1 eth sınırlaması vardı yani hesaba geçmesi için meblağ küçük olduğundan geçmemiş şimdi de orda yazdığına göre 0.1 olması gerekiyor diyor. Yani 0.1 eth ye tamamla fee leri unutma hatta biraz daha fazla olsun hesabına geçecektir ancak ne kadar sürer bilemiyorum.
full member
Activity: 196
Merit: 100
December 27, 2017, 07:49:20 AM
Tamamlamanız gerekiyor 1 eth ' ye . Detaylı bir şekilde belirtmişler aslında gönderim yapmadan önce mutlaka 1 eth şeklinde göndermeniz konusunda . Fiyatlar iyiyken tamamlayın ileride pahalanınca atmanız zorlaşır Smiley
legendary
Activity: 973
Merit: 1053
December 27, 2017, 07:19:44 AM
0.7 eth daha atarsanız paranızı hesabınızda göreceksiniz. Borsalar artık kuruşlarla uğraşmaktan sıkıldı, bittrex yeni üye alımı bile yapmıyor.
Hesabınıza 0.7 eth daha atın, sorununuz çözülsün.
Zaten 0.03 eth ile ne yapabileceğinizi düşündünüz ki? O satın aldığınız miktar ile anca fee ücreti ödersiniz Wink

Yalnız bu konuda bir yanlışınız var, arkadaşın 0.7 ETH daha atması gerekmiyor 0.97 ETH daha atması gerekiyor hesabında gözükmesi için arkadaş 0.3 ETH atmamış en nihayetinde  Roll Eyes
full member
Activity: 700
Merit: 134
December 27, 2017, 07:18:13 AM
0.7 eth daha atarsanız paranızı hesabınızda göreceksiniz. Borsalar artık kuruşlarla uğraşmaktan sıkıldı, bittrex yeni üye alımı bile yapmıyor.
Hesabınıza 0.7 eth daha atın, sorununuz çözülsün.
Zaten 0.03 eth ile ne yapabileceğinizi düşündünüz ki? O satın aldığınız miktar ile anca fee ücreti ödersiniz Wink
legendary
Activity: 973
Merit: 1053
December 27, 2017, 07:15:31 AM
Bittrex'in önceden bu oranı daha düşüktü diye hatırlıyorum bildiğim kdarıyla gönderdiğiniz ETH yanmıyor hocam 1 ETH'ye  tamamlandığı zaman hesabınıza yansıyor miktar merak etmenizi gerektirecek bir durum yok ortada  Roll Eyes
full member
Activity: 224
December 27, 2017, 07:11:36 AM
Hiç cevap verebilecek birisi yok mu arkadaşlar. Merak ettiğim şey şu şimdi 120 tl yandı mı? Yoksa 1 ethereum ve üzeri gönderim yaptığımda o gözükmeyen eth onun üstüne mi ekleniyor.
full member
Activity: 224
December 25, 2017, 08:08:25 AM
Herkese öncelikle merhabalar, tam günü hatırlamıyorum ama BtcTurk'ten ufak bi miktar ETH alımı yapmıştım 120 tl kadar (0.03238681) O günkü kurdan bu kadar ediyordu. Aldım bunu bittrex'e atayım biraz kurcalayım ne olacak diye merak ettim, etmez olsaydım. Neyse yolladım ben bunu Bittrex'e 2 gün oldu yok 3 gün oldu yok gözükmüyor hesapta Ethereumlar. Ticket attım en sonunda gelen cevapde şu yazıyordu;
For ETH, ETC and all ETH/ETC tokens your address on the block chain must hold greater than .1 ETH. Any deposits you make to your address will be added to your previous deposits and the coins will credit to your account when the address holds greater than .1 coins.
Translate edilmiş hali:
ETH, ETC ve tüm ETH / ETC belirteçleri için blok zincirindeki adresiniz .1 ETH'den büyük olmalıdır. Adresinizde yaptığınız her para yatırma miktarı önceki depozitolarınıza eklenecek ve adresiniz .1 para biriminden daha fazla tuttuğunda, paranız hesabınıza yüklenecektir.
EDİT: Bittrexin verdiği ETH adresini kontrol edince orada gözüküyor ama borsada gözüküyor bunun için 1 ETH olması gerek diyor bana o da şu anda imkansız bu ufakta olsa parayı geri çekmemiz mümkün mü?
Pages:
Jump to: