Pages:
Author

Topic: Bittrex desteğiyle açılan yeni borsa sitesi Bitsdaq Coin dağıtıyor üye olanlara. - page 5. (Read 1022 times)

member
Activity: 588
Merit: 22
Güzel bir fırsat,değerlendireceğim. Önceden sadece bittrex vardı . Şimdi yeni moda binance oldu.O zamanlar çok meşhurdu.Belki yeniden canlanır bilemiyorum. Bu piyasada fırsatlar bitmiyor,bitmez de
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
Bu konu ile ilgili usakli64 başlık açmıştı zaten sende aynısını acmissin. Tek fark o ref koymuş sende ref olayı yok
valla ben ben amme hizmeti yapayım dedim gerçi yalan yok sitede haber konusu çok açılıyor görüyorsun arada kaynadı demek onun konuyu görmedim.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
Bu konu ile ilgili usakli64 başlık açmıştı zaten sende aynısını acmissin. Tek fark o ref koymuş sende ref olayı yok . Yalnız dikkat ettim onun başlık gumlemis gibi.
full member
Crypto Trader
Bittrex eksiden oldukça popüler bir borsaydı ancak ABD regülasyonları nedeniyle çok etkilendi. Onlarda sanırım sorunu asya merkezli bir borsa kurarak aşmak istemişler. Potansiyeli çok yüksek bir borsa gibi geldi bana.

İşte adamlar ileriyi düşünerekten ve abd denetiminden kaçmak için sanırım açmışlar.Ayrıca tanıtım amaçlı coini veriyorlar gibi değeri ne olur bilememde ilerde işe yarayabilir gibi geldi.zaten şmdi açan kyc yapan hergün giren 1 kere girse 31 martta 17000 coin hesaba alacak gibi.işte değeri artarsa yani kar bırakabilir.
BAT denen coin burda işlemde iyi gibi.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Bittrex eksiden oldukça popüler bir borsaydı ancak ABD regülasyonları nedeniyle çok etkilendi. Onlarda sanırım sorunu asya merkezli bir borsa kurarak aşmak istemişler. Potansiyeli çok yüksek bir borsa gibi geldi bana.
full member
Crypto Trader
KAMPANYAYI SONLANDIRMIŞLAR

https://support.bitsdaq.com/hc/en-us/articles/360020557073-Announcement-on-the-Early-Ending-of-BXBC-Candy-Activity

https://bitsdaq.com/

Bittrex desteğiyle açılan yeni borsa sitesi Bitsdaq kullanıma açıldı.

Üye olanlara +1500 BXBC + Giriş yaptığınız hergün +200 BXBC + Kimlik doğrulaması yaparsanız.( KYC )+5000 BXBC hediye veriyorlar.toplam 6700 coin ediyor.
Refinizle kaydolanlara da size gene +800 BXBC veriyor.

Coinin dağıtımı 31 Mart 2019'da sonlanacak ve kullanıma sunulacaktır.
Değeri o tarihten sonra açıklanacak diyor.
 birde siteye hergün 1 kere girmeniz lazım günlük 200 adet coini cüzdana çekmek için otomatik atıyor sistem.
31 marta kadar 10.000 coin eder hesaba hergün geleni alınırsa extradan.önceki ile total 17.000 gibi yapıyor.

Ben kyc da nufus kağıdı bilgisi verdim.Cep noyu +90 olarak cep yazdım sms kod geldi .
KYC yi ilerde yapsanız olur sanırım 1700 geldi ise işte yarında deneyin 200 alırsanız devam edin  ilerde kyc yaparsınız. Grin

BNB coin yada kucoin gibi  değerlenirse iyi para yapabilir. Cheesy enazından kucoinshares  kadar olsa 0.35 usd ilerde yeter. Tongue

Pages:
Jump to: